Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 88 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1745
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    NL2-5 mängijate nurgake

    Kuna siia on foorumisse on tekkinud päris palju uut rahvast ning päris paljud on just alustajad siis mõtlesin, et võiks teha siia sellise väikese nurgakese kus saaks super-micro asju arutada. Ning ei pea suuremate limiitide käte hulgast omi väikseid postitusi taga ajama!

    Oodatud siis kõik kes mängivad PL ja/või NL2-5.
    Ma küll ei ole mingi reeglite tegija siin foorumis aga mõned sooviks teha siiski.
    • 1 postitus korraga, nagu siin üldiselt kombeks on
    • Olge head pange oma siia oma converditud käed ning pange need spoilerisse. Kogu asi muutub seeläbi lühemaks ja meil kõigil on vähem üles alla kerimist!
    • Kindlasti lisage oma postitusele pealkiri....no nagu ikka nt AK ja FD board v midagi sellist. On ülevaatlikum või nii!
    • Kuu lõpus võiks siia panna ka oma graafikud, see ka selline ülevaatlik asi rohkem.


    Kindlasti ootaks siia käte kohta arvamusi ka suuremate limiitide mängijatelt, kes on oma vitsad super-microdes juba saanud ning oskavad soovitusi jagada! :)

    Seega kõikide tubade super-micro mehed ühinegem! :D

    P.S - Ja kui oleks võimalik stikyks ning boldi siis oleks moderaatoritele üli tänulik!

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Üheskoos suudame microt biitida! 8)

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    55 FD flopil, 2 vastast.

    ( Click to show/hide )


  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Paar huvitavat kätt peale -2BI sessi.

    Flopped trips 3bet shove
    ( Click to show/hide )


    TPTK on paired board
    ( Click to show/hide )




  5. #5

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    55 FD flopil, 2 vastast.

    ( Click to show/hide )

    Betsizing on küll halb siin ju.
    Kui flopi flatid, siis peaksid turnis raudselt nupud sisse saama ja ei oleks seda ??? river checki ka seal.

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt
    Paar huvitavat kätt peale -2BI sessi.

    Flopped trips 3bet shove
    ( Click to show/hide )


    TPTK on paired board
    ( Click to show/hide )


    1. Oleks sama moodi mänginud.
    2. Turni reraise oleks callinud ja hoo maha võtnud. Kuna ta flopis callis siis ilmselt millelegi ta sai pihta flopil. Oleks vaadanud mis riveris saab.

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    KK FD flop + A riveris
    ( Click to show/hide )


  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    KK FD flop + A riveris
    ( Click to show/hide )

    Ise oleks 3bettinud.

  9. #9

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    KK FD flop + A riveris
    ( Click to show/hide )


    Flopis raha sisse, vähemalt nii oleks mina teinud.

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Minu arust hästi mängitud :)

    Aga mida teeksid kui riveril oleks ohutu kaart? snapcall?

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    55 FD flopil, 2 vastast.

    ( Click to show/hide )

    Panusta suuremalt, Sul on väga hea käsi ning odavalt ei tasu neile järgmist kaarti anda, sest maas on palju tõmbeid. Ma paneks juba flopil vähemalt paarkümmend senti rohkem.
    Turnil tasuks ka rohkem panna üle 3$ isegi vist veits. Riveril võiks vähemalt väikse valuebetti panna, (kuskil pool potti ehk) sest masti kohale ei jõudnud.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt
    Paar huvitavat kätt peale -2BI sessi.

    Flopped trips 3bet shove
    ( Click to show/hide )


    TPTK on paired board
    ( Click to show/hide )



    1. käsi on täitsa okei
    2. käsi pmst baluga teoreem. väga selline koht ei meeldi, aga kuna vastane sellise väikse stäkiga, siis vist ägiseks ja mängiks samamoodi seal:

    2+2-st copypaste Baluga teoreemi kohta:
    BelugaWhale Theorem - When you are the preflop raiser and your turn bet is raised or check/raised, it is time to re-evaluate one pair hands.

    Reasoning: In raised pots, most players will just call down with one pair (be it pocket pair or top pair) type hands as well as draws. The turn is where most players who flopped a monster stop slowplaying and try to build pot. Or, they raise if they hit their draw.

    Application: A raise on the turn is a signal to re-evaluate where you are at. It is not and automatic fold but you need to consider if villain has a monster or just hit his draw.

    Reliability: Against fish and bad players in general, with the exception sometimes of LAGs and maniacs, this is a VERY reliably theorem. However, it is also an extremely popular and well known theorem, perhaps the best known. A lot of good players, particularly 2+2 players can try to exploit this theorem, especially by floating. So depending on the player (a decent player who is ALSO capable of making a play) you may need to discount this theorem considerably.

    Reference: http://archives1.twoplustwo.com/show...t=1&PHPSESSID=

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    KK FD flop + A riveris
    ( Click to show/hide )

    Ülepaar on selles limiidis ikka suht nuts käsi, ma oleks nupud sisse ajanud flopil, ma usun, et päris paljud kehvemad käed calliks seal. Ülepaarid, ehk isegi mingi TPTK, samuti ka mastitõmbed.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    1. käsi on täitsa okei
    2. käsi pmst baluga teoreem. väga selline koht ei meeldi, aga kuna vastane sellise väikse stäkiga, siis vist ägiseks ja mängiks samamoodi seal:

    2+2-st copypaste Baluga teoreemi kohta:
    BelugaWhale Theorem - When you are the preflop raiser and your turn bet is raised or check/raised, it is time to re-evaluate one pair hands.

    Reasoning: In raised pots, most players will just call down with one pair (be it pocket pair or top pair) type hands as well as draws. The turn is where most players who flopped a monster stop slowplaying and try to build pot. Or, they raise if they hit their draw.

    Application: A raise on the turn is a signal to re-evaluate where you are at. It is not and automatic fold but you need to consider if villain has a monster or just hit his draw.

    Reliability: Against fish and bad players in general, with the exception sometimes of LAGs and maniacs, this is a VERY reliably theorem. However, it is also an extremely popular and well known theorem, perhaps the best known. A lot of good players, particularly 2+2 players can try to exploit this theorem, especially by floating. So depending on the player (a decent player who is ALSO capable of making a play) you may need to discount this theorem considerably.

    Reference: http://archives1.twoplustwo.com/show...t=1&PHPSESSID=
    Tänan, väärt lugemine!

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Nagu ma korduvalt olen vist juba öelnud siis kõik Vapsiku kommentaarid/arvustused/nõuanded on NUTS!!!

    Peaks tegema mingi värgi, et nt kuu kokku võttes, kes on teinud/andnud ettepanekuid/soovitusi (mis mängu on ka reaalselt parandanud), see saab nt neli metallpurgitäit mõdujooki!

    Hetkel juhib seda edetabelit minu jaoks Vapsik. :D

  16. #16
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Väärt teema on see. Ise üritan praegu ka aru saada NL 5'st ja järgide kõikide soovitusi (ole agro, ära slowplay, väga tight) aga tulemus on kohutav - hetkel olen kaotanud ca 5-6 BI. Ei jaga matsu välja, mis toimub. Üritan end siis veel tightimaks võtta :)

  17. #17

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Õigesti mängitud või mitte ???

    ( Click to show/hide )

  18. #18
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Staier
    Õigesti mängitud või mitte ???

    ( Click to show/hide )

    Krt ma oleks siin sama moodi mänginud. QJ peale teda pannud ei oleks küll vist. kui sull villaini state oleks oleks ka hea.

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    See asi ka veel et kui viitsite pange oma kasutajanimed ka siia.

    Ma elan hetkel ainult FTs ja kasutaja on nagu ikka: daljoh

    P.S nüüd võite mind leida nl2, kuna nädalavahetusega kukkusin mingi 21$ ja olen alla 75$ piiri, mis oli siis piir et mängida nl5.

  20. #20
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Ma oleks turnis rohkem pannud. Ebajopp lihtsalt

    (ft:kalaniki)

Lehekülg 1, kokku 88 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES