Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 145 EsimeneEsimene ... 917181920212969119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 2894
  1. #361
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Väga naljakad lingid

    Nice job, Rage.

  2. #362

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas Rage



    see keskmine mingi eriti popiks saanud foorumites:)
    pole esimene foorum kus seda n2en:) aga hea ikkagi
    teemasse kh midagi....
    keegi oma naise pole proovinud teha?

  3. #363
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Väga naljakad lingid




    Ning 26 aastat vana video, Egiptuse "Candid Camera". Inimestel on selline lõust ees, nagu oleks runnerrunner
    nelikule kaotanud: http://www.youtube.com/watch?v=hdExT...ture=rec-HM-r2

  4. #364

    Re: Väga naljakad lingid

    Irw, mõnusa irvega näod on pandud kah just , sobib hästi ;D

  5. #365
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Väga naljakad lingid


  6. #366
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Väga naljakad lingid

    üks asi mida ma usas olles naersin kõht kõveras. oli see kuidas kõik indud rääkisid täpselt samasuguse aktsendiga nagu Simpsonitest poemüüja Abu... krt kordagi ei suutnud naeru tagasi hoida...

    http://www.youtube.com/watch?v=TQ0AUawbDGQ

  7. #367

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    üks asi mida ma usas olles naersin kõht kõveras. oli see kuidas kõik indud rääkisid täpselt samasuguse aktsendiga nagu Simpsonitest poemüüja Abu... krt kordagi ei suutnud naeru tagasi hoida...

    http://www.youtube.com/watch?v=TQ0AUawbDGQ
    Täpselt sama asi siin Taanis, eile just mõtlesin selle peale, et KÕIK on räägivad samamoodi :D

  8. #368
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Väga naljakad lingid

    parim teenindus

    http://www.youtube.com/v/5kD0QpaweYY

  9. #369
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

  10. #370
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    üks asi mida ma usas olles naersin kõht kõveras. oli see kuidas kõik indud rääkisid täpselt samasuguse aktsendiga nagu Simpsonitest poemüüja Abu... krt kordagi ei suutnud naeru tagasi hoida...

    http://www.youtube.com/watch?v=TQ0AUawbDGQ
    sama siin. Kui soomes töötasin siis kõik sellised rääkisid samamoodi. :D

  11. #371

  12. #372
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Väga naljakad lingid


  13. #373

    Re: Väga naljakad lingid

    Mees läheb pissuaari juurde kusele ja vaatab, et kõrval on mingi käteta mees. Küsib siis, et:"Kas on abi vaja?"
    Käteta vend vastab:"Kuule, oleks vaja jah veidi abi."
    Mees siis osutab käe, ja hoiab mehe lonti, samal ajal imestab ja kägiseb, kuna vänt on eriti mädane ja kärnas.
    Mees küsib siis:"Kuule, miks su riist nii mädane ja kärnas on?"
    Vend tõmbab taskust käed välja ja imestades ütleb:"no ma ei tea, ma ise ei julge puudutada!"

    :D

  14. #374

    Re: Väga naljakad lingid

    Google translatorit, debiilseid pokkeri affiliate-saite, vaimuvaesust ja "suurepärast" disaini mõnitav "Maailma Suurim pokkerportaal:"
    www.mudapokker.com

  15. #375
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Väga naljakad lingid

    Kandsin sada taala sinna, tegin sellest 500 ja nyyd ei saa cashoutida, milles jama?

  16. #376
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Väga naljakad lingid

    päris hea :

    CASH-i võitmine
    See sait on mõeldud mängijatele, kes on uued online pokkeri ja vaadates WIN BIG, või need, kes on mänginud mõnda aega, kuid soovite, kuidas võita! Lõppude lõpuks ei ole enam lõbus umbes poker kui loendussüsteemid tuottojasi on sõlmida suur võitnud session! Siin võib leida ressursid, mis aitavad teil on kõik järgmised omadused:
    - Pick online poker saidi paljudest olemasolevatest ones
    - Teha sadu dollareid, kasutades online-deposit boonuste
    - Get FREE strateegia nõustamine omakorda teid algaja, et võitja väikese panustused online poker games.
    Paljud teised online poker "omavahendid" pakkuda kiiret kinnitatakse, et koheselt pöörduda Sind võitja on pokker, eriti Texas Hold 'em. Need annavad sulle struktuuriskeem, mis ütleb teile, mida alustatakse kätte mängida, kui mängida neid ja kategooriliselt ütleb teile, kuidas mängida neid.
    Miks mitte pöörduda teie võitja? Kuna pokker on keeruline mäng ja see on inimeste mäng ja te puutuvad palju unikaalset olukorrad, mida ei saa hõlmata lihtsat diagrammi. Sa pead keskenduma õppe mida mõtlema kui olete mängides küljest, mitte pimesi järgmisi nõuandeid näed ainult diagrammi. Kuidas chart tea, kas teie vastulause Bluffaus või mitte? Pealegi, kui palju rõõmu see, et mängida pokkerit, kui olete just pimesi seda, mida keegi teine ütleb teile? Developing oma unikaalne mängustiil, mis põhineb tugeva võitnud sihtasutus, on parim viis maksimoit mõlemad oma kasumi ja Teie nautida online poker.
    Tean, et te ei saa õppida pokker on päev, sest paar lühikest aastat tagasi, olin halb kolledži üliõpilaste mängides 10-sendine ante poker minu sõbrad ja vaadates, kuidas võita kell poker online. Üritasin quick fixes, ja nad ei teinud. Alles mõne aja pärast, et olen avastanud, et võita kell poker peate uuringus kõvasti ja kasutamise kogemus teie giid. Kui teil on hea idee, kuidas mängida, siis tuleb käia ja parandada oma mängu saada kogemusi ning tuginedes, mida sa juba tead.
    Kuidas saab olla kindel, et nõu siin on õige? Kuna järgides neid taktika, olen võitnud mitmeid tuhandeid dollareid viimase aasta jooksul, kõik madala panused mängudele, väikese buy-in turniirid ja online deposit Bonuses. Aga ärge võtke mu sõna. Vaadake, mida teised on öelnud Võitjatega Online Poker:
    "Great website! Palju paremini kui mis tahes muu pokkeri strateegia saidi Olen käinud." - Miku

    "Ma pole kunagi mänginud pokkerit kasumi varem, kuid nüüd olen võitnud iga kord, kui ma maha istuda, tänu oma nõu." – Zoja Puhur
    "Parim no-Limit Hold 'em nõu internet." - Ankur
    "Ma kasutada kriit minu poker kahjumit kui meelelahutus kulul. Nüüd on nagu teine töö, ja see on põrgu on palju rohkem rõõmu kui esimene!" - Ants Mis kõige parem, kõik andmed, siin on Teile sirvimiseks TASUTA! Puuduvad varjatud kulud, ei midagi tellida, ei registreeruda. Kõigepealt oppimistasi, klõpsake linke üle!
    Paljud inimesed on tegemist suure summa raha online, lihtsalt mängides mängu nad armastust. Te saate ka! Kõik andmed sellel saidil on TASUTA teile! Ning piiratud aja jooksul, saada tasuta Võitjatega Online Poker hat just see, tõelist raha kontol igal populaarsemaid online poker rooms!

  17. #377

    Re: Väga naljakad lingid

    “Yelling "Liquor in the front, Poker in the rear." was often the quickest way to get into the breeches of any young man.”

    ~ Oscar Wilde on Sexual Intercourse

    “ "If I play , I might lose" ”

    ~ Noel Coward

    “In Soviet Russia, card pokes YOU!!'”

    ~ Soviet Reversal on Poker

    “Go Fish!”

    ~ Some clueless n00b on Poker

    “Checkmate!”

    ~ Ralph Wiggum on Poker

    “King me!”

    ~ George W. Bush on Poker

    “I'd like to use a lifeline.”

    ~ George W. Bush on poker



    Poker is a very popular rigged card game in which players, sometimes referred to as poker players, put their money into a central pot called the toilet and make kebabs with each other. The money is awarded to the person whose cards are the least statistically disappointing. Poker is also very popular with the gay community, but playing a variation of poker called San Francisco Hold-Him.


    Gameplay

    SIT AT A HIGH STAKES HEADS UP TABLE AND RAISE YOUR BUTTON AND SIT OUT. THIS IS CALLED GRIMMING.

    http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Poker

  18. #378
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Väga naljakad lingid

    Sattusin arvutis väga vanade piltide otsa ja mõtlesin mõnda neist foorumirahvaga jagada:


    Ajad muutuvad:



    Jõuluvana õudusunenäod:



    Kohtasin kord tütarlast:



    Ning Volvo ei ole mitte ainult kõige turvalisem auto:




  19. #379
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Väga naljakad lingid

    Aah, ja lisaks leidsin veel arvutist lingi mingile saidile. Kuidas autoga liigelda,
    "Yes" or "No":

    http://www2.omnitel.net/smirlis/tmp/schule.html

  20. #380
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES