Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 46, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3644454647485696 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 2894
  1. #901
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    http://tarkinvestor.ee/foorum/viewtopic.php?t=2133

    Edit: lugesin just teema teist korda läbi. vahepeal kisub ikka tilga püksi ;D, samas omajagu kurb.
    ma ka just lõpetasin :D niiiiii rigged vana :D

  2. #902
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Väga naljakad lingid

    tark investor, indeed ;D

  3. #903

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    http://tarkinvestor.ee/foorum/viewtopic.php?t=2133

    Edit: lugesin just teema teist korda läbi. vahepeal kisub ikka tilga püksi ;D, samas omajagu kurb.
    Mind huvitab antud teema puhul üks asi. Kas "targad investorid" saavad üldse aru, et nalja tehakse nendega, mitte vastupidi ;D

  4. #904
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Väga naljakad lingid


  5. #905
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Väga naljakad lingid

    rofl !!!!!

  6. #906

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Mind huvitab antud teema puhul üks asi. Kas "targad investorid" saavad üldse aru, et nalja tehakse nendega, mitte vastupidi ;D
    minu arust oli naljakas, et selline vend irl olemas on :D

  7. #907

    Re: Väga naljakad lingid

    http://publik.delfi.ee/jokes/index.p...c&search=&no=0

    Kojutulek
    Stsenaarium 1
    Peale "niisket" õhtut jõuad koju kell 05:38. Hiilid ettevaatlikult uksest sisse ja sulged selle hääletult.Võtad kingad jalast, esikus tuld põlema ei pane. Lähed sokkis kööki, avad hääletult külmiku ukse ja jood natuke toormahla, et hullemad aurud kaoksid ja vedeliku kaotust leevendada. Hiilid vaikselt vannituppa ja lased kraanist ettevaatlikult paar tilka vett hambaharjale. Ei kurista, aga loputad ettevaatlikult ja sülitad ettevaatlikult. Kused hääletult ja ei lase isegi vett peale. Riided võtad seljast elutoa poolel ja viimased meetrid roomad voodini, üritad libistada ennast teki alla.Ja mis juhtub? Naine istub täiesti ärkvel, suunurgad vahus ja karjub:KUS KURADI KOHAS SA OLID?
    Stsenaarium 2
    Tuled koju samal ajal ja üritad võtit lukuauku toppida,ise samal ajal ropendades ja karjudes, niikaua kuni äratad kõik naabrid ja ümberkaudsed koerad.Kui lõpuks ukse lahti saad, siis virutad ta nii kinni et raamid värisevad. Tormad esikusse ja koperdad riidekapi otsa ise samalajal kirudes ja tagudes rusikatega seina. Lendad kööki.Avad külmiku ukse nii,et kõik purgid ja topsid lendavad põrandale. Jood piima otse pakist ja röhitsed nii et aknad ähvardavad puruneda. Hirmsa kolinaga leiad vannitoa ukse, sisened ja kused sorinal. Igaksjuhuks tõmbad kaks korda vett. Pesed hambad, vesi voolab samal ajal täiega. Kuristad kurku, ise samal ajal lauldes. Tuigerdad seintelt tuge otsides magamistuppa. Lööd jalaga ukse lahti ja karjud : NÜÜD HAKKAME N....MA!
    Ja mis juhtub? Naine magab õiglast und, ei kuule ega näe. Raudselt.

  8. #908

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    http://publik.delfi.ee/jokes/index.p...c&search=&no=0

    Kojutulek
    Stsenaarium 1
    Peale "niisket" õhtut jõuad koju kell 05:38. Hiilid ettevaatlikult uksest sisse ja sulged selle hääletult.Võtad kingad jalast, esikus tuld põlema ei pane. Lähed sokkis kööki, avad hääletult külmiku ukse ja jood natuke toormahla, et hullemad aurud kaoksid ja vedeliku kaotust leevendada. Hiilid vaikselt vannituppa ja lased kraanist ettevaatlikult paar tilka vett hambaharjale. Ei kurista, aga loputad ettevaatlikult ja sülitad ettevaatlikult. Kused hääletult ja ei lase isegi vett peale. Riided võtad seljast elutoa poolel ja viimased meetrid roomad voodini, üritad libistada ennast teki alla.Ja mis juhtub? Naine istub täiesti ärkvel, suunurgad vahus ja karjub:KUS KURADI KOHAS SA OLID?
    Stsenaarium 2
    Tuled koju samal ajal ja üritad võtit lukuauku toppida,ise samal ajal ropendades ja karjudes, niikaua kuni äratad kõik naabrid ja ümberkaudsed koerad.Kui lõpuks ukse lahti saad, siis virutad ta nii kinni et raamid värisevad. Tormad esikusse ja koperdad riidekapi otsa ise samalajal kirudes ja tagudes rusikatega seina. Lendad kööki.Avad külmiku ukse nii,et kõik purgid ja topsid lendavad põrandale. Jood piima otse pakist ja röhitsed nii et aknad ähvardavad puruneda. Hirmsa kolinaga leiad vannitoa ukse, sisened ja kused sorinal. Igaksjuhuks tõmbad kaks korda vett. Pesed hambad, vesi voolab samal ajal täiega. Kuristad kurku, ise samal ajal lauldes. Tuigerdad seintelt tuge otsides magamistuppa. Lööd jalaga ukse lahti ja karjud : NÜÜD HAKKAME N....MA!
    Ja mis juhtub? Naine magab õiglast und, ei kuule ega näe. Raudselt.


    Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid
    natuke."Ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!' Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab
    kuulda: " Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi
    piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi." Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: "Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?"
    Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi.Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik.Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: "Võtame igaühe
    juurde ühe paari."Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrva-rõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. "See sobib, kallis." Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.
    Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: "Ma arvan, see on kõik, kallis.
    Lähme kassasse." Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: "Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks."Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: "Mida?" Siis ütlesin: "Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi."Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: "Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?"Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud . aga vähemalt see tibi
    teab, et ma olen tast targem.




    IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

  9. #909

    Re: Väga naljakad lingid

    Leidsin sellise sealt:

    Öö. Kasiinost astub välja kergelt vindine meesterahvas sooviga sõita kiirelt koju. Tuleb taksojuhi juurde ja ütleb: ”Hei, vennas, mängisin kõik raha maha, äkki viskad niisama ära, ma elan siin lähedal!”
    Taksojuht saatis muidugi mehe pikalt. ”Olgu siis nii” ja mees astus jalgsi koju poole, ise sajatades taksojuhti.
    Järgmine öö. Sama mees astub kasiinost välja, nägu nalja täis. Taskud pungitavad rahast. Äkki märkab, et sama taksojuht seisab kasiino ees. ”Kuidas küll juhile kätte maksta?”, mõtleb mees. Läheb siis teise taksojuhi juurde ja ütleb: ”Kuule, tonni eest viskad ära?”
    ”Muidugi, hüppa peale!”
    "Aga ma panen ka sind selle raha eest veel.”
    Selle jutu peale oleks mees juba äärepealt mutrivõtmega üle hammaste saanud. Niimoodi käis mees kõik teised taksod ka läbi ja kõikjal pääses üle noatera peksa saamisest.
    Viimasena läheb mees oma tuttava taksojuhi juurde.
    ”Vennas, tonna eest viskad ära?”
    ”Muidugi, niimoodi oleks sa võinud eile kohe alustada!”
    ”Kuid mul on sulle väike tingimus.”
    ”Milline?”
    "Kui sa sõidad teistest taksodest mööda, siis hästi aeglaselt ja laia naeratusega!”

  10. #910
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Väga naljakad lingid

    http://redux.com/stream/item/18971/G...e-His-Car-Away

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lJYcV7D_jjo[/youtube]

  11. #911
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Väga naljakad lingid

    Real masterpiece! Soovitan!

  12. #912

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Real masterpiece! Soovitan!
    ma olen seda korduvalt vaadanud nüüd ja peab mainima, et see on kullafondi kraam.

  13. #913
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Väga naljakad lingid

    IRW kui hea coca. IRWWW
    ma naeran seda terve nädala vist ::D:D

  14. #914

    Re: Väga naljakad lingid


  15. #915

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas runnar
    Ma esimesest lehest edasi ei lugenud, aga see tüüp suht kindlalt leveldab. Ja teised ei saa aru ka...pokkerifoorumid ongi paremad sellepärast. ;D

    EDIT: loen ja irvitan : "ja misvahet kas on sportvõrr või mitte, igal korralikul võrril peaks inimene katuse tegema kui ta oma pillist vähegi lugu peab ja tahab et masin ei saaks märjaks ja sa ka ei saa"

  16. #916
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Väga naljakad lingid

    a nii palju vaeva näha leveldamiseks?
    kõik need jupid ja ehitamine jne...mai tea...leveldab ennast pigem ;D

  17. #917

    Re: Väga naljakad lingid

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    a nii palju vaeva näha leveldamiseks?
    kõik need jupid ja ehitamine jne...mai tea...leveldab ennast pigem ;D
    Kuule, puhtalt pulli tegemiseks on keerulisemaid asjugi ehitatud...vaata mingeid Bambuseid ja muid tudengirallisid kasvõi.

  18. #918
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Väga naljakad lingid

    LOL :D

  19. #919

  20. #920
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: Väga naljakad lingid

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L9n_hEazo44[/youtube]

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES