Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 94
  1. #1

    Skrufsteri päevik (NL5)

    Esiteks tere kõigile siis :)

    Nagu siin tavaks tundub olevat, siis räägin alguses natukene endast ja oma kokkupuudetest pokkeriga. Olen 21-aastane, pärit Võrust, Hetkel aga üliõpilane Tartus.

    Alustasin nagu ilmselt paljud Triobetis (oletatavasti mingi 2 aastat tagasi vms) Mängurahaga jamada ma ei viitsinud ning pärast reeglitega tutvumist alustasin kohe freerollide mängimisega. Mängisin neid päris palju ja kuigi teadmised pokkerist olid enam kui puudulikud, siis vahepeal sai ikka sendiauhindadele ära kobistatud, mille üle obviously väga õnnelik olin ning huvi aina kasvas.

    Esimese "suurema raha" sain kontole kui oli kampaania, mil anti tasuta 100 EEKi Triobeti kasutajatele. Selle mängisin otseloomulikult kiiresti maha :) Siis otsustasin, et tuleb ennast kuidagi harida ning lugesin kurikuulsa "Supersystem I" läbi. Pärast seda tundsin ennast kõikvõimsana ning kogemused ja teadmised olid vähemalt enda arust piisavad, et lõpuks ka ise deposiite teha. (need olid väikesed - 50 kuni 100 krooni). Kuigi olin raamatu läbi lugenud, polnud mul aimugi positsioonidest ja BR managementist (paar BI oli piisav, et järgmisesse limiiti liikuda), aga sellele vaatamata läks mul väga hästi, roll kasvas kenasti ja tippaegadel donkasin oma max 250$ rolliga NL50. Võtsin raha regulaarselt välja ja täitsa huvitaval kombel olin ikka väga kõvasti plussis kuigi nüüd järele vaadates ei saa kuidas see võimalik oli ;D Igal juhul asi lõppes lõpuks sellega, et läksime sõpradega 2008 suvel Eurotripile ja siis võtsin oma viimased ~1700 EEKI kontolt välja.

    Sellega minu Triobetis mängimine ka pm lõppes. Järgmisena sain teada, et Pokerstrategyga on võimalik saada tasuta 50$. Mõeldud-tehtud, ning sain oma raha Full Tilti ilusti kätte. BR managementi ma endiselt muidugi ei jälginud ja Triobeti hiiter enam ei kordunud ning üsna pea olin busto. Peale seda ei mänginud ma pikka aega pokkerit, kuni üks sõber (foorumis savioja) tegi Pokestarsi deposiidi ning jälgis kenasti BR managementi, kasutas PT3 ja raha tuli stabiiselt. See tegi kadedaks ning mõtlesin, et kui tema saab hakkama, siis saan ka mina. Tegin ema nimele Pokerstrategysse uue konto (ärge kellelegi öelge :-X) ja lasin rahad Pokerstarsi kanda. Võtsin kasutusele ka PT3 triali ja alustasin küll mitte päris NL2, vaid NL5 6max, kuid sellegipoolest palju mõistlikumalt kui ma eales mänginud olin.

    Praegu siis nüüd mõnda aega mängitud, boonus on lahti, sai soetatud võitude eest PT3 micro endale. Häda on vaid selles, et raha on kogu aeg nii vähe ja kui natukenegi BR kasvanud, siis kohe jälle välja võetud. Nii, aga miks nüüd siis see teema siia minu poolt? Esiteks selle pärast, et viimasel ajal on siin elu kuidagi väga vaikseks jäänud ning ehk kedagi huvitab lugeda minu tegemistest :) Teiseks olen otsustanud, et teen kõik, mis võimalik, et enam raha mõnda aega pokkerikontolt välja võtma ei peaks ning lõpuks natukenegi BR ehitada ja NL5st kõrgemale liikuda. Kolmandaks otseloomulikult õppimine. Kavatsen siia postitada olulisemad käed ning samuti oma stasid. Kõik soovitused, kiitused ning kriitika on oodatud.

    Igal juhul, mängin siis NL5 6max, 4 lauda korraga. Starsi graafik on järgnev.



    Statsid selliseks kujunenud:





    Viimati muudetud Skrufster poolt : 31.08.10 at 00:21

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Ilus graafik, GL!

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Ilus graafik jah.
    Ma küll ei ole 6max expert aga kas PFR liiga väike ei ole...õigemini vpip ja pfr vahe liiga suur!?

  4. #4

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    graafik on ilus jah, aga tundub, et limpad way to much:)

    ilmselgelt miski hiiter!

  5. #5

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Jah, on küll VPIP ja PFR vahe suur, tean seda. Septembris 9000 käe peale VPIP 23,5 peal ja PFR 10,5, asi on natuke parem, kuid ilmselgelt pole ka see kaugeltki hea. Kuid ma ei tea, ma olen täiesti oma tunde pealt pealt mänginud ja selliseks see vahekord kujunenud.

    Ja nagu ütlesin, kõik kriitika ja soovitused rohkem kui welcome :)

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Ma ei kujuta ette....no kui töötab....siis töötab ???

  7. #7
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Töötab, töötab, kindlasti töötab. Sellisel limiidil võib vabalt exploitable mängu mängida, kuna keegi sind ei exploidi. Üles liikudes pead veits hakkama rohkem oma statte korrigeerima, kuna häid regulare on rohkem. Aga edu laudades!

  8. #8

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Mida õpid ülikoolis?

  9. #9

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Mida õpid ülikoolis?
    Infotehnoloogia kolmas aasta läheb hetkel.

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    gg

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    ise olen ka otsaga võrust, seepärast küsin, mis su irl nimi on. kui ei taha avalikult karjuda siis saada PM. kui üldse öelda ei taha siis on ka ok :D

  12. #12

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Esimene sess pärast teema tegemist selja taga ja ei läinud kõige paremini just. BR oli 62,5, nüüd 54,5.

    Pidi vist lihtsalt nii minema.
    http://www.pokerhand.org/?4715506

    Ja kaks pisemat kaotust:
    http://www.pokerhand.org/?4715539

    Ta oli 42 8 tegelane ning olin talt just lühikese ajaga mitu potti võitnud. Lootsin, et tilti shove ja kuna hittisin J ka ning nelikut ei uskunud, siis callisin.
    http://www.pokerhand.org/?4715545








  13. #13

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Nii, natuke minu tegemistest vahepeal siis. Kohe peale teema tegemist läks kõik metsa, paar bad beati, siis saabus onu tilt ja asjad läksid veel rohkem kanni. Iseenesest polnud langus üldse suur, aga lihtsalt nii väikse volüümiga mängides tundub asi palju hullem. Igal juhul nii ma edasi ei tahtnud lasta ja otsustasin, et proovin FR. Kõigepealt aga sai saunas ära käidud ning 4 õllet alla libistatud. Hammas verel sai külmkapist ikka uus õlle toodud ja 8 lauda 4$ BI lahti tehtud. Mängimise lõpetasin ma lõpuks vampiiri silmade ja rämeda peavaluga pool 6 ning õllesid sai tükki 9 ära joodud.

    Tulemus aga on minu jaoks üllatavalt hea, tuleb teinekordki purjus peaga ja uut mängutüüpi proovida vist :D

    Graafik (Päeval sai ka paar tundi mängitud)




  14. #14
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Tsitaat Algselt postitas Skrufster

    Ja kaks pisemat kaotust:
    http://www.pokerhand.org/?4715539
    Imo on paardund boardil Flushiga hulluks minemine suht halb moove.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Oi oi oi 20/9 on halb. Pead rohkem raisema preflop ja vähem callima!

  16. #16
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Oi oi oi 20/9 on halb. Pead rohkem raisema preflop ja vähem callima!
    Miks 20/9 halb on?

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    1) Palju valuet jääb saamata
    2) 6maxis tuleb korjata blinde rohkem ja need saab kätte raisedes
    3) Rohkem raisedes teame me paremini kus me oma käega asume flopil
    4) Vähem exploitable
    5) Ei ole nii kerge käe peale panna

    jne jne

  18. #18

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Imo on paardund boardil Flushiga hulluks minemine suht halb moove.
    Tal ol riveril ainult potisuurune bet callida ja see shove oli taotluslik kuna ma olin üsna kindel, et ma ees olen ja arvasin, et ta mind Jx ära callib , aga läks sedamoodi siis seekord.

    Ja selle VPIP ja PFR suure vahe kohta. Ma lasin ühe üsna pika sessi, kus nende vahekord oli 21/15 vms, aga no ei toitnud. NL5s callitakse ime asjadega ära ja käte peale on ikka sama raske inimesi panna. Minule vähemalt tundub, et rohkemate floppide vaatamine liigselt palju raisemata ning käe ära ootamine on NL5s õige taktika.

    Hetkel aga jätan vähemalt natukeseks 6Max ning üritan FR veel. Roll hetkel 85$


  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    ma ei saa sellest loogikast aru väga....et mängin NL2-5 ja siis vastased teevad ime calle ja on täielikud lambad.....ja siis kui ma mängin ABC pokkerit ning ei tule ja ei tule siis muutun ise samasuguseks kui kõik ülejäänud ja mängin sama moodi lollisti....

    Ma ikka üritan microdes ABC pokkeri 100% ideaalseks lihvida...mitte bluffida ja mingit ulme mängu mitte teha....ja siis kui peaks üles liikuma siis hakkan arvestama sellega et vastased on rohkem kogenenud ning mõtlevad mängijad ning nende vastu hakkan mingit tricky playd tegema....

    v on mu loogika vale?

  20. #20

    Re: Skrufsteri BR Loomine

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    ma ei saa sellest loogikast aru väga....et mängin NL2-5 ja siis vastased teevad ime calle ja on täielikud lambad.....ja siis kui ma mängin ABC pokkerit ning ei tule ja ei tule siis muutun ise samasuguseks kui kõik ülejäänud ja mängin sama moodi lollisti....

    Ma ikka üritan microdes ABC pokkeri 100% ideaalseks lihvida...mitte bluffida ja mingit ulme mängu mitte teha....ja siis kui peaks üles liikuma siis hakkan arvestama sellega et vastased on rohkem kogenenud ning mõtlevad mängijad ning nende vastu hakkan mingit tricky playd tegema....

    v on mu loogika vale?
    No kuidas ma samasuguseks muutun, see on selge liialdus ju. Ma ei hakka sul auku rea drawga AI minema või bottom pairiga riverini välja callima. See "samasuguseks muutumine" ning VPIP ja PFR vahe on mul suur ilmselt sellepärast, et eelistan võibolla liiga tihti siis väikeste pocketite ja suited connectoritega lihtsalt callida raisemise asemel.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES