Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 21 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 413
  1. #1

    [NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

    Tere,

    Otsustasin 50000 kätt täis tehes siia kirjutada, mis seis parasjagu ka poleks kuna siis juba piisavalt volüümi. Eesmärgiga ehk arendada distsipliini ja muutuda muidugi aina paremaks.

    Alustasin pokkermängimist kusagil 18a hetkel olen 21a, pole päris kindel triobetist vaadates oli esimene 75kr deposiit 18.09.2007 15:33. Muidugi alguses läksin ja lootsin "õnnele" ja ka huvist mängust vastu kuid olin kindlasti hea saak regularidele nii tourneydes kui cashis. Nii, et päris nii ilusat minevikku pole et oleksin suutnud kusagil freerollist alustada. Nii ma aeg ajalt mängisin triobetis tehes mingeid 25-150 eekuseid sissemakseid. Ja mõnel korral ka väiksemad summad välja kandnud.

    Sept 2008-Juuni 2009 olin sõjaväes ja linnaloal käies suutsin SNG-dega kokkuajada vahepeal 650 dollari BR. Mängu distsipliin suht puudus ja mängisin arvatavasti out of bankroll mangamendi. mängides 6,50$ 18,45 inimese MTT SNGsi, vahel ka 16$ ja ka sai juurde proovitud muid tourneysi ja asju mis huvitavad tundusid. Kui tundsin, et enam väga runi pole võtsin kusagil 400 dollarit välja ja ülejäänud läx suht bustoks ära.

    Sõjaväes olles ja ära tulles võtsin endale eesmärgiks suvega lugeda raamatuid, vaadata õppevideosid ja arendada ennast cashis kuna mängu vastu oli alles jäänud püsiv huvi. Pealegi on mu parim sõber Rudi (RudiTurbo) kes tegeleb ka sama asjaga nii, et polnud ma päris üksi hakkaja. Plaan oli hakata suht madalalt mikrodest pihta, et tuleks sisse distspliini ja ei läheks kohe suurtele jahimaadele unistama. Nüüd suve lõpus 22 august otsustasin teha esimese sessi mille tarvis kandsin PokerStarsi 25 dollarit juurde et oleks NL5 alustades BR 75$.
    Olen saanud ka head coachingut Rudilt, mis on niigi mõnes olukorras mängu paremaks teinud :)

    Muu info poolest nimeks on Andres, käin tööl kus saan isegi päris head palka arvestades MASU, mul on tüdruk kes ka toetab mu pokkerimängu ja kes näitab ka natuke huvi välja selle vastu. Kuna töögraafik selline, et vabu päevi, saan kõrvalt piisavalt palju pokkerit mängida ja üritada teenida lisaraha. Plussiks on kindlasti see, et saan kasvatada BR kenasti kuna ei puutu mu põhisissetuleku juurde ja käiberahana. Uue seaduse poolest teeb meele murelikuks natuke küll, kuna kui lõpuks tekib tunne, et ehk biidin natukenegi mängu hakkavad mingid seadused peale tulema.









    50k käe jooksul olen siis sellist tööd teinud, kõik FR play : :


    All Hands



    Muud statid


    This Month





    Limiitide kaupa :




    NL5 alustasin 75$ BR




    NL10 alustasin 220$ BR






    NL25 BR kokku saades plaanin minna FTP-sse, et lahti mängida uue mängija boonus. Igasugune tagasiside on oodatud ja eks ma vahel postitan ka siia mõned murelised olukorrad ja üritan mitte tildata





  2. #2

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Kuna oleme Parimad Sõbrad, siis obv loodan, et teerajaja jõuab nii kaugele ja kõrgele kui võimalik ning minu poolt 100% supporti ja abi kõiges, mis teerajajal limiite läbides ette tuleb!

    Tjah, suht pikalt oli teerajajal siis selline fishi karjäär, kus sai Tal tehtud lihtsalt tournasi pmst oma lõbuks siin ja seal, kuid õnnex oli Ta siiski fish, kellel üx väga positiivne külg, agressiivsus oli võimas ning agressiivsus võib kohati võidule viia isegi kui skilli vähex jääb ning tänu sellele polegi teerajaja väga suures miinuses olnud kunagi pokkeriga ning ka mõned SNG'dest saadud heaterite cashoutid tehtud!

    Seda agressiivsust oli ka näha alguses grindimises, kui esimesed 15k kätt oli NL5's punane joon kõrgemal kui profiti joon ning sinine joon siis alla nulli :D
    Aga tegime siis suurimate kaotuskäte ülevaatamised ning mõned sessioonid pärast seda tulid minuni läbi msni täiuslikud grinderi graafikud, kus jooned olid väga kenasti paigas ning võimas winrate! Hetkel tundub, et NL10's on jälle väike tildipoiss peale tulnud ning W@SD on suht madalaks jäänud, kuid algajatel ikka see mäng vajub kohati ära ja peagi teeme uued käte ülevaatamised, panen uuesti distsipliini sõnad peale ning probably läheneme NL25'le ilgel kiirusel!

    Samuti on ülikõva see, et Starsi imelise softiga suudab juba lasta 13-14 lauda ning tänu sellele on juba selline volüüm nii lühikese ajaga saavutatud ning kindlasti tuleb see kogemus kiiremini, kui kuskil muul saidil alustades!

    Ja muide, teerajaja oli pokkeriprod.com tournal eelviimases lauas diilimas kah, seega mõned teist siin peavad tänulikud olema ;D

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    probably läheneme NL25'le ilgel kiirusel!

    Samuti on ülikõva see, et Starsi imelise softiga suudab juba lasta 13-14 lauda ning tänu sellele on juba selline volüüm nii lühikese ajaga saavutatud ning kindlasti tuleb see kogemus kiiremini, kui kuskil muul saidil alustades!

    Ja muide, teerajaja oli pokkeriprod.com tournal eelviimases lauas diilimas kah, seega mõned teist siin peavad tänulikud olema ;D
    Fakk, isegi kõik noored grinderid panevad minust välgukiirusel mööda. Ma ikka kopitan oma paganama NL-25 nagu pea pool aastat tagasi :(

    Teerajajale edu ning ma usun, et Rudi abiga edeneb kõik väga hästi.

    E: Nii keerulin nimi, alguses panin teerada ning siis suutsin veel paar korda tähed sassi ajada :)

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Pole paha, teerajaja. Edu! :)

  5. #5
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: teerajaja - teed rajamas

    ülikiiresti ja ülikõvalt liigud ju. ma ise teen üle $200 br nl5'te..

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Ma tõstan ka enda BR limiidi kõrgemaks....grindin seda nl2 ka vist kuni 200ni nüüd !

  7. #7

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Üritan täna saada ennast silverstariks, puudu veel 76 VPP ja ka kokku ajada kuu lõpuks 2500 FPP, et saaks osta PS-st 40 dollarise boonuse, hetkel ~1650 FPP. Vähemalt on mille nimel grindida :)





    EDIT: Sain silverstariks aga mäng jäi pooleli kuna nett kadus ära ja polnud just kõige parem jooks.

  8. #8

    Re: teerajaja - teed rajamas

    -3BI sess 2400 kätt. Huh sinna NL25ni jõudmine juba palju raskem, aga ma loodan, et praega on bad run kuna ei tunne küll et väga oleks muutnud oma mängu, pigem just tightimaks muutund. Kas muidu mingil saidil peale triobeti ja soft enam vähem annaks NL10 teenida juba korralikumat rakebacki kui kuus mängida 25000-50000k handse ?

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: teerajaja - teed rajamas

    PS; FTP?

  10. #10
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: teerajaja - teed rajamas

    FTP's saad 16 lauda max ja rb 27%

  11. #11

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    FTP's saad 16 lauda max ja rb 27%
    Ei taha Fulltilti varem minna kui 600 dollarine deposiit teha ja mängida boonus lahti.

  12. #12

    Re: teerajaja - teed rajamas

    63/31 sepp, teadsin et sepp hakkab riveris actionit andma ja seekord bluffis siis K high :D


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($4.70)
    MP1 ($4.20)
    MP2 ($8.90)
    CO ($2.25)
    Button ($18)
    SB ($7.55)
    Hero (BB) ($12.85)
    UTG ($10)

    Preflop: Hero is BB with 7, 7
    2 folds, MP1 calls $0.10, 2 folds, Button calls $0.10, SB calls $0.05, Hero checks

    Flop: ($0.40) 3, 3, 2 (4 players)
    SB checks, Hero bets $0.30, 1 fold, Button calls $0.30, 1 fold

    Turn: ($1) 7 (2 players)
    Hero bets $0.80, Button calls $0.80

    River: ($2.60) 2 (2 players)
    Hero bets $2.50, Button raises to $6, Hero raises to $11.65 (All-In), Button calls $5.65

    Total pot: $25.90 | Rake: $1.25
    Main pot: $25.90 between Button and Hero, won by Hero

    Results:
    Button had K, 6 (two pair, threes and twos).
    Hero had 7, 7 (full house, sevens over threes).
    Outcome: Hero won $24.65

  13. #13

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Pole juba ammu juhtund, et ässad nii kinni makstakse.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($1.85)
    UTG+1 ($6.85)
    MP1 ($11.20)
    MP2 ($8.15)
    MP3 ($10)
    CO ($5.35)
    Button ($1.55)
    Hero (SB) ($10)
    BB ($2)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    1 fold, UTG+1 calls $0.10, 2 folds, MP3 calls $0.10, 2 folds, Hero bets $0.70, 2 folds, MP3 calls $0.60

    Flop: ($1.60) 4, 4, K (2 players)
    Hero bets $2, MP3 raises to $9.30 (All-In), Hero calls $7.30 (All-In)

    Turn: ($20.20) 10 (2 players, 2 all-in)

    River: ($20.20) 9 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $20.20 | Rake: $1
    Main pot: $20.20 between MP3 and Hero, won by Hero

    Results:
    Hero had A, A (two pair, Aces and fours).
    MP3 had 7, 6 (one pair, fours).
    Outcome: Hero won $19.20

  14. #14

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Tegin siis elupikima grindi 740 minutit ja 8742 kätt. Kogusin kokku ka 2500 FPP ja ostsin 40$ dollari boonuse.








  15. #15

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Otsustasin uuest kuust viia NL10 rolli OnGame võrku Toweri tuppa, ehk siis teen 200 dollari deposiidi ja hakkan mängima lahti 200 dollari boonust. Aega siis 60 päeva ja üritan jõuda 1 kuuga vähemalt NL20 rollini.


    Starsis jooksin NL10nes 40k käsi almost breakeven, iga mänguga leian küll aina leake ja tunnen mida parandada kuid samas 40k kohta selline graafik ? lükkan siis NL10 statid ka graafiku juurde.









  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: teerajaja - teed rajamas

    edu ongameis seal on fishe kõvasti vähemalt oli. Mängiks isegi seal kui soft poleks nii koormav mu arvutile.
    40k kätt breakeven joosta pole hull kõik kogevad seda mul 60k kätt breakeven see kuu

  17. #17

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Vahepeal nii palju muutunud, et toweri soft väga ei istu ja jään siiski Pokerstarsi NL10 mängima ja see kuu eesmärk jõuda siiski NL25 BR. Miks küll kõigil ei või olla sama hea soft kui PS ? Laudade arva jätan 8-12 peale, vb sellepärast langes ka mängu kvaliteet et läxin liiga kiirelt 6 laua pealt 13-16 peale, nii et valin kesktee.
    Viimased 7000 kätt olen mänginud 15bb/100 winratega, loodan et sinna kanti ta ka jääb edaspidi :)







  18. #18

    Re: teerajaja - teed rajamas







    See kuu on läinud üle kivide ja kändude, kuid eks ma ikka proovin aina parandada oma mängu, et olla valmis NL25 jaoks.

  19. #19

    Re: teerajaja - teed rajamas

    ilus graafik..edu laudades

  20. #20

    Re: teerajaja - teed rajamas

    Viimase käte ülevaatamisega oli näha, et vigaseid käsi, millega potte liiga suureks aeti oli küllaga, edaspidi peax asi sujuvam olema! Ning kui need käed järgmiseks ülevaatuseks on plussis, siis on NL25 jaoks kah skill olemas ning samuti peaks ka NL25 BR koos olema sellega kaasnevalt! :)

Lehekülg 1, kokku 21 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES