Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10

Teema: NL100

  1. #1

    NL100

    Vastane 20/18 regular, olin Teda selle sessiooni jooxul 3Bettinud juba paar korda ja justnimelt buttonilt!

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($66.70)
    UTG ($20)
    UTG+1 ($132.30)
    MP1 ($131.55)
    MP2 ($50)
    CO ($36.50)
    Hero (Button) ($131.30)
    SB ($23.30)

    Preflop: Hero is Button with K, A
    1 fold, UTG+1 bets $4, 3 folds, Hero raises to $15, 2 folds, UTG+1 calls $11

    Flop: ($31.50) 4, A, Q (2 players)
    UTG+1 checks, Hero checks

    Turn: ($31.50) A (2 players)
    UTG+1 checks, Hero checks

    River: ($31.50) 3 (2 players)
    UTG+1 bets $117.30 (All-In), Hero ???

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: NL100

    Minu silmis küll easy call.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: NL100

    Ma ei ole küll NL100 mängija, aga mis checkimine see on? Riveril easy call muidugi :)

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: NL100

    maitea.. üldjuhul selline haige overbet näitab, et vastasel on ülim nuts käes ja kahetseb, et varasematel tänavatel poti ei ehitanud ja siis loodab riveril shovedes oma käe eest papi kätte saada..

    sest kui ta tahaks lihtsalt poti endale saada, piisaks suhtkoht any raise'st.. mida ta oleks ka võimeline shove peale foldima.. imo sealt vaatab meil vastu QQ või AQ

  5. #5

    Re: NL100

    Ma küsin oma väga amatöörliku mõtlemisega, miks sa flopil ega turnil ei betinud, minuteada tuleks info hankimiseks ju betida või oli plaan hoopis lõks seada?

  6. #6

    Re: NL100

    Minu arust sa ise ehitasid endale raske olukorra siin. Ma oleks 100% turnis bettinud ja kui isegi check-raiseb, siis foldi ei näe ma kuskil.

  7. #7

    Re: NL100

    oma kogemustest ütlen, et see on fold. ta on oop ja surub AI kogu oma stacki. Ma foldiks. Kas QQ või AQ, pigem QQ.
    Olen ka vahel arva sellist liini kasutanud(ehk checkinud 2tn), kui asi tundub kahtlane.

    Teine variant on see, et flopil cbet ja kui tuleb raise peale, siis foldid. Kui call, siis turni checkiksin läbi ja riveris olenevalt betist kas siis call v fold.


  8. #8

    Re: NL100

    Teoorias foldiks, ei ole kindel, kas praktikas suudaks.
    Kuna vastas on reg, siis ma ei näe kätt, millega ta calliks meie 3beti ja mida me biidiks sellise lykke peale. Normal reg seal suht never teeb sellist betti bluffiga imo

    edit: Kuidagi suur 3bet size tundub, kui arvestada, et vastane EP?

  9. #9

    Re: NL100

    Nagunii oled maja vastu, parimal juhul Ax

  10. #10

    Re: NL100

    Tsitaat Algselt postitas blazkuh
    Ma ei ole küll NL100 mängija, aga mis checkimine see on? Riveril easy call muidugi :)
    Peab mõtlema, mis käsi 3bet potis valuet annax, mina lihtsalt ei näinud sellist kätt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES