Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 107
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tere, otsin kohta, kuhu lahkuda nüüdseks juba pikalt mängitud prima networkist... NL20 on jube vähe laudu, näiteks praegu laupäeva õhtu on dollarilaudu 6max ainult 8tk, vähe valikut, kui 4laual mängida... Uuel saidil võiks olla normaalselt fishe ja ka rakebacki võimalus(muud head boonused?)... 1 variant ongame aga kuna sealne soft on täispask siis see langeb ära...

    Mis arvate full tildist?Mul konto olemas seal, millel rakebacki pole,aga kui teha uus konto läbi affiliate?On soovitusi kuhu liikuda?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Mina võtaks FTP. Rakeback pole probleem, kuna tõenäoliselt su emal (või muul lähedasel) tekkis üleöö soov hakata 20NL Full Tilt Pokker-is mängida :)

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    ja olemasolevatele fulltildi accountidele saab kuidagi rakebacki ka (otsi 2+2'st)

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ja olemasolevatele fulltildi accountidele saab kuidagi rakebacki ka (otsi 2+2'st)
    Saab aga see on jube töö ja vaev. Pead mitu kuud enne ilma RB-ta mängima ja siis ka võib juhtuda nii, et sa ei saa RB-d. 2p2-s, üks 400NL mängija, kes mängis ka FTP-s ilma RB-ta juba üle aasta ning talle ei antud RB-d. Nali oli ka selles, et ta mitu kord üritas FTP-st Starsi liikuda aga kogu aeg tekkisid bankrolli liigutamisega jamad ning andis mitu korda alla.Nüüd paar nädalat tagasi võttis end kokku ja näitas FTP-le lehvikut.

    Seega rakebacki keevitamine vanale accountile võib osutuda väga suureks probleemiks ja või täiesti võimatuks, eriti kui sa oled 20NL mängija.

    Teine võimalus tule Starsi :) Algul on kehv mängida aga praegu oleks Starsi tulemine kõige parem variant, kuna aasta lõpuni mängid rahulikult ning proovid Platinium VIP levelile jõuda. Kui see olemas siis järgmine aasta, kui oled õppiv ja arenev mängina ning liigud limiitides üles, peaksid saavutama Supernova leveli ja Supernova levelil on rakeback võrdne või isegi parem FTP rakebackist.

  5. #5

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Miks algul kehv mängida starsis?

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tsitaat Algselt postitas Sven119
    Miks algul kehv mängida starsis?
    Tase on suht hea seal mängijatel lihtsalt.

  7. #7
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    mõtle loogiliselt, pokerSTAARS, nimi juba ütleb et seal on kõik STAARID

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tsitaat Algselt postitas Sven119
    Miks algul kehv mängida starsis?
    Sest enamus pokkeritubade rakeback + boonused on tunduvalt paremad, kui Starsis esimestel VIP levelitel. Alles Platinium VIP level suudab konkureerida teiste tubadega aga ikkagi on tunduvalt magedam, kui standartne 30% rakeback, mida pakub peaaegu iga pokkerituba.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Kui FullTilti regada, kas siis peab läbi millegi seda tegema, et rakebacki saada?

  10. #10
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Jep. Mine nt. ****.com ja rega läbi selle :).

    igasugune reklaam on keelatud - Ranka

    Vabandan. Mõtlesin, et Eesti saitidele võib suunata, kuid minu tähelepanematus.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Tere, otsin kohta, kuhu lahkuda nüüdseks juba pikalt mängitud prima networkist... NL20 on jube vähe laudu, näiteks praegu laupäeva õhtu on dollarilaudu 6max ainult 8tk, vähe valikut, kui 4laual mängida... Uuel saidil võiks olla normaalselt fishe ja ka rakebacki võimalus(muud head boonused?)... 1 variant ongame aga kuna sealne soft on täispask siis see langeb ära...

    Mis arvate full tildist?Mul konto olemas seal, millel rakebacki pole,aga kui teha uus konto läbi affiliate?On soovitusi kuhu liikuda?
    Mina FT ei soovita minna ... rakeback küll olemas, aga dataminemise lubamine on sealseid laudu palju palju nitimaks muutnud. MInu mäletamist mööda seal NL50 oli väga väga palju NItte päevasel ajal. MIne parem starsi ja table select. Arvan et suudad paremat winrate näidatada, kui full tildis koos rakebackiga. Alguses kogutud boonuspunktide eest saad ka niikuinii ligikaudselt 20% "rakeback" boonuse osta.

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Ja kui FT uut kontod teed, siis muuda vana konto andmed mingiks fakeks või tee ghost emailid. Kahe konto omamine pole ju teadupärast lubatud.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Mina FT ei soovita minna ... rakeback küll olemas, aga dataminemise lubamine on sealseid laudu palju palju nitimaks muutnud. MInu mäletamist mööda seal NL50 oli väga väga palju NItte päevasel ajal. MIne parem starsi ja table select. Arvan et suudad paremat winrate näidatada, kui full tildis koos rakebackiga. Alguses kogutud boonuspunktide eest saad ka niikuinii ligikaudselt 20% "rakeback" boonuse osta.
    Minuteada reeglite järgi ei ole FTP-s dataminemine lubatud!

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Ja kui FT uut kontod teed, siis muuda vana konto andmed mingiks fakeks või tee ghost emailid. Kahe konto omamine pole ju teadupärast lubatud.
    Ja kui FTP uue konto teed siis mina soovitan teha selle mõne pereliikme/tuttava nime (nende nõusolekul muidugi), sest kui FTP peaks tegema turvalisuse kontrolli ja dokumente küsima, siis väga raske on leida dokumente, kui tegid konto kellegi Anna Auku või muu lambi nimele.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Kustutasin 2 viimast kommentaari (ja muutsin andrese algset kommentaari), kuna otsene reklaam ja affiliated on 100%-liselt keelatud!

    Kui kellegil on huvi, siis kasutagu googlet: FTP rakeback offers. Ja minuteada google peaks järjestama lehed populaarsuse+täpsuse järgi.

  16. #16

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Google (ja ka teised otsingumootorid) järjestavad lehed neile viitavate linkide arvu järgi. Ehk sa võid teha viimase saasta või isegi vuffel saidi aga osta või hangi endale p...etäie linke ning oled ikka esimene, kui sa e-turunduse küsimustes just päris võhik ei ole. Aga ok - see asi ei puutu mõistagi teemasse...ma tahtsin lihtsalt teadvustada selle foorumi lugejaid ühe härrasmehe kommentaarist, mis kahjuks ei vasta tõele.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Google kohta ei oska mina midagi öelda - mind too programm on alati aidanud ja valedesse kohtadesse pole juhatanud.

    Postituse koha pealt nägin ise ja sain aru, et kasutaja -andres- postitus sisaldas natuke ebatäpsusi, mis ta ka hiljem peale sinu kommentaari ära parandas (aga kahjuks kustutasin mõlemad kommentaarid). Ja tema kommentaar ei olnud probleemiks, kuna ma ei leia mitte midagi halba, kui soovitatakse teisele kasutajatele tuntuid ja usalduväärseid affiliatesid, kui ta ise sellest mingit kasu ei saa. Antud hetkel tõenäoliselt ta seda ei saanud ja oli lihtsalt sõbralik soovitus ja tolle kommentaari ma oleks kindlasti alles jätnud.

    Aga ma ei saa lubada seda, et reklaamitud affiliate saidi omanikud, töötajad või muud moodi antud saidiga seotud isikud tulevad ilma meie loata postitatud "ausa reklaami" ebatäpsusi parandama. See viimane (info parandamine) kvalifitseerub juba reklaami ja omakasu alla! Oleks seda teinud keegi kolmas isik, kes ei ole seotud antud saidiga või oleks mult küsitud selleks luba ei oleks sellest probleemi tekkinud!

    Ja kasutaja -andres- postituse muutsin ära, kuna ta oli ka üks diskussiooni osa ja ei tahaks teistkorda sama teemat enam arutama hakata.

  18. #18

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    microstakes rake on niivõrd killer et pokerstarsi isiklikult ei soovitaka - reaalsus on et saad sealset rakebacki mõne stressipalliga mõõta.

    kui ongame ei istu siis on ka väiksemaid ruume mis on samuti usaldusväärsed - nt ladbrokes (prima soft aga oma võrk) ja betfair, sh mõlema kaudu saab vähemalt 30% reigist tagasi. ftp peaks olema ka väga pingevaba valik. bossi võrk kasutab eurolaudu mis tähendab mängija jaoks rohkem reiki (3 eurot on natuke rohkem kui 3 dollarit mkay) seega seda kindlasti ei soovita. samal põhjusel ei soovita kellegil ka unibetis mängida.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Minuteada reeglite järgi ei ole FTP-s dataminemine lubatud!
    idle miner Full tilt

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    microstakes rake on niivõrd killer et pokerstarsi isiklikult ei soovitaka - reaalsus on et saad sealset rakebacki mõne stressipalliga mõõta.

    kui ongame ei istu siis on ka väiksemaid ruume mis on samuti usaldusväärsed - nt ladbrokes (prima soft aga oma võrk) ja betfair, sh mõlema kaudu saab vähemalt 30% reigist tagasi. ftp peaks olema ka väga pingevaba valik. bossi võrk kasutab eurolaudu mis tähendab mängija jaoks rohkem reiki (3 eurot on natuke rohkem kui 3 dollarit mkay) seega seda kindlasti ei soovita. samal põhjusel ei soovita kellegil ka unibetis mängida.
    Nõus, et starsi rakeback on bullshit ja ilma rakebackita (kõrge VIP levelita) 10NL mängijal jääb 100,000 käe kohta 20-25BI jagu rakebacki saamata. 25NL-is on olukord teine ja rake enam nii tappev ei ole (tean omast käest) ning väga edukalt suudad näidata 3-4 PT/BB winrate. Aga Supernovaks ei sünnita ja mingi aeg, kui plaanid Starsi liikuda pead ikkagi Supernovaks mängima ja summaarselt kaotad kõrgel limiidil Bronze, Silver või Gold Statudes mängides tunduvalt rohkem, kui väiksel limiidil.

    FTP kohta isiklikult ei oska mitte midagi rääkida aga korduvalt olen kuulnud, et mikrolmiidi poisid võiksid hoida FTP-st eemale, kuna rake pidi eriti suur olema võrreldes teiste tubadega. On sellel tõepõhi all?

    Euro laudade kohapealt olen täiega nõus ja see on pokkeritubade poolt sigadus ning omakasupüüd, kui toetatakse ainult Euro laudu, ometi kui muus võrgus on olemas dollari lauad.

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES