Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5
  1. #1

    Short pead pushima aga on riid

    Nii selline situatsioon
    180 mehe sit-n-go(starsis) umbes 30-40 mängijat alles sul on 6-13 big blindi
    saad AK late või middle positsioonist mängija kes tavaliselt stiilib või openib 3-5 bb teeb minimum raise või mängija kes on short ja pushib isegi QQ teeb min raise
    push or fold ?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Short pead pushima aga on riid

    Ma pushin ikkagi.

    Rahadeni 20 kohta ja need turniirid maksavad kõige rohkem raha top3-ele. Seega ma ei hakaksk mökutama.

    Alati on chance, et tegi misclicki või midagi. Samuti mängijate strateegiad muutuvad turniiri hilises faasis tohutult ning sinu varajased readid ei pruugi enam paika pidada.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Short pead pushima aga on riid

    seda enam, et minraise võis olla ka mingisugune nõksatus, et äkki rahvas kardab ja viskab, ehk et nõustun sellega, et shove

  4. #4

    Re: Short pead pushima aga on riid

    no konkreetselt on kaks turnat olnud niimodi et Ak käes ja tuleb mingi imelik bet sisse ja insta AA no krt kui kindel peaks siis protsentuaalselt olema et Helmuthit teha ja ära visata insta shove

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Short pead pushima aga on riid

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    no konkreetselt on kaks turnat olnud niimodi et Ak käes ja tuleb mingi imelik bet sisse ja insta AA no krt kui kindel peaks siis protsentuaalselt olema et Helmuthit teha ja ära visata insta shove
    Sellistes olukordades ei ole midagi teha, sest on alati ka õnne vaja. Minu viimasel 50+4$ turniiril oli vastupidine olukord. 20 kohta said raha ning 23 mängijat oli veel alles, mul ei olnud kõige suurem stack aga ikkagi. Sain kätte AA, lükkasin all in, buttonilt calliti QK ära lihtsalt ning sai emandate kolmiku ja olingi out ;D Ning olingi tühjade kätega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES