Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 65
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Kihlvedude TOP

    Näiteks hiljuti võis uudistest lugeda, et kaks antsu vedasid kihla, kes kauem enne rongi rööbastel lesida julgeb...

    Kuidas siis elupõlised gamblerid - pokkerimängijad kihlvedudesse suhtuvad, mis kõige võimsamad/räigemad kihlveod on olnud, mille peale jne?

    Micro limit gambler, nagu ma olen, vean mina ise tavaliselt kihla ainult statoili kabanosside peale:)
    Juba pikemat aega jõus oleva kihlveo järgi lubasin mina enne pokkeriga rikkaks saada kui üks mu sõber investeerimisega. See kihlvedu kestab veel kaua...

  2. #2
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Kihlvedude TOP

    mitu haiget kihvledu olen teinud - näiteks üks sõber peab kandma lühikesi pükse 4 oktoobrini (kihvledu tehti juunikuu alguses). Nelipaki peale :D

    Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Kihlvedude TOP

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)
    See juba high stakes! :)

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Kihlvedude TOP

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    mitu haiget kihvledu olen teinud - näiteks üks sõber peab kandma lühikesi pükse 4 oktoobrini (kihvledu tehti juunikuu alguses). Nelipaki peale :D

    Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)
    wow seriously ??

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Kihlvedude TOP

    dude you are sick...you know that right!?

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Kihlvedude TOP

    oot ja mis asjaga seda kontrollida saab? vereproovid jne?

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kihlvedude TOP

    Meeleolukaim on vist see, kui peale öist pubirallit olime parajalt täis veel ja kooserdasime tallinna kesklinnas kl 9 hommikul mingil tööpäeval. Siis 1 jorss meist ei teadnud, kes on Lembitu Kuuse(no idea, kuidas teema selleni läks) ja siis teised ei mõistnud, et "wtf kuidas see võimalik on". Mingi aeg hiljem oli siis bet olemas, et valime 10 inimest tänavalt ja 8 neist peab teadma - obv fail, mingi 4 vist teadis. Vahepeal läksime rämedalt tilti ka, et "see 50 aastane härra vahib nagunii iga päev suusatamist ja ratsutamist, lähme küsime temalt" ja kui vastab, et "loomulikult tean - korvpallur on!", siis võttis ikka vanduma, kuidas saab nii rumal olla.

  8. #8

    Re: Kihlvedude TOP

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone


    Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)
    http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg87281

    wat

    (krt, ise joon praegu belõi aistit)

  9. #9

    Re: Kihlvedude TOP

    BUSTED? ;D

  10. #10
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Kihlvedude TOP

    ( Click to show/hide )

  11. #11
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Kihlvedude TOP

    Lol super busted. Looda, et tuttavad ei loe seda teemat :D

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Kihlvedude TOP

    meil käib ikka piljardiklubis räme gambool. parimad mängud on £100, mudas peaga obv. õhtuga olen ca £300 sisse kasseerinud. mitte, et ma mängida väga oskaks. kunagi natuke sai harjutatud, aga vanas eas pole see silmanägemine enam kiita :D

  13. #13

    Re: Kihlvedude TOP

    ei usu , et busted
    kuskil mainis ennem ka , et selline kihlvedu toimus

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Kihlvedude TOP

    Mismõttes busted?

    Nagu ma aru sain, siis kihlvedu peaks juba läbi olema.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Kihlvedude TOP

    jep arvan ka, et läbi pigem see. Peaks ikka suht puupea olema kui teeks sellise 25k beti ja siis avalikku foorumi tulla rääkima oma joomistest.

  16. #16

    Re: Kihlvedude TOP


    Re: ALKOHOL :D
    « Reply #562 on: August 29, 2009, 23:17:54 PM »

  17. #17

    Re: Kihlvedude TOP

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet

    Re: ALKOHOL :D
    « Reply #562 on: August 29, 2009, 23:17:54 PM »


    enne seda ju ei võinud kihlvedu olla ?

  18. #18
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kihlvedude TOP

    see thread käis kiirelt :-[

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: Kihlvedude TOP

    Eelmine aasta vedasin kihla 5k eeki peale, et kannan jalas 22. septembrini ainult plätusid ja lühikesi pükse, 22. septembriks olin palavikus ja nohune, kuid pidasin vastu ja kokkulepet ei rikkunud. Nimelt oli siis soojale maale sõit pikemaks ajaks.

    Neid joomise/suitsetamise peale kihlvedusid on ka paar-kolm korda tehtud, ühe olen feilinud, summadeks 1-3k eek.

    Kunagi kui kõvasti tina panin, vedasin pidevalt 100-1000 krooni peale kihla, et suudan teatud alkoholikoguse teatud aja jooksul ära juua, enamasti käis asi 0.5l õlle joomise peale ja ajalimiidiks oli 3sek, paar korda olen ka selles feilinud.

    Kõige suurem kaotus paar aastat tagasi samuti 5k peale, detailid jätan seekord enda teada :P

    Aasta aega olen juba kihlvedudest sõpradega puhanud, peakski midagi välja mõtlema :)

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Kihlvedude TOP

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    mitu haiget kihvledu olen teinud - näiteks üks sõber peab kandma lühikesi pükse 4 oktoobrini (kihvledu tehti juunikuu alguses). Nelipaki peale :D

    Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)
    Väga JUST ei saanud olla, vähemalt kuu tagasi jah :D?

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES