Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 153

Niitvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    PokerStars makz - back to basics

    Terekest kõigile!

    Olen foorumis siiani olnud lugeja rollis, mõtlesin lõpuks ennast siis tutvustada ja ehk saan siit teemast ka abi.
    Igatahes - olen 18 aastane õpilane, hetkel siis keskkooli lõpuklassis. Pokkeriga tegin algust natuke vähem kui aasta tagasi - siis kui sain hakata netis mängima Sai siis kõvasti dongatud ja raha maha gämbeldatud, kuniks jõudsin break-even tasemele pärast FT 10$ cashis lammutamist. Seal teenitud raha kandsin välja ning kuna ego oli laes, kandsin pool sellest PS-i, kus hakkasin turniire mängima ning mängisin kõik maha. Siis tuli väike paus sisse, võtsin end käsile ning lugesin läbi Harrington on Hold'emi ja ühe SNG strategy raamatu, mis oli PDF kujul. Vahepeal oli stars mulle(kui mitteaktiivsele mängijale) kinkinud 2$, millega alustasin taas mängimist. Hetkel pelan 45 man SNG-sid 0.25$ buy iniga - olen jõudnud peaaegu 40xBI tasemele. Plaan on kuu aja jooksul liikuda kõrgemale limiidile(1$ 45 man, kõigepealt vaja 50$ kokku saada :-\ ). Üritan mängida niipalju kui kool ja tüdruksõber lubavad - ehk siis väga tempokalt ei saa grindida :P
    Viimati muudetud makz poolt : 22.10.11 at 15:45

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES