Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 115 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2287
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    ESSA

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    joppas :D

  3. #3
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***


  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Kas juba on aasta täis foorumil?

    Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis, tänu kellele olen vähem kui aastaga saanud täisdonkist võitvaks mängijaks (vähemalt ise arvan nii, sest juba teist kuud järjest on kasum üle 1000$).

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Omg, 4-man HU's vastane võitis 7 out of 7 all inni olles igal pool taga VÄHEMALT 60/40.

    Fuck math and odds and statistics.

  6. #6

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    alustasin oktjaabrit:

    ( Click to show/hide )

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***




    Suurem osa jäi küll Septembri kuusse, aga siiski sai nats grinditud. Täpsemalt 19001 kätt päevaga

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas juba on aasta täis foorumil?

    Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis
    Jes Jes!!

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas juba on aasta täis foorumil?

    Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis, tänu kellele olen vähem kui aastaga saanud täisdonkist võitvaks mängijaks (vähemalt ise arvan nii, sest juba teist kuud järjest on kasum üle 1000$).
    Oh sa jutt ongi ju täna juubel - aasta täis!

  10. #10

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid
    natuke."Ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!' Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab
    kuulda: " Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi
    piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi." Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: "Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?"
    Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi.Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik.Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: "Võtame igaühe
    juurde ühe paari."Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrva-rõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. "See sobib, kallis." Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.
    Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: "Ma arvan, see on kõik, kallis.
    Lähme kassasse." Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: "Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks."Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: "Mida?" Siis ütlesin: "Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi."Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: "Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?"Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud . aga vähemalt see tibi
    teab, et ma olen tast targem.

  11. #11
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    kuhu Nozzu kadunud on???

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    õnne kõigile kasutajatele. tänud põhi ässadele rankale, tigranole, lencile ja estpätrickule.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Allways works against a bad player/semi-blufftard. Nagu see siin.
    Ship the 4-man.

    Dealt to DareDevil-G [9h Qd]
    A4aQt: calls 30
    DareDevil-G: checks
    *** FLOP *** [Qh Ks Kh]
    DareDevil-G: checks
    A4aQt: checks
    *** TURN *** [Qh Ks Kh] [Qc]
    DareDevil-G: checks
    A4aQt: checks
    *** RIVER *** [Qh Ks Kh Qc] [Qs]
    DareDevil-G: bets 3220 and is all-in
    A4aQt: calls 2660 and is all-in
    Uncalled bet (560) returned to DareDevil-G
    *** SHOW DOWN ***
    DareDevil-G: shows [9h Qd] (four of a kind, Queens)
    A4aQt: shows [6s 4s] (a full house, Queens full of Kings)

  14. #14
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid
    natuke."Ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!' Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab
    kuulda: " Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi
    piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi." Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: "Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?"
    Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi.Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik.Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: "Võtame igaühe
    juurde ühe paari."Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrva-rõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. "See sobib, kallis." Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.
    Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: "Ma arvan, see on kõik, kallis.
    Lähme kassasse." Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: "Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks."Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: "Mida?" Siis ütlesin: "Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi."Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: "Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?"Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud . aga vähemalt see tibi
    teab, et ma olen tast targem.
    HAHA, lugesin esimest korda, ei saanud pihta, lugesin teist korda, ikka ei saanud aru, lugesin kolmandat korda ja panin laginal naerma ;D

  15. #15

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Oh kurja, ongi oktoober.
    Märkasin alles siis kuupäeva vaadata kui foorumis topicut nägin, sest mõtlesin, et kes siis nüüd keset septembrit juba oktoobri teemat alustas :D

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Palju õnne foorumile aastasel sünnipäeva puhul ja tahan ka omaltpoolt kiita foorumi meeskonda, väga hea foorum, kindlasti olen siit palju inspiratsiooni ja teadmisi saanud, eriti head on eestlaste tehtud õppevideod! See foorum ongi internetis kõige huvitavam asi:)

  17. #17

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    istun siin hannah suvilas , kuulan ballaade elu on lill ... täis olen ka raisk

  18. #18

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    kuhu Nozzu kadunud on???
    Oli laupäeval täie tervise juures viisakalt šnapsutamas.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    HAHA, lugesin esimest korda, ei saanud pihta, lugesin teist korda, ikka ei saanud aru, lugesin kolmandat korda ja panin laginal naerma ;D
    [ ] kiire taip

    ;D

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Õnne ka minu poolt jubilei puhul. Varsti juba jõulud käes jälle :D

Lehekülg 1, kokku 115 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES