Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 23 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 441
  1. #61

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Sellised on mu sessid kõik viimase ajal, alguses saan rõvedalt suhkamisse ja siis pressi ennast nulli tagasi.

    ( Click to show/hide )
    donk oled ;D

  2. #62
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Ühed pidurikettad veel ja bustoland! :P
    Meie võidame BB-sid (Big Blainde) saja käe kohta, siis Leits võidab PK-sid (Pidurikettaid) 100 käe kohta.

    Vabandused rohelinekonn ohvtopiku pärast.

  3. #63
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Meie võidame BB-sid (Big Blainde) saja käe kohta, siis Leits võidab PK-sid (Pidurikettaid) 100 käe kohta.

    Vabandused rohelinekonn ohvtopiku pärast.
    lol :D

    nagu mina kunagi kõikide asjade väärtuse arvutasin laua viina et mitu pudelit saab :P hea kerge oli 50 eeki oli pudel

  4. #64
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Pool kuud läbi ja olen mänginud 29h ja 20k kätt kõigest. Väga masendav NL25(13k kätt) tulemusega võib enamvähem rahule jääda aga tänud sellele et ma selline ahv olen siis nl50 võttis enamus sellest kasumist endale.
    Nädalavahetuse suurest grindist ei tulnud kah midgai välja nagu arvata oli suutsin ikka peole minna mis lõppes alles laupäeva öösel. Sellise tempoga hea kui ma saan kuidagi 50h kuus kokku :-\
    Ega midagi proovin nüüd ennast käsile võtta ja päästa veel mis päästa annab.

    Hoss kui sa juhuslikult seda lugema satud siis palju tunde sul koos on see kuu juba? Igakord kui ma laudadesse lähen oled sina kah seal.

  5. #65
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Kuule see kuu tunde koos 87 ja käsi 97k aga arvestades seda, et 7-da oktoobrini oli juba kokku 57 tundi ja 70k kätt siis pole sittagi ;D

  6. #66
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Üks näide sellest kuidas täna callitakse ja hititakse midagi ikka mu vastu. Päev mõnuysalt miinuses jälle
    Peab vist tänaseks lõpetama tuju pole kah just selline et jubedalt tahaks mängida pokkerit. Ehk homme on tuju ja mingi hetk fishid ei hiti siis saan 3 kordselt papi tagasi


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP1) ($25.95)
    MP2 ($5)
    MP3 ($28.20)
    CO ($11.85)
    Button ($5.60)
    SB ($23.90)
    BB ($12.45)
    UTG ($11.60)
    UTG+1 ($16.75)

    Preflop: Hero is MP1 with Q, Q
    UTG calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.25, 5 folds, BB calls $1, 1 fold

    Flop: ($2.85) 5, 8, 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.05, BB calls $2.05

    Turn: ($6.95) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.65, BB calls $4.65

    River: ($16.25) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $9.30, BB calls $4.50 (All-In)

    Total pot: $25.25 | Rake: $1.20

    Results:
    BB had K, 7 (two pair, Kings and nines).
    Hero had Q, Q (two pair, Queens and nines).
    Outcome: BB won $24.05

  7. #67
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Ma tean mida sa tunned, sama siin -3BI.

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Ei saa võita enam kuidagi. Eilne sess oli ilusti paar bi plussis ja siis lihtsalt tehti mõned suckoudid ja oligi kõik läinud ja seda natuke enne lõppu. Vaatasin ka eilse sessi käed üle ja suutsin üle pika aja teha head mängu küll kui võrrelda mu viimase aja tegemisi. Muidugi päris ilma vigateta asi ei möödunud tegin ikka ühe ilgelt suure vea kah, mida ei oleks piodanud tegema kuid see lõppes mulle õnnelikult ja sain rohelist isegi selle vea eest. oli vee paar nipet näpet viga kuid seda juhtub kõigil.

    Ma ei tea eks üritan täna jälle ehk hakkab kuidagi ülespoole see graafik liikuma. Vahepeal lubas juba kuid siis ikka lajatas alla.

    Lisan ka selle nädala graafiku.


  9. #69
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    MINU SESS ALGAS 100 KÄTT JUBA TEHTUD

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )






  10. #70
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: seks ei vabasta maksudest

    stars küttis meile leitsi doomswitchi. mul pole ka parimad ajad

  11. #71
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: seks ei vabasta maksudest

    peab ikka tagasi laudadesse tulema, kui sina seal oled ;D

  12. #72

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    MINU SESS ALGAS 100 KÄTT JUBA TEHTUD

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )





    Esimene käsi üldse ei meeldi. Miks sa lähed preflop allinn JJ ja see ei ole kahe vastase vastu üldse 3bet käsi väljaspool positsiooni. See on kehvasti mängitud käsi ma arvan, isegi fishide vastu.

    Teine käsi on standard biit. Vb oleksid pidanud flopis check-raise peale minema, oleneb kas on agro või passiivne vastane, kui passivne siis leadout õige.

    Kolmas käsi ka ei meeldi, see on call mitte raise. Flopis peaksid agro vastase vastu jälle check-raise proovima.

    Loodan et kriitika ei tee paha. See on puhtalt minu arvamus vb aitab sul halbu situatsioone paremaks muuta.

  13. #73
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    esimene käsi tüüp shoveis iga käega, tõstsin just selleks et teised ei tuleks kaasa sest kõik tahtsid temaga flopi vaadata mina tahtsin üksinda. Ja kui sa isegi donki vastu (kes on nõus kõigega all ini minema) ei lähe all ini preflop JJ siis millega üldse? All in oli väga õige ju välja kukkus halvasti.

    Standart biit on see kui sind flopist alates callitakse riverini et siis saada runner runner?

    Vastane oli tüüpiline starsi 17/12 regular kelle 3bet on 1 ja 4bet olematu. Kui ma co peal selle käega kah ei 3beti siis millega üldse KK+ sinu arvates? Ja mis check-raisei ma siin enam taga ajan? Vastasel on 7$ alles ja pot on 10$.

    Kriitika on väga teretulnud aga siin kohal sinuga lähevad meie arvamused lahku. Nagu aru saan siis sinu stiil on ainult pasiivselt oodata oma kätt ja loota et mõni fish maksab?




    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    peab ikka tagasi laudadesse tulema, kui sina seal oled ;D
    Tule jah ma ei tea mis alati kardad mu vastu mängida :D

  14. #74

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    esimene käsi tüüp shoveis iga käega, tõstsin just selleks et teised ei tuleks kaasa sest kõik tahtsid temaga flopi vaadata mina tahtsin üksinda. Ja kui sa isegi donki vastu (kes on nõus kõigega all ini minema) ei lähe all ini preflop JJ siis millega üldse? All in oli väga õige ju välja kukkus halvasti.

    Standart biit on see kui sind flopist alates callitakse riverini et siis saada runner runner?

    Vastane oli tüüpiline starsi 17/12 regular kelle 3bet on 1 ja 4bet olematu. Kui ma co peal selle käega kah ei 3beti siis millega üldse KK+ sinu arvates? Ja mis check-raisei ma siin enam taga ajan? Vastasel on 7$ alles ja pot on 10$.

    Kriitika on väga teretulnud aga siin kohal sinuga lähevad meie arvamused lahku. Nagu aru saan siis sinu stiil on ainult pasiivselt oodata oma kätt ja loota et mõni fish maksab?




    Tule jah ma ei tea mis alati kardad mu vastu mängida :D
    Esimeses käes ok kui tegu on sellise dongiga. Ise võtsin eile ühe dongi 99ga maha.

    Teises käes oli sul ilmselgelt vastas callingstation kes ka hittis. Biit sellessuhtes et matemaatiliselt oli su võiduvõimalus vähemalt üle 75% enne riveri kaarti. Ja ma ei väida et seda kätt oleks ise teisiti mänginud.

    Kolmandas käes nõustun kui statistikat vaatasid.

    Raske on käte kohta hinnangut anda kui su vastaste kohta midagi ei tea aga huvitav on siiski. Pokkerialast mõtlemist ju arendab siiski. My bad


  15. #75
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    stars küttis meile leitsi doomswitchi. mul pole ka parimad ajad
    Sama siin :D

  16. #76
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QGsQ2gPzAf4&feature=related[/youtube]

  17. #77
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    See nädal on alanud üpris hästi graafik liigub kenasti ülespoole. Loodetavasti jätkub tõus(ptui ptui ptui)
    Grindida üritan max nii palju kui jõuan. Ehk annab veel midagi päästa see kuu. Algselt oli plaan minna puhkama kui suudan 1k$ kokku ajada nädalaga aga see jääb hetkel ära ikkagi.

    EDIT: Ma ei saa aru miks starsis ei saa filtris valida et ma ei taha pot limit laudu näha

    Spoiler sisaldab nalja kus pilkatakse inimesi, mitte lugeda kellel sellega probleeme on.

    ( Click to show/hide )

  18. #78
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    MINGE KÕIK NAHUI ***** KÜLL KUI KORRA MINEMA HAKKAB SIIS KOHE HITITAKSE PAARI KÄEGA SU VASTU NII HALEDALT KUI VEEL SAAB
    3 TURANT AK vs KT OUT, KK VS AA SUURIMA DONKI VASTU OUT KK VS AK VS A6 out kõigis olin üli heal kohal.


    SUCKOUDID JA NATUKE EHK TILTI KAH JA NII ONGI KOGU EILNE PÄEV ÖÖ ***** KEERATUD

    ( Click to show/hide )

  19. #79
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    ses suhtes et lauppäev on ametlik napsu päev seega..

  20. #80
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    ses suhtes et lauppäev on ametlik napsu päev seega..
    ..siis sind täna õhtul laudades ei näe jah?Laupäev ikka ametlik pohmaka päev

Lehekülg 4, kokku 23 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES