Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 23 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 441
  1. #81
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    ..siis sind täna õhtul laudades ei näe jah?Laupäev ikka ametlik pohmaka päev
    mul ongi pohmakas või noh mitte veel aga ega head pead ei tohi raisku lasta nagu on minu heal sõbral kombeks öelda. Tegelt sain mõned tunnid magada ja ei ole veel kindel kas peaks juurde võtma õhtul lähen kinno saagi vaatama

  2. #82

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    mul ongi pohmakas või noh mitte veel aga ega head pead ei tohi raisku lasta nagu on minu heal sõbral kombeks öelda. Tegelt sain mõned tunnid magada ja ei ole veel kindel kas peaks juurde võtma õhtul lähen kinno saagi vaatama
    ma kuu kaine olnud, täna viimane päev. järgmine kuu tuleb kaotatud aeg vist tasa teha

  3. #83
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    ma kuu kaine olnud, täna viimane päev. järgmine kuu tuleb kaotatud aeg vist tasa teha
    tasa teha on seda vahva suht tsükkel ja see pole kunagi igav ja kole


    tra mul on kotitäis mandariine millelt koor ei taha üldse maha tulla

  4. #84
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: seks ei vabasta maksudest

    kle kas saag VI jookseb 3D-na?

  5. #85
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    ma kuu kaine olnud, täna viimane päev. järgmine kuu tuleb kaotatud aeg vist tasa teha
    Tähendab, et sa pole mitte ühtki tilka joonud?Sellise saavutusega mina küll oma elu jooksul hakkama ei saa. Vb aint siis, kui kõik maks ja magu on nii pe**es, et arst ütleb, kui tilga jood kärvad maha. ;D
    Sorry for ot mein freund

  6. #86
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Oktoobri kokkuvõte on FAIL. Sain palju biite ja ise tegin kah üli sitta mängu tänu neile biitidele. Vahepeal oli tunne et enam ei tilta ja disipliini probleem on lahendatud, aga oh ei kus sa sellega. Oktoobris tulid sellised hood peale et jube. Kui ikka loetud minutite jooksul tuli mitu suckouti siis igaksjuhuks sai sinna otsa visatud ise veel krabisevat.
    Muidugi oli ka volüüm üli väike 50k kätt tuli kuidagi kokku tänu viimasele nädalale kus ühel päeval lasin 12k kätt. Plantiumi taseme säilitasin aga mis sellest kasu on ma ei tea.
    Mängida ma oskan kui mul vahepeal või noh liiga tithi seda klõpsu peas ära ei käiks, sest peale seda ma lihtsalt loobin raha rõvedalt laiali. Loodan et ühel heal päeval saan selle kontrolli alla ja siis saab ka minust edukas pokkerimängija. Sest olgem ausad FPP pro ma kah ei saa olla selleks peaks vähe kõrgemal limiidis laskma.
    Mis puutub kõigesse muusse siis volüüm oli väike sest enamus aega kulus tublile pidutsemisele. Õnneks sõbrad norrast käivad ainult iga 2 kuu tagant eestis. Muidu ei peaks vastu, aga kõik oli muidugi seda väärt sest huumorit sai kõvasti tehtud.
    Tagajäried sellest kuust, lustida oli muidugi lõbus ja noh breakeeven mänguga kah probleeme ei oleks kui ma hoiaks tagavarasi ja värki. Seega läks palju rollist pidustuste peale plus tuli veel mõningaid ootamatuid lisa kulutusi mille tagajäriel br muudgui tõmbas koomale. Ja kui juurde kah ei genereeri siis hakkab ta otsa saama. Nüüd lasengi suht olematu rolliga edasi ja ega midagi üle BR mängimine on mul alati hobiks olnud.


    Panen siia ka graafiku siis nagu näha ma ei saanudgi lõpuks oma mängu käima. Tehke järgi!


    ( Click to show/hide )


  7. #87
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    peab meeldima putuka luck töötab tänane päev. Kõik maksti ilusti kinni

  8. #88

    Re: seks ei vabasta maksudest

    hea et meelde tuletasid, ma vaatan kah oma 47% ROId see kuu ja nüüd sain aru, kust see luck tuleb.

  9. #89

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    hea et meelde tuletasid, ma vaatan kah oma 47% ROId see kuu ja nüüd sain aru, kust see luck tuleb.
    Oli vaja ära sõnada, ROI miinuses laksust. Olge ettevaatlikud, putukat ei tohi ärritada...

  10. #90
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Oli vaja ära sõnada, ROI miinuses laksust. Olge ettevaatlikud, putukat ei tohi ärritada...
    tõsi mul tõmbas kuu kohe nulli :D






    Nädalavahetus mööda saadetud mälus peaga, Reedel pidi rahulik õhtu tulema aga lõppes ikka kuskil pooles kuues teqilaga ja miskit poksikotti tagudes. Tänu millele lauppäeval oli **** olla aga see probleem leidsi kohe lahenudse hommikul kui sõber teatas et paar sotti jäi veel kulutamatta eelmine õhtu. Kohe kotitäis õlli ja läks peaparandusesks. Õhtul tuli juba liikuda püssi, sinna jõudes olime suht kastis muidugi ja pidu olevat lõppenud juba kell 2. Ärkad õnnelikult kodus j mida märkad koridoris seisab maksima käru. No tore küll milleks mul tüdruk on kui ta ikka laseb mul lolliusi teha. Kodu poole lonkides oli maksimast 1 käru jäänud välja ööseks ja mina muidugi mudas olles olin kindel et selle peab koju lükkama sest mine tea kuna seda võib vaja minna. Täna öösel sai see siis vaikselt maja küljepeale välja viidud. Mis teha kui mõistus pole oma teha. Aga mis seal ikka nüüd sai ilusti pokkerist eemal oldud ja saab hakata uue hooga grindima. Homsest algab Unibeti challengs kah nii et valu peab andma. Põhimõtteliselt hakkan kas või 10h päevi laskma aga PS peab kasum tulema vähemalt 40BI ja eks näis kuidas unibetis läheb. Ei tohiks probleem olla sest eelmine kord sain kõik 10k punni kokku ja siis olin veel suht laus donk, mitte et ma tänaseks seda enam ei ole.



    Ja putts Kene kukkus kah superstaari saatest välja, eriti rigged värk see kuradi donk mougli oleks pidanud juba ammu lendama

  11. #91
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Leiad ühe ahvi kes on nõus sulle oma raha andma ja siis imeb kõik käest ära ja annab teistele. järgmine kord kui sain ta all ini siis floppasin rea aga riveriks oli tal kah ja läks spliti. Mis teha

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($9.35)
    BB ($25)
    UTG ($25)
    UTG+1 ($4.70)
    MP1 ($5.35)
    MP2 ($25)
    MP3 ($20.85)
    Hero (CO) ($26.90)
    Button ($5)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    4 folds, MP3 bets $2.25, Hero raises to $7.75, 3 folds, MP3 calls $5.50

    Flop: ($15.85) Q, 9, K (2 players)
    MP3 bets $13.10 (All-In), Hero calls $13.10

    Turn: ($42.05) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: ($42.05) 9 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $42.05 | Rake: $2.05

    Results:
    MP3 had J, Q (flush, King high).
    Hero had A, A (two pair, Aces and nines).
    Outcome: MP3 won $40

  12. #92
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Eile sai tehtud sess koos vapsikuga (tänud talle). Sellest oli abi avardas mu silma ringi ja andis nii mõningaid asju mille peale mõelda edaspidi ja mida jälgida. Muidugi selliseid keerulisemaid situatsioone oli vähe (loe paar). Ja lisaks kaasnes koos Vapsikuga unreal heater mis veel täna kestab ja loodan et jätkub (ptui ptui ptui).
    Kuna üle pika aja kaardid peavad ja on pluss sesse rohkem kui miinus siis taastus ka usk et ehk ma ikka oskan pokkerit natuke mis kindlasti aitab kaasa mu mängu kvaliteedile. Sest tõesti vahepeal oli tunne et ma ei biidi isegi mitte 1bb/100 seda kuradi nl25 ja suur kaotuste jada tegi liiga ka mängu kvaliteedile mis omakorda veel tõstis masendust. Nädala lõpus peaks väike boonus vabanema peale mida on br jälle viisakas nii nagu peaks olema.


    Nii ma mängin tavaliselt kui hetkel on unibeti laudu muidugi pisut vähem sest kukkusin 40€ peale. Sain rolli 130 peale siis käisin nl50 sain biidi kätte ja kolisin tagasi nl20 kus sain veel biite nii kaua kui 20 oli alles. nüüd tagasi 40€ peal. Täna vist tuleb pikem grindimis öö nagunii nii et vast saab mõne € kasumit kah või siis saab bustosse minna seal. Punne on kõva 500 juba :D Eks tasa sõuan uuesti üles.

    ( Click to show/hide )




    Üks käsi kah Vapsikuga koos tehtud sessist



    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 365592
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+1: $27.25
    UTG+2: $26.15
    MP1: $35.70
    MP2: $27.30
    CO: $24.65
    BTN: $33.75
    SB: $25.00
    Hero (BB): $25.00
    UTG: $11.70

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 8 8
    4 folds, MP2 raises to $0.50, 3 folds, Hero raises to $1.60, MP2 calls $1.10

    Flop: ($3.30) 3 2 7 (2 players)
    Hero bets $2.25, MP2 raises to $4.50, Hero raises to $23.40, MP2 calls $18.90

    Turn: ($50.10) 2 (2 players)

    River: ($50.10) 2 (2 players)

    Final Pot: $50.10
    MP2 shows 3 A
    Hero shows 8 8
    Hero wins $47.65
    (Rake: $2.45)


  13. #93
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Eile sai tehtud sess koos vapsikuga (tänud talle). Sellest oli abi avardas mu silma ringi ja andis nii mõningaid asju mille peale mõelda edaspidi ja mida jälgida. Muidugi selliseid keerulisemaid situatsioone oli vähe (loe paar). Ja lisaks kaasnes koos Vapsikuga unreal heater mis veel täna kestab ja loodan et jätkub (ptui ptui ptui).
    Kuna üle pika aja kaardid peavad ja on pluss sesse rohkem kui miinus siis taastus ka usk et ehk ma ikka oskan pokkerit natuke mis kindlasti aitab kaasa mu mängu kvaliteedile. Sest tõesti vahepeal oli tunne et ma ei biidi isegi mitte 1bb/100 seda kuradi nl25 ja suur kaotuste jada tegi liiga ka mängu kvaliteedile mis omakorda veel tõstis masendust. Nädala lõpus peaks väike boonus vabanema peale mida on br jälle viisakas nii nagu peaks olema.


    Hea, et jooks on jälle normaalseks läinud. Tegelt ma enda osaga väga rahul pole sessi juures, sest natukene liiga palju sai kõrvalist möla aetud ning suht vähe käsi sai läbi arutada.

  14. #94
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Hea, et jooks on jälle normaalseks läinud. Tegelt ma enda osaga väga rahul pole sessi juures, sest natukene liiga palju sai kõrvalist möla aetud ning suht vähe käsi sai läbi arutada.
    selle teise sessi mis teeme siis proovime kõrvalist juttu mitte rääkida

  15. #95

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Sorry rohe, et su teemat nüüd susserdan, kuid tahaks kaa vapsikuga sessi teha. :D
    Ehk oled nõus?

  16. #96
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Sorry rohe, et su teemat nüüd susserdan, kuid tahaks kaa vapsikuga sessi teha. :D
    Ehk oled nõus?
    suva see laudades maksad nagu nii selle eest mulle fish :D



    üks kahtlane käsi kah sellest sessist. Tahtsin laksata otsa aga millegi pärast callisin ja callisin ja callisin. väike nuppude lükkamise hirm on ikka veel sees

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 365802
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $24.95
    UTG+1: $25.00
    MP: $29.80
    CO: $25.00
    Hero (BTN): $33.25
    SB: $25.00
    BB: $26.65

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 7 7
    UTG calls $0.25, 3 folds, Hero raises to $1.25, 2 folds, UTG calls $1

    Flop: ($2.85) 2 2 6 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $1.75, UTG raises to $4, Hero calls $2.25

    Turn: ($10.85) T (2 players)
    UTG bets $5.25, Hero calls $5.25

    River: ($21.35) 5 (2 players)
    UTG bets $14.45 all in, Hero calls $14.45

    Final Pot: $50.25
    UTG shows A 3 (a pair of Deuces)
    Hero shows 7 7 (two pair, Sevens and Deuces)
    Hero wins $47.80
    (Rake: $2.45)

  17. #97
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Sorry rohe, et su teemat nüüd susserdan, kuid tahaks kaa vapsikuga sessi teha. :D
    Ehk oled nõus?
    maga kaineks :D

  18. #98

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Kiire kodusõit sul. :D
    Aga igatahes, jah.

    Ja seda fishivärki vaatame miski aeg, põmst vasakule käele pole sul üldse mõtet istuda...

    ;D

  19. #99
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet


    Ja seda fishivärki vaatame miski aeg, põmst vasakule käele pole sul üldse mõtet istuda...

    ;D
    Õige jutt :)

    Fishide paremale käele on palju kasulikum istuda.

  20. #100

    Re: seks ei vabasta maksudest

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Õige jutt :)

    Fishide paremale käele on palju kasulikum istuda.
    mulle meeldib küll fishie vasakul olla

Lehekülg 5, kokku 23 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES