Oi pärgel milline pohm mul oli peale 5 päevast pidustust esimesel päeval oli nii halb et ei saanud vett kah juua kohe tahtis üles tulla, teisel päeval sai juba vedeliku tarbida ja noh nüüdseks on asjad korras. Peost enesest ma rääkima ei hakka sest see oli liiga ulme mis korda sai saadetud, eriti viimastel päevadel kui saabusid ka tuttavad tlnst ja norrast. Selliseid asju peab ise kogema et aru saada kui lahedad need on.

Pokkeris on jama majas suur pidustuste jada võttis palju br vähemaks siis sinna otsa tulid veel ootamatud kulutused mis viisid mu br olematuks sest see on juba ammu teada tõde et ma oma br koguaeg kõnnin õhukesel jääl. Pole midagi teha nii see on koguaeg olnud. Ehk tulevikus läheb paremaks.
Eks näis Proovin kuidagi saada uuesti üles. Ega seal ainult 2 varjanti on kas saan üles või bustoks. Teine varjant on tegelt välistatud sest nii kaugele ma asjal minna ei lase kui jama ikka majas siis lähen limiidis nii alla kui vaja.

Kuni reedeni lasen rahulikult üritan oma mängu uuesti leida mis on täiesti kadunud sest viimasel kahel nädalal on mäng iga päevaga hullemaks läinud vaata et sattid pole varsti sellised mis HU mängijatel on.
Reede õhtust kuni pühapäeva hommikuni plaanin teha hullema grindi. Lülitan telefoni msni ja muu jama välja et keegi ei hakkaks segama ning proovin 36h jooksul vähemalt 24h pokkerit teha. Mingid pausid peavad olema sest nonstop ma lasta ei suuda.
Ehk suudan siis oma BR uuesti üles boostida.