Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    Lollir sng-sid grindimas

    Tere kõigile!

    Alustasin, siis pokkeriga jälle pea 2 nädalat tagasi. Kunagi ammu sai ka kohati mängitud, kuid mitte eriti edukalt.
    Tegin, siis eelmine laupäev omale deposiidi Starsi 57$ ning alustasin 1.2$ 1-table sng'dega. Umbes 80$ peal liikusin 3.4$ non-turbode peale üle. Senimaani olen, siis neid grindinud. Olen suutnud oma bankrolli kasvatada 240$.
    Plaan on üle minna turbode peale ning tõusta limiitides. Alustuseks proovida 3.4$ turbosid, kui seal asi õnnestub, siis üritan shotte võtta ka 5.5$ non-turbodele ja 6.5$ turbodele. Tean, et peab 100BI olema, aga proovida võib ju alati ja siis alla tagasi tulla.


  2. #2

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    Mitu turnat umbes on kulunud selle ca200$ teenimiseks? 3,4 omasid siis täpsemalt.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    Kiirelt liigud...soovituslik BR sng'de jaoks on 100BI limiit minu teada

  4. #4

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    Heh, madalal tasemel on 50 BI rohkem kui piisav SNG-de jaoks, kui sa groams pole.

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    õuuukei

  6. #6

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    Pokerprolabsi andmetel 224 mängu. Seal hulgas on ka 1.2$ sng'd millest ma algul alustasin. Muidugi ma ei tea, kui täpselt see site järge peab.

  7. #7

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    Olen üritanud turbosid, aga nendega hetkel ca -10BI hetkel. Pidevalt saan HU's peksa või jään bubblesse. Eelmise nädala BOP'is õnnestus 16. koht saada. Eks sealt peaks ka homme tiba juurde tulema. Hetkel roll 214$. Peab turbodega veel harjuma.

  8. #8

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    Sai siis seda nädalat kõva miinusega alustatud. Neljapäeva hommikuks oli -70$ juba tänu 3.4$ turbodele ja tavalistele 5.5$. Aga siis hakkasid puhuma uued tuuled minnes tavalistele 3.4$ üle. Neljapäeva hommikuse paari sessiga ja eile öise grindiga sain -70$ pealt +80$ ehk siis roll 351$ peal. Põhiosa profitist tuli eile öösel, kui alustasin grindi 235$ pealt ja tõmmates endale juurde 115$ ;D
    Reede öösiti on asi lihtsalt nii jube fishine ja nalja saab rohkem kui rubla eest. See on uskumatu kuda dongid ässasid ja teisi suuri pocketeid mängivad. Olen taas leidmas oma mängu ja noh eks dongid ka aitavad sellele kaasa.
    Varsti jälle plaan proovida 5.5$ tavalisi, siis kui roll on veits suurem, et scared money ei tekiks.

  9. #9

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    Täiesti ebareaalne on Starsis pelada. Üks sess on räme heater ja kohe järgmine sess on räme cooler. Kasvõi täna, esimene sess +38, teine -26 ??? Võiks ikka rahulik run olla mitte servast serva. Lõpuks sai ka 400$ piir ületatud paari dollariga. Vaikselt olen liikunud bankrolliga aina üles poole. Täna või homme öösel tuleb teha üks korralik grind. Nv'del öösiti on neid kalu nii rämedalt palju, peaasi et run oleks normaalne, siis on kõik võimalik.

  10. #10

    Re: Lollir sng-sid grindimas

    Sai siis täna veel proovitud 5.5$ turnasid 2 sessi jagu ehk 24 lauda. Esimene sess oli veits nõrgem umbes +2$. Teine juba andis lootuse märke saades 56$ kasumit. Hakkan vaikselt selle stiiliga mis seal mängitakse ära harjuma. Hoopis teistmoodi mängitakse 5.5$ omades. Rohkem floatimist, vähem c-betti, rohkem checkimist ja julmem BvB action.
    Aga tundub et hakkab tulema ja asi kisub vaikselt üles poole.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES