Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9

Teema: Pilot, Part 1

  1. #1

    Pilot, Part 1

    Terv

    Olen juba pikemat aega partypokkeris ringi laaberdanud ilma suurema eduta, sealhulgas maha mänginud ka hunniku raha. Olen proovinud SSS'd, mis mulle väga ei sobinud, kuna SSS's käib pidevalt allinnitamine ning erilist skilli pole tarvis - tuleb järgida ainult plaani... Tüütab ära.

    Niisama pelades ei suuda erilist kasumit tekitada, kuna arvatavasti on mu mängus mingi suurem viga sees.

    Tegin siia uue teema, et natuke abi saada.

    Millised artiklid peaksin läbi lugema, et saada natukene targemaks ja mäng stabiliseeruks? Linkige artikleid, mis teid kõvasti aidanud on ning võiksid ka mulle kasuks tulla. Kas pokerstrategy big stack strategy järgi keegi pelab?
    Mitu kätt peaks pokertrackerist läbi käima, et korraliku statsi analüüsi saaks teha? Võtaks mingi kindla arvu käsi - saaks vead teada. Esimese 1000'st käest loeks midagi välja?
    Mitu lauda korraga mängida fullring? 4 peaks sobima?

    Bankrolliks alustuseks on 125$ - Kas NL25 kannatab mängida?

    Kõik, kes on kunagi sellises olukorras olnud võiks öelda, mille tõttu teie mäng suuresti paranema hakkas - ma ei usu, et kõik päris proks sündinud.

  2. #2

    Re: Pilot, Part 1

    Mäng hakkab paranema kui 125$'ise bankrolliga NL25 ei roni.

    See BR pole NL10 jaoxki paras. Nii, et alusta NL5st ning 1000 käe kohta ei saa midagi suurt öelda, peale preflop mängu.

    Mõni üxik artikkel või asi ei ole kunagi eriti järsult mängu parandanud, erinevate raamatute ja artiklite lugemine parandab mängu ainult kõva harjutamisega pika aja jooksul ning selleks peab omal ka natuke ajusi olema, et see asi paika loksuks!

    Kui mitte midagi pole lugenud, siis hea alustuseks on Harrington on Hold'em vol.I pokkeri põhitõdede ja terminitega tutvumiseks.

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pilot, Part 1

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Terv



    Bankrolliks alustuseks on 125$ - Kas NL25 kannatab mängida?

    Kui tahad korralikult grindida, mitte gämmelda, siis ei aita kindlasti. Bankroll managment on kindlasti väga oluline, esimene artikkel, mis selle kohta silma hakkas: http://www.thepokerbank.com/bankroll-management.html

    125$ kannatab ehk NL-5te mängida, aga ma soovitaks pigem NL-2st alustada.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Pilot, Part 1

    ma võtaks 125ga NL10 ette, teades et Kris muidu NL25 ja NL50 mänginud. Aga ma koostaksin enda jaoks raamistiku umbes nagu ranka tabel, mida siis hakkad alguses järgima.. ja siis vaikselt muutma sõltuvalt kuidas on tulemused ja kuhu poole soov areneda. miskised võtmenumbrid võiks ka paika panna.. umbes vpip, 3bet, fold to 3bet ja cbet näiteks

  5. #5

    Re: Pilot, Part 1

    tee partys stepidega norm roll ja kui mudu plekki tulema ei hakka siis lükka spordi peale bette.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pilot, Part 1

    Tsitaat Algselt postitas sineep
    tee partys stepidega norm roll ja kui mudu plekki tulema ei hakka siis lükka spordi peale bette.
    Spordi peale bette panemine kindlasti ei ole hea mõte, eriti kui asjast ei jaga. Pigem nimetaks seda "gämblemiseks" ja võiksid oma lause öelda nii: "Kui mujalt ei saa, siis proovi kasinni, sportsbetingut vms. äkki joppab"

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Pilot, Part 1

    Hmm aga kui NL25 juba mängind siis võikski pigem NL5 alustada siis on hea tunne kui jõuad tagasi sinna ohutult ja enesekindlamana :)

  8. #8

    Re: Pilot, Part 1

    Tavai, Lasen NL4ja Ranka Preflop taxiga 2500 kätt. Postitan graafiku ja statsid. Loodan 90%+ täpsusega tabelit järgida ning plussi jääda. Kui on mingi reaalne kasum siis proovin järgmised 2500 kätt NL10'nel. Aga eks näeb, loodetavasti suudan distsiplineeritult tabelist kinni hoida. Alustan 4ja lauaga siis.

  9. #9

    Re: Pilot, Part 1

    : DDDD


    vinge thread. Pmsssstttt olen nl10 breakeven rakeback pro ilma rakebackita : ((

    Hakkan siia nüüdsest rohkem postitama... oktoobri graafiku saate ka, mis pole kuigi rõõmustav, see kuu olen 14k kätt suutnud mängida jubaä

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES