Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 26, kokku 26
  1. #21

    Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

    Kuna sel korral on kaardil hetkeseisuga 15 matši, siis jaotasime matšid kahte ossa ning samuti osadevahelisele pausile - st matšid jooksevad järjest kuid vahepeal keeratakase saali natuke valgust ning rahvale antakse võimalus hingata värsket õhku jne. Kes seda ei soovi saab jätkata matšide vaatamist :)

    Matšid toimumise järjekorras (algusega 17:00).

    ---------- ÜRITUSE I OSA ----------
    -70kg Sander Sõster (70kg / 179cm / 19a) Elustreening Eesti, Tartu vs Kaimo Kruusement (70kg / 176cm / 22a) 3D Treening, Tallinn
    -80kg Magnus Mall (80kg / 180cm / 18a) Karateklubi Falco, Tartu vs Kristjan Andresson (75kg / 179cm / 28a) Maadlusklubi Englas, Tartu
    -82kg Tarvo Varis (82kg / 186cm / 28a) Viljandi vs Venno Akker (82kg / 186cm / 18a) MMA Pärnu
    -91kg Leho Laul (90kg / 188cm / 22a) Elustreening Eesti, Tartu vs Maksim Aleksandrov (91kg / 184cm / 22a) Tartu Taipoksiklubi
    -70kg Markus Rytöhonka (70kg / 168cm /18a) GB Gym, Soome vs Margo Kuiv (70kg / 173cm / 25a) Elustreening Eesti, Tartu
    -93kg Mikko Helin (93kg / 183cm / 25a) GB Gym, Soome vs Tanel Melk (91kg / 193cm / 21a) Elustreening Eesti, Tartu

    ---------- VAHEPAUSI AJAL TOIMUVAD MATŠID ----------
    -77kg Jürjo Undusk (77kg / 173cm / 16a) Karateklubi Wadokan, Tallinn vs Jaanus Freienthal (77kg / 174cm / 16a) Judoklubi Sakura, Rakvere
    -76kg Kaido Karula (71kg / 175cm / 28a) Elustreening Eesti, Tartu vs Raimo Sindonen (76kg / 177cm / 18a) Rakke
    -81kg Kaspar Kraav (79kg / 187cm / 19a) Elustreening Eesti, Tartu vs Gert Sooväli (81kg / 186cm / 18a) MMA Pärnu

    ---------- ÜRITUSE II OSA ----------
    -82kg Antti Kinnunen (84kg / 186cm / 19a) Edge Vantaa / Pancrese Vantaa, Soome vs Kristjan Kadak (80kg / 176cm / 20a) MMA Pärnu
    -84kg Teemu Hyytiäinen (85kg / 183cm / 21a) Espoon Kehähait, Soome vs Dmitri Ivanov (80kg / 179cm / 26a) 3D Treening, Tallinn
    -67kg Johannes Isaksson (67kg / 175cm / 20a) Mäntän Sutemi, Soome vs Jüri Jõgiste (65kg / 176cm / 19a) 3D Treening, Tallinn
    -68kg Peter Vilander (67kg /168cm / 21a) Espoon Kehähait, Soome vs Lauri Ülenurm (68kg / 171cm / 34a) Elustreening Eesti, Tartu
    -82kg Jake Anttila (79kg / 185cm / 30a) Mäntän Sutemi, Soome vs Fred Eelmaa (83kg / 187cm / 22a) 3D Treening, Tallinn
    -70kg Eero Heiskari (70kg / 176cm / 19a) Espoon Kehähait, Soome vs Henri Hiiemäe (70kg / 172cm / 20a) MMA Pärnu

    Võistlejate tutvustused leiate mma.ee lehelt eelvaadete alt.

  2. #22

    Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

    Haigestusid Lauri Jõgi ja Oliver Paukson, seoses sellega lähevad vastamisi Kaido Karula vs Raimo Sindonen. Muudatusi on toimunud ka matšide järjekorras - I poolest vahepausi ajale liikus Kaspar Kraav vs Gert Sooväli ning II poolest I poolde liikus Markus Rytöhonka vs Margo Kuiv.

    Muudatused juba sisse viidud eelmisesse postitusse.

  3. #23

    Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

    Üritus läks edukalt, kohal oli üle viiesaja pealtvaataja ning umbes saad võistlejat-treenerit-meeskonnaliiget. Järgmine üritus toimub veebruaris Tallinnas, esmakordselt puuris.

    MMA Raju 3 tulemused. Võistluspaarid matšide toimumise järjekorras (esimesena märgitud punane nurk, teisena sinine).

    -70kg Sander Sõster (Elustreening Eesti) vs Kaimo Kruusement (3D Treening)
    VÕITJA: Kaimo Kruusement (3D Treening) alistusega (armbar) I raundis (2:25)

    -80kg Magnus Mall (Karateklubi Falco) vs Kristjan Andresson (Maadlusklubi Englas)
    VÕITJA: Kristjan Andresson (Maadlusklubi Englas) alistusega (side choke) I raundis (0:58)

    -82kg Tarvo Varis (Viljandi) vs Venno Akker (MMA Pärnu)
    VÕITJA: Venno Akker (MMA Pärnu) alistusega (triangle) I raundis (1:25)

    -91kg Leho Laul (Elustreening Eesti) vs Maksim Aleksandrov (Tartu Taipoksiklubi)
    VÕITJA: Leho Laul (Elustreening Eesti) otsusega (ükshäälne otsus - 30:27 / 30:26 / 30:25)

    -70kg Markus Rytöhonka (GB Gym, Soome) vs Margo Kuiv (Elustreening Eesti)
    VÕITJA: Margo Kuiv (Elustreening Eesti) otsusega (ükshäälne otsus - 30:28 / 30:27 / 30:27)

    -93kg Mikko Helin (GB Gym, Soome) vs Tanel Melk (Elustreening Eesti)
    VÕITJA: Mikko Helin (GB Gym, Soome) alistusega (triangle) I raundis (2:56)

    -77kg Jürjo Undusk (Karateklubi Wadokan) vs Jaanus Freienthal (Judoklubi Sakura)
    VÕITJA: Jaanus Freienthal (Judoklubi Sakura) alistusega (guillotine) I raundis (0:45)

    -76kg Kaido Karula (Elustreening Eesti) vs Raimo Sindonen (Rakke)
    VÕITJA: Kaido Karula (Elustreening Eesti) alistusega (rear naked choke) I raundis (0:39)

    -81kg Kaspar Kraav (Elustreening Eesti) vs Gert Sooväli (MMA Pärnu)
    VÕITJA: Kaspar Kraav (Elustreening Eesti) otsusega (enamuse otsus - 28:27 / 28:28 / 30:27)

    -82kg Antti Kinnunen (Edge Vantaa / Pancrese Vantaa, Soome) vs Kristjan Kadak (MMA Pärnu)
    VÕITJA: Antti Kinnunen (Edge Vantaa / Pancrese Vantaa, Soome) tehnilise nokaudiga (cut) III raundis (0:37)

    -84kg Teemu Hyytiäinen (Espoon Kehähait, Soome) vs Dmitri Ivanov (3D Treening)
    VÕITJA: Dmitri Ivanov (3D Treening) alistusega (paper cutter) III raundis (2:05)

    -67kg Johannes Isaksson (Mäntän Sutemi, Soome) vs Jüri Jõgiste (3D Treening)
    VÕITJA: Jüri Jõgiste (3D Treening) otsusega (enamuse otsus - 28:28 / 29:28 / 29:28)

    -68kg Peter Vilander (Espoon Kehähait, Soome) vs Lauri Ülenurm (Elustreening Eesti)
    VÕITJA: Lauri Ülenurm (Elustreening Eesti) alistusega (armbar) II raundis (1:58)

    -82kg Jake Anttila (Mäntän Sutemi, Soome) vs Fred Eelmaa (3D Treening)
    VÕITJA: Jake Anttila (Mäntän Sutemi, Soome) alistusega (armbar) II raundis (1:55)

    -70kg Eero Heiskari (Espoon Kehähait, Soome) vs Henri Hiiemäe (MMA Pärnu)
    VÕITJA: Henri Hiiemäe (MMA Pärnu) otsusega (enamuse otsusega - 29:28 / 29:28 / 28:28)

    TIMEX eriauhinnad (2500 krooni maksva käekella) võitsid:

    Võimsaim Eesti vs Eesti matš:
    -91kg Leho Laul (Elustreening Eesti) vs Maksim Aleksandrov (Tartu Taipoksiklubi)

    Võimsaimad Eesti vs Soome matšide lõpetused:
    -68kg Lauri Ülenurm (Elustreening Eesti) alistusega (armbar) II raundis (1:58)
    -82kg Jake Anttila (Mäntän Sutemi, Soome) alistusega (armbar) II raundis (1:55)

    Pildimaterjali ja DVD kohta leiate infot siit: http://mma.ee/2009/11/mma-raju-2-fotod-ja-dvd/

  4. #24

    Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

    Värskendav meeldetuletus toimunust - http://www.youtube.com/watch?v=y2nWZMHvWWc

  5. #25

    Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

    Ja müügil on ka Raju 3 DVD. Tallinnas ja Tartus saab seda 50 krooni eest osta spordiklubidest 3D Treening (Priit Mihekslon) ja Elustreening Eesti (Ott Tõnissaar). Kui asute mujal, siis tellides DVD lisandub hinnale postikulu.

    DVD ostmiseks helistage ülalmainitud inimestele või jalutage lihtsalt nende juurde. Tellimiseks kirjutage aadressil ott [ät] mma.ee.

    PS: Samuti saadaval Raju 1 ja Raju 2 DVD-d.

  6. #26

    Re: MMA Raju 3 (31.oktoober 2009, Tartus)

    MMA Raju 3 matšivideod leiate siit. Videod jäävad veebi kuni 13.veebruar 2010.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES