Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 8 EsimeneEsimene ... 678
Näidatakse tulemusi 141 kuni 159, kokku 159
  1. #141
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kuradi nõme ikka, et dokumendist peab fotod saatma. Milleks mul see kuradi ID kaart on, kui ma sellega ennast digitaalse sertifikaadi abil autentida ei saa pokkeritoale?

  2. #142

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas keegi mängib regulaarselt?
    Kuidas seal omaha ja mtt valik on?

  3. #143

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Ma tegin Eestikate jaoks sinna sissemakse, nõuti kohe ka miskeid koopiaid dokumendist jms, saatsin ilusasti. Võitsin sealt miskid nalja eurid, tahtsin välja kanda nüüd nõutakse samu dokumente uuesti näha, nagu mingi huumori rubriik.

    See ID kaardiga autentimine peaks tänapäeval suht lihtsalt teostatav ju olema võiks keskajast välja tulla

  4. #144
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Kas keegi mängib regulaarselt?
    Kuidas seal omaha ja mtt valik on?
    Mitte kõige parem.

    19:00 seisuga (tipptund jõuab paari tunni pärast) on Pot Limit Omaha osalejate arv:



    Siinkohal number tähendab osalejaid, mitte unikaalseid mängijaid. Kui on näiteks 6 mängijat, kellel on kõigil kuus lauda lahti, siis ei ole osalejate arv 6 vaid 36.

    MTT-d on €1-€25 osalustasuga ning osalejate arv jääb vahemikku 50-200 inimest.

    MTT-mängijale võib huvi pakkuda ka esmaspäevased jackpot turniirid, kus toimub paralleelselt kaks turniiri osavõtumaksudega vastavalt 1 ja 4 eurot. Kui võidad mõlemad, siis saad lisaks turniirivõitudele ka €2500. Kui jõuad mõlemal turniiril TOP3, saad €1000. Lisainfo: http://www.pokkeriprod.com/unibeti-jackpot-turniirid/

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    Ma tegin Eestikate jaoks sinna sissemakse, nõuti kohe ka miskeid koopiaid dokumendist jms, saatsin ilusasti. Võitsin sealt miskid nalja eurid, tahtsin välja kanda nüüd nõutakse samu dokumente uuesti näha, nagu mingi huumori rubriik.

    See ID kaardiga autentimine peaks tänapäeval suht lihtsalt teostatav ju olema võiks keskajast välja tulla
    Konto avamisel ja esimestel sisse - kui ka väljamaksetel võivad tekkida eelmainitud ajuvabad probleemid, aga pärast seda, on toiminud kõik libedalt ning väljamaksed jõudnud kontole 24 tunni jooksul.

    Ise olen Unibet'is mänginud oma 50 000 kätt ning suutsin ühel bootcampil isegi TOP10 koha saada, kuna oli head kaardijooksu ning sain paar korda straight-flushi. Tarkvara on üldiselt hea, sujuv ning kiire. Ainukeseks miinuseks oli, kui toona üritasin üle üheksa laua lahti teha, siis mingil põhjusel tarkvara kiilus.

    Unibeti Boonussüsteem & Rakeback

    Boonussüsteem on väljakutsete põhine. Täida mängides ülesandeid, saad punkte, vastavalt palju oled reiki maksnud. Punktide eest jõuad kõrgemale ning antakse auhindu. Turniriidepileteid, boonuseid ja muud säärast.

    Olgu öeldud, et kui saad rakebackina turniiride pileteid, siis ei ole mõtet neid raisata ja 1-eurostel turniiridel osaleda. Kogu mingi hunnik kokku ning lase need ära vahetada suurema osalustasuga turniiri - või cashgame piletite vastu.

    Rumalus oleks mängida 25 x €1 turniiri, kui saad selle vahetada 25-eurose turniiri või cashgame pileti vastu. Piletite vahetamiseks saada 2p2 foorumites Unibet'i esindajale PM.

    Tasuta €10 pilet + €200 boonus

    Olgu öeldud, et kui konto puudub, siis konto avamisel saad koheselt oma kontole 10-eurose cashgame pileti täiesti tasuta. Piletit saab kasutada mistahes 4NL laudades ning enne kui see vabaneb rahaks, mida saad kasutada muudes mängudes või välja kanda, tuleb vaadata 750 floppi. Hea viis proovimaks Unibet'i tarkvara ja mänge täiesti tasuta.

    Pileti saamiseks: http://www.pokkeriprod.com/visit/unibet. Loo Unibet'i konto/logi olemasoleavag ning vali omale pokkerialias. Pärast esimest sisselogimist on pilet kontol. Samuti saad koheselt 200-eurose boonuse, mis on võrdeline 25% rakebackiga. Nii pileti kui ka boonuse saamiseks ei ole vaja teha sissemakset, piisab pokkerikonto avamisest.

    Kui Sul on Unibet'i kasutaja enne Eesti kaughasartmängu tegevus - ja korraldusloa omandamist, siis nendega enam logida ei saa, vaid tuleb teha uus konto.

    Unibet'i rakebackist ja boonussüsteemist saab rohkem lugeda siit: http://www.pokkeriprod.com/unibet-pokker-rakeback/

  5. #145
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Just nüüd, kui lootsin unibeti 5eur tasuta bingoga freerollida tuli selline teade veebilehel: "We are sorry, we are experiencing technical difficulties at the moment. Please do try again later." :(
    Miks see bingos just on, täis illuminati ju.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 03.12.15 at 17:25

  6. #146

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Nüüd tänane kampaania ära vahetatud, spordiennustuse riskivaba panuse vastu.

  7. #147
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kahjuks nagu ka eelmine kord päeval :D- sai võetud 120 piletit bingos ja mäng lihtsalt freezes ja nüüd ei teagi mis sai....

  8. #148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kahjuks nagu ka eelmine kord päeval :D- sai võetud 120 piletit bingos ja mäng lihtsalt freezes ja nüüd ei teagi mis sai....
    Võetud või võidetud? Mis mõttes?

  9. #149
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Võtsin 120 piletit päeval - freezes ära ja ei näinud mängu kulgu, sama asi õhtul just siis, kui 120 piletit oli. Et kuna freeroll siis peaks nagu savi olema, aga häirib ikka, sest ei näe, mis tegelikult toimus loosimise ajal and stuff. Muidu mingi bingo mees ise ei ole.

  10. #150

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Korralike seadeid ka kuskilt võimalik leida on? Kasiino linkide eemaldamist ei leia samuti ei leia kus saaks autorebuyd

  11. #151
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
    Korralike seadeid ka kuskilt võimalik leida on? Kasiino linkide eemaldamist ei leia samuti ei leia kus saaks autorebuyd
    Auto rebuyd ei ole ja tõenäoliselt mitte kunagi ka ei tule.

    Unibet'i pokkeritoa tarkvara ei ole ehitatud grindimiseks, vaid mängimiseks.

  12. #152

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mängisin eile 25€unibet satika satikat, võitja saab 250€ pileti teised mitte midagi.

    Olen head upis, oman 72% zetoonidest järsku laud hangub kokku. Midagi ei liigu, kinni panna ei saa.
    Samal ajal töötab teine turniiri laud, pokkeriturniiri lobby, live support kes vastab et kõik on ok saada printscreen.

    Lobbyst on näha et turna käib, teine vend pressib mu blinde, aga turna lauas seisab pilt paigal.
    Teen mitu printscreeni väikese vahega kus näha, et kõik peale selle ühe laua töötab ja saadan supporti.

    Tuleb vastus et minu viga, ilmselt kas interneti ühenduse või seadme viga.

    On see normaalne otsus? On mul midagi teha?

  13. #153
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Miks tervele arvutile restarti ei teinud, selle asemel, et suppordiga jahuda ja aega raisata?

  14. #154

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    saatsin, tingimustesse ei süvenenud, et kas ma pean midagi muud ka tegema

  15. #155
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tahtsin spordiennustust proovida, kuna Williamhilli kasutada Eestis ei saa, siis läksin Unibetti.
    Kandsin 50 EUR peale, 50 EUR lubati boonust ja puha.
    Tegin paarkümmend eurot kasumit, ja hakkasin huvi tundma, et kui ma seda boonust ei viitsi läbi hoorata, kas vähemalt deposiidi saan välja kanda. Live suppordi jutu järgi EI SAA. Viitas boonuse kohta käivatele reegitele, aga sellest, et deposiit muutub boonusega samaväärseks, pole kusagil mingit juttu.
    Kellelgi ehk sama asjaga kogemusi?

  16. #156
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    mis peakuju peab olema, et sellest nii aru saada, et Unibet võib mu deposiidi endale võtta, kui ma ei viitsi boonust läbi mängida.

  17. #157

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tere,

    kas keegi oskab öelda, kui palju võiks olla rakeback Unibetis?

  18. #158
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Pole Unibetis veel väga pikka aega mänginud, aga kas seda juhtub seal väga tihti, et terve riik mingi bug-i tõttu 24+ tundi IP-bloki saab?

  19. #159

    Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mängisin seal ja tundub et ennem igatu uuendust ei saa sisse kuskil 2 päeva ja enamasti just NV ajal kuus vähemalt korra .

Lehekülg 8, kokku 8 EsimeneEsimene ... 678

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES