Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 60
  1. #41

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    9 4
    3 4

  2. #42

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    4 5

    SC, miks mitte preflop tõsta. Aga sellest callist riveril ma küll aru ei saa.

  3. #43

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Ei tea kas seletamise eest saab nüüd topeltpunktid :D. Ma pakun siis J 9 . Ta läks varastama. Tegi flopis cbeti ning edasi ....edasi tegi pehmelt öeldes huumorit callides turni. Riveris ei suutnud enam maha visata. Nii arvan mina, eks näis mis tal tegelikult oli.

  4. #44

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    nüüd vast jagan matsu lahti:

    "Alati ärtumasti või siis ruutu masti! Peaks lõksu tegema... "

    sama käsi, mis eelmine kord + ärtud

    K Q

    preflop raise okei, con bet täieti mõistetav, kuigi ei hittinud midagi, turn K checkib, et näha su tegevust, su bet paistab selline nagu sa floatiks - call, 9 tulemas lauda ning su pikk mõttepaus süvendas temas aimdust sellest, et sa oled terve aeg floatinud ning üritad viimase bluffiga raha endale võita - insta call.

    teise käena pakuksin 9 8 (sry lebovend, aga sa tuletasid selle käe meelde ja tahaks ka selle pakkumise teha) splittime võidu pooleks ;D

    sama stoori, con bet, K check kuna tegi natukene rahutuks, kuid nähes sind tegemas betti arvas, et ega ka sina sellega hittinud midagi, ning edasi juba lootis, et tema call su raisele hirmutab su ära ja sa checkid river ning ta saab riveriga su välja bettida, nähes 9 lauda tulemas - insta call (su pattern näitas, et sul ei saa olla KK ja 33 peale ei osanud ta sind panna ning pidupäev majaga sulle)

  5. #45

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    k9suited? preflop mõtles et limper on nõrk ja foldib ja kui ei foldigi mängib limperi postflop üle( vaevalt see limper väga hästi mängib). Flopis tegi tavalise conbeti, turnis sai 2 paari otsustas lasta sul bluffida, sest ta on kas väga ees või väga taga. Riveril eeldas et sul pole siiski midagi ja mõtles, et laseb sul veel bluffida.

  6. #46
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    K J
    7 7

  7. #47

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Q J

  8. #48
    Metsapull
    Guest

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    A 2
    A 4

  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Q T
    7 7

  10. #50

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    nii vaatasin kohe et siin midagi lihtsalt pole aga kui ikka sb siis võib ta su blindi varastada ka any 2 esimene pakkumine siis K 4 ehk siis luges lauda valesti ja callis kogematta all inni
    teine siis haige hittimine ehk 9 4

  11. #51

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    huvitav kas mõni vastus on ka lõpuks kellegil pihta läind? :D

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    huvitav kas mõni vastus on ka lõpuks kellegil pihta läind? :D
    mine sa tea!

  13. #53

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    A T
    3 4

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    TIME OUT! Hakkan tibusid lugema...

  15. #55

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    nii närvi ajab see et sa mingi no more bets posti peale aja lõppu teed loe lihtsalt kiirelt üle ja pane vastus närvikõdi tapab muidu

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Vastus:
    Turn: ($112.00) K[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/spade.gif[/img] (2 players)
    SB checks, Hero bets $80, SB calls $80

    River: ($272.00) 9[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif[/img] (2 players)
    SB checks, Hero bets $272 all in, SB calls $272 all in

    Final Pot: $816.00
    SB mucks Q[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif[/img] K[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/heart.gif[/img]
    Hero shows 3[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/heart.gif[/img] 3[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/club.gif[/img] (a full house, Threes full of Nines)
    Hero wins $813.00
    (Rake: $3.00)

    Punktid:
    Keiss: 2
    Yokker: 5
    Tarmo: 2
    grigory: 2
    JanRose: 9
    stenn: 2
    kivisaba: 2

    Kommentaarid:
    Miks kõik algul pakkusid maju ja quadse? Ma pakuks enne väiksemat paari näiteks TT-QQ ja mu suured betid kutsusid seda callima, sest need näivad nii bluffina! Top paari nähes üllatusin isegi aga mõtlesin, et oleks huvitav käsi ja neid imemehi siit foorumist ei tea. Käsi arvati ära aga millegipärast olite algul väga valedel jälgedel.


    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    nii närvi ajab see et sa mingi no more bets posti peale aja lõppu teed loe lihtsalt kiirelt üle ja pane vastus närvikõdi tapab muidu
    Ma panen selle "no more bets" sellepärast, et see kinnitab, et antud teema on suletud ja peale seda posti (postist A-kunu postini no more bets) kõik vastjaad kvalifitseeruvad. Siis ei saa keegi hädaldama hakata, et ma selle aja sees vastasin, kui ma punkte lugesin. Teiseks punktide lugemine ja edetablei ei ole nii lihtne töö, kui see algul tundub, kuna kõik pean tegema käsitsi!

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Ja seoses sellega tuli mul väike idee, et järgmine kuu võiks pakkuda "käemängu" läbi viimist kellegile teisele. Kuna minu valitud käed on kindlasti ühise näitajaga ja seega võivad muutuda igavaks või liiga läbinähtavaks ning uus käemängu esindaja tooks uut ja värsket verd mängu.

  18. #58

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    oo paningi pihta see on midagi uut :D

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Varem pakuti AK. Väga palju see ju mööda ei läinud. Kikker ainult.

  20. #60

    Re: HooaegII - 5. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. November, 23:59:59

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja seoses sellega tuli mul väike idee, et järgmine kuu võiks pakkuda "käemängu" läbi viimist kellegile teisele. Kuna minu valitud käed on kindlasti ühise näitajaga ja seega võivad muutuda igavaks või liiga läbinähtavaks ning uus käemängu esindaja tooks uut ja värsket verd mängu.
    Igavad nad kohe kindlasti pole..kui siis kuidagi liiga raskesti loetavad..vähemalt minu jaoks kes 10 käest max 2 arvab ära hea õnne korral

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES