Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1

    McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Õhtust.

    Kuna enda n.ö. tõsisem pokkerikarjäär sai alguse just otseselt tänu teise inimese abile (stakele), siis mõtlesin, et peaks karmavõlga veidi ära tasuma ja üritama ka otseselt kellelegi teisele head teha. Ehk viimasel ajal mõttes olnud plaan ühte sõpra stakeda, sai lõpuks siis teoks tehtud. Ehk stakesin kasutajat Kanaliha (ärge minge ähmi täis, ta kohe varsti teeb kasutaja ja räägib ise ka endast n stuff).

    Sõber ise seni pokkerit ainult hobikorras homemängudel mänginud ja Triobetis ka micro SnG-sid mõnikord igavusest toksinud, aga reaalseid kogemused võitvast mängustiilist veel puuduvad. Ehk projekti eesmärk on siis teha algajast mängijast korralikult vähemalt micro limiite beativ mängija. Alustame limiidist NL10 ja võrguks PokerStars, sest Stars on lihtsalt way ägedam tuba kui kõik teised toad kokku. Alguse BR-ks on 30BI, ehk siis $300. Loodame võimalikult kiiresti seda üles boostida, et kolida NL25-e. Eks näeb, kaua sellega aega võtab.

    Stake toimib suhteliselt sarnaselt nagu Davy oma - iga nädala lõpus viskab sõber siia statid ja graafikud möödunud nädalast (teeb ise mingi kokkuvõtte ja räägib mängust, loomulikult on teretulnud postitama probleemseid käsi, et teilt abi saada jne) ja ka iga kuu lõpus. Pikkus on veidi lühem, nimelt kestab stake 200k kätt. Profitijaotus esimsed 100k kätt on 50-50 ja teised 100k kätt on 75-25 Kanaliha kasuks.

    Egas midagi. Loodame, et tuleb äge projekt. Tänase päeva jooksul teeb sõber esimese kokkuvõtte ka ära ja räägib vast veidike endast jms. Kui mul endal ka laudadest hästi läheb, ei jää see kindlasti ainsaks stakeprojektiks mul. Kuigi jah, ma pole mingi pokkerigeenius, aga natuke aidata suudan vast ikka.

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    võrguks PokerStars, sest Stars on lihtsalt way ägedam tuba kui kõik teised toad kokku.
    kuldsed sõnad

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    ilus ettevõtmine, ootan huviga Chickenmeati postitust. Ja kuldsed sõnad tõesti

  4. #4
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Kanahakkliha
    ( Click to show/hide )

  5. #5

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Nii!
    Tere pokkerimaailm.

    Esitledes ennast kui noort algajat pokkerihuvilist vabandan ma oma avaposti hilinemisega. Edaspidi hakkan ma graafikuid jms postitama iga nädala lõpus, nagu mcfoldberg eelnevalt mainis.

    Eelnevatest kogemustest suurt midagi muud pole peale selle mis juba öeldud, kõik senine teadmine põhineb homemängudel ja ajaviiteks mängitud micro SNGdel. Hetkel üritan kõik lihtsamad tõed selgeks saada ja NL10es väikest algust teha.

    Eelmise nädala lõpus saime asja käima ja jõudsin mõned käed ka ära mängida mcfoldbergi toega. üritan veel kuidagi kanda kinnitada, uut infot on päris palju mida seedida. Mingit pikemat analüüsi ma hetkel teha ei oskaks, katsun nüüd ilusasti mängida ning teadmisi koguda see nädal ja vaatame mis saab. :)

    Esimesed statsid on järgmised





  6. #6

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Gl, sir!

  7. #7

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    palju biite ja veel rohkem raha :)

  8. #8

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Nii.

    Esimene nädal. Ausaltöeldes kartsin ma hullemat, kuid kõik on veel sama lihtne kui mulle öeldi. HUDist saan ma nüüd midagi aru, ilma et ma paberilt kogu aeg iga stati tähendust peaks vaatama ja 4 lauda tundub ka kodune juba. Suutsin korraliku arvu käsi ka ära mängida nädalavahetusel, vahepeal jäin haigeks ja 2 päeva suurt midagi ei mänginud.

    Anyways






    Enamus kaotusest toetub ilmselt 4 v6i 5 uskumatu calli peal mida ma tõesti seletada ei oska. Lihtsalt mõtlemine lõppes ja vajutasin call... Või ei suutnud ma teinekord aru saada selgetest märkidest et ma beat olen. Hetkel pole siiski midagi, esimene nädal ja ma õudusunenägusid vast nägema ei hakka, vigasid teen ma veel õppimiseks. Laupäev algas umbes 2500nda käe pealt, peale minu jaoks veel pika 1200 käe võitmist ilmselt hajus tähelepanu veidike ära, tundsin ennast natuke liiga tugevana ja tegin lihtsalt valesid otsuseid, suutsin ennast siis kokku võtta ja natuke tõusta, kuni järgmise mõõnani. Siiski, lõpuks suutsin kasumisse jääda. Lõppkokkuvõttes saan NL10nega loodetavasti lõpuks hakkama, kõige raskem on hetkel lihtsalt lühikese ajaga õigeid otsuseid teha. Katsun rohkem aega pühendada lugemisele ja videode vaatamisele et BR liiga kauaks 300/400$ vahepeale ei jääks.

  9. #9

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Nädal 2






    Nädala keskel tundus et oh, i has it, aga vot, ei. Järsku drawiti kõik mu setid jms iga riveriga ära, iga käsi mida mängisin sain beati. Hästi valus m2ng on see pokker. Vähemalt maksavad nad mulle mu raha varsti tagasi oma callidega..

    järgmine post tuleb õigel ajal, päriselt.
    vaalarasv

  10. #10

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Tere.

    Niisiis, ei ole veel busto. Oktoobri lõpus ja enamus novembrist olid mul netiga probleemid ja ei saanud lihtsalt mängida, praeguseks sain asja korda ja edaspidi peaks kõik töötama. See pikk paus mõjus päris halvasti, just see, et mul nii alguses see toimus. Esimestel sessidel tundsin ennast päris ebakindlalt, aga praeguseks olen natuke novembri lõpust saanud juba mängida ja enesekindlus tõuseb.

    Praegu panen üles siis oktoobri ja novembri mõlema statsid, edaspidi tuleb kord nädalas jälle väike update.

    Oktoober.



    November.



    Osa sellest massiivsest langusest hiljuti on ilmselt tingitud sellest et ma pole kaua mänginud, tekkisid mingisugused imelikud bluffid, bet size on vale jms, aga päris palju RIGi oli lõpus, esimene väike downswing.
    Detsembris peaks nüüd asi korralikult uuesti käima minema. Eesmärkideks on võimalikult palju lugeda, videosid vaadata, ÕPPIDA VIGADEST ja Silverstariks jõuda oma kuue lauaga.
    BR:292.2$ (selles on veel 30$ first deposit bonust, iga 170 VPP tagant 10$)

  11. #11

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Niisis, post hilines..

    Silverstar peaks ilusti ära tulema, 40VPPd päevas ja hetkel tunnen ennast 9 lauaga päris mugavalt juba. Kool on seuhteliselt tüütu faktor hetkel, kell neli nüüd koju jõudes on veits raske hakata veel raamatuid lugema jms aga tass kohvi ja saab hakkama :) Nädal algas okeilt ja läks edasi korralikku heaterisse, mille tulemuseks oli +50$ kolmapäeval. Nädalavahetusel langesin jälle ära aga nädal jäi lõppkokkuvõttes siiski plussi mis pole iseenesest halb.




  12. #12
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Nonii, koperdasin täna su neliku otsa vist, sick käsi oli

  13. #13

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    See nädal ei jõudnud väga palju mängida, peale kooli on kodus üks ehitusprojekt ka käsil millele läheb palju aega, jäin natuke oma silverstari graafikust ka maha selletõttu, aga see pole ka eesmärk, ehk teen vaheajal tasa. Igatahes, sammhaaval on bankroll jälle kasvama hakanud, ja ma olen jällegi teel tähtede poole micromaailmas, mängus kõik sujub hetkel. Neliku otsa koperdasid sa mul jah, seda on ilusti näha seal 4600nda käe juures.




  14. #14

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    See nädal oli jälle aega natuke vähe võtta ja käsi sai suht vähe mängitud, kuid jõuludega kaasneb ka 2 nädalat vaheaega koolist, mis on juba kaua oodatud. Üldiselt olen siis selle nädala lõppedes jällegi nulli tagasi langenud, kuid lohutuseks olen ma veel siiski alguses, aega on küllaga. Seni olen läbi lugenud David Sklansky "The theory of poker" ning võtsin käsile nüüd Milleri ja Sklansky NLHoldem theory and practice, mis on asendamatud.




  15. #15

    Re: McFoldbergi I stake - Kanaliha

    Nädal möödus rahulikult, midagi erilist ei juhtunud, liigub tasapisi edasi asi...Silverstarist on hetkel 290 VPPd puudu mis 3 vaba päevaga ei tohiks probleem olla, graafikust jäin kooli ajal päris palju maha aga pole hullu. Neljapäeval tuleb üldine detsembri kokkuvõte ka.
    Btw, HEMist on umbes +5$ puudu, Pokerstars crashis üks päev ja sisse tagasi logides olid kõik mu settingud resetitud ja ma ei taibanud et ta ei salvesta käsi enam.




Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES