Vaatasin siis natuke enda graafikuid mõningate filtritega ja seal saab panna sellist Geniaalset filtrit nagu : Preflop action facing player.
Mis ma sealt siis avastasin, unopened potid , 1 limper, limper + calls, nendes kõikides olukordades oskan mängida.
KUID, isegi 1 raiser on, siis mu joon läheb praktiliselt otse allamäge, peaaegu mitte mingeid üleshüppeid ning raiser + callers on veel hullem :o
Eriti downswingi ajal olev raiser + callers läheb täiesti järsakust alla, tundub siis, et ma ei keskendunud mängule nendel kahel päeval absull.

Arvan siis, et callin liigselt paljude kätega raisimisi, kuigi mu VPIP on 15.3% hetkel 9k käe kohta.
Ning kui callin, siis ei julge ma kätt edasi mängida ilma top pairita kui mul initsiatiivi pole ning samas ka vb vahepeal lähen liiga kaugele jällegi, mõeldes, et keegi aina Cbetib tühja käega.

Aga küsin siis mõned olukorrad, et ntx UTG3 raise 4xBB, MP call, minul button ja KJs ning head pot oddsid, fold raise või call?
Ning näiteks sama olukord kui ma olen BB?

Sama küsimus väikeste paaride kohta ning ka keskmiste paaride.

Ning siis veel eelnevad olukorrad , kui mul olex AQo?

Kui mul kõik need käed ilma mõtlemata mucki lähex, siis mu VPIP langeks küll vist mingi 12 peale, siis olen ju eriline tighter, päris nii ka ei taha :P
Kuigi vb VPIP tõuseks tagasi 15 % peale kui end hilises positsioonis natuke loosemaks lasexin unopened pottides, sest A8o ja K10s ma raisen väga harva CO või Buttoni pealt.

Ning tahax natuke selgitust selle squeeze play kohta , see veel puudub minu repertuaarist, mis kätega ning mis sorti vastaste vastu seda teha?

Ning Blindide kohta veel küsimus, et kas on mängijaid, kelle SB ja BB pole miinuses ning kui sealt annab plussi mängida, siis mis olukordi ma selleks kasutama peaks, sest lihtsalt call paneb mind kohutavasse olukorda, no position, no initiative :)

Sama asi oli ka mu 3k käe kohta PS'is, miinused samade preflop actionite pealt. Aga primas on siis 1 raiser ja 1 raiser + calleri olukordadest -500 see kuu, seega HELP! :)