Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23
  1. #1

    nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Tere mind jäi painama üks käsi mille ma mängisin eile. Ma vabandan kuna ma ei konvertinud seda kätt aga ma üritan seda olukorda võimalikult arusaadavax teha.

    Alustan sellest et istusin just alles lauda ja just olid blindid minust mõõdunud sain buttonil 66 ja minu ees oli 2 limparid readi oli mul niipalju et teine limpar on suht tola kes mängib praktiliselt igat kätt ja esimene limpar oli tight mängija, sellest tuligi segadus et sellised mängijad tavaliselt ei limbi poti sisse. otsustasin tõsta mitte palju aga piisavalt et donkist (teisest limparist vabaneda)

    küsimus1: kas see raise on piisav või olexin pidanud kõvasti rohkem tõstma ? mina arvestasin ka sellega et tightim mängija võib veel väga suurelt jurde panna.
    flop on siis selline! ja acction mida mina pean vaatama näeb välja niimodi:

    mida teie teeksite sellises olukorras 1 limpar on väga tight ja limp callib preflop ja 2 limpar on loose ja teeb sellise re raise!

  2. #2

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    mis siin muud kui reraise nupud sisse. Tight mängija donkas, vaevalt et tal set on, äkki on TT w 88 ja kui ongi set..siis cooler. Loosel võib ntx A8 olla või mastitõmme. Nuppe ja las nad maksavad oma tõmmetega.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Ei näe siin enam foldi. Lükkaks nuppe ja loodan, et peab ja saan suure poti.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    sick spot, kui erilisi reade ei ole... siis shoveksin ja loodaksin pikas perspektiivis väikest plussi näidata. Kui read on , et esimene mängija on nit, siis fold peaks isegi suurema EV-ga olema, sest nit donk/foldib kõik käed,mida sa biidid, aga kui callib.... siis su EQ on üsna üsna väike.

  5. #5

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    ise shoveks
    seti ei suudaks maha panna.
    kuidas käsi lõppes?

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    mina foldiks ..asi on way too kahtlane raise ja -re raise .. , et minna edasi oma bottom set-iga .. sul ei ole ka palju investeeritud ja seega ei tohiks fold olla väga raske .

  7. #7

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    ise shoveks
    seti ei suudaks maha panna.
    kuidas käsi lõppes?

    ma ei tea millal ma sellele vastan??? lasen natuke inimestel veel komenteerida mida teha ja siis annan teada mida mina tegin ja kuidas see jama lõppes! ;D

  8. #8

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    See jah suht raske olukord. Ise lükkaks nupud sisse, kuigi arvan, et olen suht taga. Siin võib olla nii palju erinevaid tõmbeid ja üle paare. Mida rohkem mõtlen, seda keerulisemaks asi muutub.

  9. #9
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Tsitaat Algselt postitas 0madis0
    ...sellest tuligi segadus et sellised mängijad tavaliselt ei limbi poti sisse.
    See võib olla märk ka soovist saada AA KK kindlasti tegevusse. Set loomulikult samuti. Huvi pärast - kas on mõni mängija, kes tegelikult selles olukorras ise multitabletes nuppe ei paneks? Kui on, siis on ta distsipliinijumal ja ilmselt väga hea mängija. Mina ei ole!

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    See võib olla märk ka soovist saada AA KK kindlasti tegevusse. Set loomulikult samuti. Huvi pärast - kas on mõni mängija, kes tegelikult selles olukorras ise multitabletes nuppe ei paneks? Kui on, siis on ta distsipliinijumal ja ilmselt väga hea mängija. Mina ei ole!
    ülepaari olen sellises olukorras foldinud... seti never..

  11. #11
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Liiga palju mastitõmbeid, reatõmbeid, ülepaare ja isegi ülekaarte ning 2paare olen näinud taolistes situatsioonides. Olen ka tappa saanud ja kõrgem set on avatud. Ei foldi. AI.

  12. #12
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Topsetmine'i ja elu on lihtsam.

  13. #13
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Ühel on ülepaar ja ühel 7 set?

  14. #14

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Et kõik jauravad niivõrd lihtsa koha üle, siis mainiks, et PF on halvasti mängitud ja 3 oleks kordi ilusam. Mis vastab ka sinu küsimusele. Ja kui sa tõsteid kardad, siis limit pokker, seal eriti ei saa tõsta.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    SHOVE and it's not even close

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Ma olen live cashis taolises olukorras oma seti maha pannud. Mulle jagati BB kätte 99. UTG limpis. Paar kohta temast edasi tõstis. Callisin, utg kah. Flopp oli 9 J K. Mina panin korraliku panuse sisse, utg tõstis (või läks isegi all-ini, kuna tal väga palju raha polnud enam, aga korralik ületõste ikka), paar kohta temast edasi mõtles tükk aega ja lükkas ka oma nupud puha sisse. Ma tükk aega ägisesin ja foldisin. Utg viskas Q 10 ette ja teine vend AK. Siis olin suht rahul enda foldi üle.

    Kui onlines multitableksin siis ilmselt ma oleksin ka üle tõstnud sinu olukorras. Võibolla peaks isegi foldima, aga mine sa tea. Loosel vennal kindlasti kaks paari (võimalik isegi rida), nitil vast QQ-AA.

    Aga mis lõpuks sai siis?

  17. #17

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    no nii nüüd ma seletan oma mõtlemise ära ja postitan pildi mis edasi sai:D
    mina panin donkari flush drawle ja tight venna suurele paarile kuigi ma ei saanud aru kuidas see tight vend seda suurt paari niimodi mängis!!! ja mina arrvasin et väikest paari poleks ta küll niimodi mänginud!!!
    niisiis mina tegin re raise 35$ peale mind tight vend shuv ja donk ka shuv!!!! PS: mina surusin end potcommitedix ja callisin.
    turn oli selline kaart!!!! mul oli väga hea meel:D

    ja siis tuli river ja meil oli showdon selline ;D ;D ;D ;D mis teha tight venna käe panin mõõda aga donkile panin hea ready 8)
    kogu käsi läx segasex juba pre flop nii et nuud jälgin ma veel hoolikamalt preflop acctionit ;D


  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    Päris **** river. 8) BBJ lauas oleks sa vist miljokas olnud. Starsis vist neid üldse ei ole.


    edit. Postnr 666

  19. #19

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    BBJ lauas peab kaotav käsi olema vähemalt 8888



    aga sick jaotus :D
    selliseid asju pole kõikidel ette näidata :D

  20. #20

    Re: nl50 button 66 floped set ja raise + re raise ees

    korralik näide jah kuidas paneb esimesena minu 1 out ära ja siis temale ;D >:( >:(

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES