Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 8 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 142
  1. #61
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    kui palju vahele tahad panna?
    ma annan paremad oddsid kui ok2aa

  2. #62

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    kui palju vahele tahad panna?
    1k? Aga enne defineerime haritud. Terve Eesti KE on üks inimene kes südant pahaks ei aja.

    Ma saan aru küll et hr Burešini kaitsmine on trollimise mõttes lahe aga tegelt ka, kui palju "varastavad" jupi kaupa ja natuke siis KE tegeleb asjaga ilma jutumärkiteta.

    Nendele kes ütlevad et üks hääl ei muuda midagi vaadaku viimaseid EU-parlamendi valimisi, mis vahe lõppuks jäi ~31 häält? See on kindlalt vähem kui kast viina.

    Nendele kes ütlevad et nende valikud pole midagi muutnud, kindlad olete? Mina olen teinud selgeid valikuid, osa võtnud kõikidest valimistest ja suurt ma ei kurdaks. Võrreldes näiteks läti-slaavidega või tsehhi sotsialistidega on meie areng olnud viimase 18 aasta jooksul suht soodne. Oleks Rumeenia/Bulgaaria sarnaselt endised kommarid pukki jäänud võibolla oleks siin ka mafia paradiis vms

    Lõpppunkt, kõik valima ja minupärast valige tädimaalit või kolmandatulemiseuusparteid kas või vene erakonda aga mitte KE-d

  3. #63
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    raske on seda jama kommenteerida (seoses KE), ma ei väsi kordamast palun lugege lehti ja võibolla saate aru, palun vaadatke telekat - ke arvab, et kogu EV rahvas on debiilikud, populistlikud reklaamid, mis püüavad rumalat inimest - haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%. Meil kontoris 200 inimesest võibolla 2 valib KE
    Mis erakonda siis valima peaks? Eks need teised on meil jah tublid ja ausad ning ainult KE valetab ja varastab.
    Oled üldse tuttav, kes kus kandideerib? Hetkel ju KOV valimised ning ma küll ei julgeks nii julgelt väita, et KE-d mitte üheski vallas ega linna valida ei tohi.

  4. #64
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    nõus, kui saame haritud definitsioonis kokkuleppele. mul praegu pole aega sellega põhjalikumalt tegeda aga kui keegi teine viitsib, siis tehku.

  5. #65

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Mis erakonda siis valima peaks? Eks need teised on meil jah tublid ja ausad ning ainult KE valetab ja varastab.
    Oled üldse tuttav, kes kus kandideerib? Hetkel ju KOV valimised ning ma küll ei julgeks nii julgelt väita, et KE-d mitte üheski vallas ega linna valida ei tohi.
    Tallinnas, Pärnus, Maardus, Sillamäel, Narvas, Kiviõli jne ei oleks soovitatav

    Tartus võib 1te esindajat.

    Ütle kus valid ja teen sulle priva analüüsi?

  6. #66
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du
    Tallinnas, Pärnus, Maardus, Sillamäel, Narvas, Kiviõli jne ei oleks soovitatav

    Tartus võib 1te esindajat.

    Ütle kus valid ja teen sulle priva analüüsi?
    Rakveres, Võsat ei kavatse valida, aga teiste vastu pole suurt midagi.

  7. #67

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du


    Nendele kes ütlevad et nende valikud pole midagi muutnud, kindlad olete? Mina olen teinud selgeid valikuid, osa võtnud kõikidest valimistest ja suurt ma ei kurdaks. Võrreldes näiteks läti-slaavidega või tsehhi sotsialistidega on meie areng olnud viimase 18 aasta jooksul suht soodne. Oleks Rumeenia/Bulgaaria sarnaselt endised kommarid pukki jäänud võibolla oleks siin ka mafia paradiis vms

    Lõpppunkt, kõik valima ja minupärast valige tädimaalit või kolmandatulemiseuusparteid kas või vene erakonda aga mitte KE-d
    Täielikult +1

    Kuid sellega päris nõus ei ole, et tädimaalit või kedagi oleks väga kasulik valida. Kui tahad anda KE-le vastuhääle, siis tuleb teha valik Ref, IRL või Sotside poolt. Äärmisel juhul ka Roheliste poolt, kuna nende puhul on kindel või kindlam, et nad ka oma mandaadid kätte saavad. Rahvaliit, vene erak jne. suht kindlalt oma hääli kokku ei saa ja võib juhtuda, et lihtsalt raiskad oma hääle.

    See on muidugi minu arvamus ja pretendeeri absoluutsele tõele.

  8. #68

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Sinnerman
    Täielikult +1

    Kuid sellega päris nõus ei ole, et tädimaalit või kedagi oleks väga kasulik valida. Kui tahad anda KE-le vastuhääle, siis tuleb teha valik Ref, IRL või Sotside poolt. Äärmisel juhul ka Roheliste poolt, kuna nende puhul on kindel või kindlam, et nad ka oma mandaadid kätte saavad. Rahvaliit, vene erak jne. suht kindlalt oma hääli kokku ei saa ja võib juhtuda, et lihtsalt raiskad oma hääle.

    See on muidugi minu arvamus ja pretendeeri absoluutsele tõele.
    Tegemist ju kohaliek valimistega ja seega kehtivad natsa teised numbrid, päris päris mitmes asulakeses saab valituks osutuda ka ainult 1-2 häälega rääkimata mõnest tosinast. Tõsi suuremates kohtades tuleks kaaluda kas mõne tõsisema erakonna või tugevama valimisliidu poolt hääleandmist.

    To Vapsik kohalike olusid mitte tundes ei saa 100% soovitus teha küll aga on selge, et andtud nimekirjast leiab härra Võsa kõrvale veel vähemalt 13 nime keda isegi kaaluma ei hakka(eespool mainitud Tähismaaga eesotsas) Andres Sõber võibolla ühe erandina kuigi ei oska kommenteerida tema pädevust teistes valdkonkdades siis sport/noorsootöö ala peaks ta lubama küll


  9. #69
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    See, et sinu tuttavate/töökaaslaste hulgas ei ole nende toetajaid, ei tähenda, et neid ka eestlaste hulgas ei toetata. Samma patta võib kõik need erakonnad panna, samasugust sitta teevad kõik, keskerakonda üritatakse lihtsalt rohkem mustata, seda tehakse lausa paaniliselt. Reformi ja IRL-i praegune eesmärk tundubki olevat ainult ja ainult keskerakonna mustamine/laimamine, isegi esitatakse avalikes kanalites valesid fakte. Siis karjutakse, et keskerakond muud ei teegi kui sittab teisi, käitudes ise samamoodi. Seda Venemaale mahamüümise juttu pole mõtet ajada, sellel pole mitte mingisugust alust ja see on täielik bullshit. Ei ole keskerakonna toetaja, ei toeta hetkel mitte ühtegi erakonda. Lihtsalt ajab närvi natuke, milliseid argumente keskerakonna vastased esitavad, teised erakonnad on täpselt sama korrumpeerunud ja onupojapoliitika peale üles ehitatud, see ongi poliitika ja nii asjad käivadki.

  10. #70

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Võtsin Postimehe lahti ja esimene artikkel juba võttis pisara silma. Nii ilus jutt lihtsalt.

    "«Esimene rühm teab täpselt, et valib Savisaart, teine rühm teab, et tahab Tallinna korruptsioonist puhtaks teha. Nii saab Keskerakond oma 36 protsenti häältest, mis tähendaks siiski igal juhul volikogus enamusest ilmajäämist,» tõdes Laar."

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    raske on seda jama kommenteerida (seoses KE), ma ei väsi kordamast palun lugege lehti ja võibolla saate aru, palun vaadatke telekat - ke arvab, et kogu EV rahvas on debiilikud, populistlikud reklaamid, mis püüavad rumalat inimest - haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%.
    Loen lehti, vaatan telekat. Telekast nägin viimati Reformierakonna reklaami, mis tegeles ainult KE mustamisega. Pilluti kahte lehte suuri loosungeid ja täristati trumme. Puhas populism, mis mängib ainult rumalate inimeste mõtlemisvõimetusele.

  11. #71

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    lehti loen suht vähe, TVd vaatan samuti vähe ja eriti ei hari ka end.
    aga mis on silma/kõrva jäänud, on see, et kui reform mustab KE-d, siis kasutab ta väljendeid: Linnavalitsus, praegune linnavõim jms.
    Kui KE mustab reformi, siis kasutatakse sõnu: Reformierakond, K.Pentus jne ja mustamine kui kuidagi ebaprofesionaalselt tehtud(a la varas,varas...). ühesõnaga on igasugune väärikus kaotatud ja minnakse liialt isiklikuks.

  12. #72

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas blazkuh
    See, et sinu tuttavate/töökaaslaste hulgas ei ole nende toetajaid, ei tähenda, et neid ka eestlaste hulgas ei toetata. Samma patta võib kõik need erakonnad panna, samasugust sitta teevad kõik, keskerakonda üritatakse lihtsalt rohkem mustata, seda tehakse lausa paaniliselt. Reformi ja IRL-i praegune eesmärk tundubki olevat ainult ja ainult keskerakonna mustamine/laimamine, isegi esitatakse avalikes kanalites valesid fakte. Siis karjutakse, et keskerakond muud ei teegi kui sittab teisi, käitudes ise samamoodi. Seda Venemaale mahamüümise juttu pole mõtet ajada, sellel pole mitte mingisugust alust ja see on täielik bullshit. Ei ole keskerakonna toetaja, ei toeta hetkel mitte ühtegi erakonda. Lihtsalt ajab närvi natuke, milliseid argumente keskerakonna vastased esitavad, teised erakonnad on täpselt sama korrumpeerunud ja onupojapoliitika peale üles ehitatud, see ongi poliitika ja nii asjad käivadki.
    absoluutselt samal nõul.

  13. #73
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    ma juba nende lollide reformi reklaamide pärast ei saa, ei suuda nende poolt hääletada. laar lapiga on ka muidugi tase omaette. valin arvatavasti mingisuguse kohaliku liidu.

  14. #74

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    njaa ... sain kah oma esimese hääle antud, aga kui ma jõulukaarti ei saa, siis jääb see ka viimaseks :D

  15. #75
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    tuleb tunnistada, et reform on tallinnas seekord oma reklaamidega väga võssa pannud. eriti haiged on need imo. ja pentus ei sobi ka sinna kuidagi savisaart mustama.

  16. #76
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    KE oli see kes alustas jube eelmisel valimistel konkreetselt näpuga näitama ja mustama...Muidugi kuna meie rahvas usub ja kuulab suurte kõrvadega seda peavad ju teised ka kuidagi vastama, et midagigi saaks päästetud ju :D kuigi see tuleb halvasti välja aga kui mitte vastu hakata jätab ju veel nõrgema mulje...Niiet ei ole mõtet ajada sitta, et KE tehakse liiga vm.

    Minu isiklik arvamus on see, et kuna niikuinii KE saab Tallinnas enamhääli siis las ta siin olla edasi ega ta midagi halba ju ei tee just korrastab ja annam töökohti jne :D:D Tegevust jätkub.

    Aga kui hakatakse riigikogu võimu jaotama siis KE oma astmeliste tulumaksudega jne ainult pidurdab EV majandust. niiet järgmistel valimistel ärge valige KE kui tahate tulevikku oma lastele ja endale. Kogu värk on ikka pikas perspektiivis

  17. #77

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Mina andsin eile õhtul oma hääle KE kandidaadile, teistes nimekirjades olid mingid mõttetud tüübid. Ofc Tln-s elades ei hääletaks ma never KE kandidaadi poolt ja sama kehtib ka RE kohta

  18. #78
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    http://poliitika.postimees.ee/?r=692

    Ja saategi teada, keda te tegelikult eelistate :)

    Minu puhul läks igatahes täppi.

  19. #79

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Täname vastamast! Võrdlesime Teie seisukohta kõigi kandideerivate erakondade platvormidega ja arvutasime välja seisukohtade ühisosa.

    Tuginedes Teie vastustele leidsime kõige suurema kattuvuse nimekirjaga:

    Eesti Reformierakond

    Seisukohad kattuvad 35% ulatuses



    YAY, täppi :)

  20. #80
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tallinna valimismasin!

    Täname vastamast! Võrdlesime Teie seisukohta kõigi kandideerivate erakondade platvormidega ja arvutasime välja seisukohtade ühisosa.

    Tuginedes Teie vastustele leidsime kõige suurema kattuvuse nimekirjaga:

    Spisok Klenskogo - Russkij Tsentr


    Seisukohad kattuvad 50% ulatuses

    Võrdle minu vastuseid Spisok Klenskogo - Russkij Tsentr omaga

    Kattuvuselt teisele ja kolmandale kohale jäid vastavalt:

    * Eesti Reformierakond
    * Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

    Kõige vähem ühtisid teie vastused järgnevate erakondadega:

    * Eesti Keskerakond


    sittuge pihku :D

Lehekülg 4, kokku 8 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES