Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 142
  1. #101

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    jah, ja selle eest sa RÜGADKI. mitte ei istu niisama m***i laiaks.
    inimesed rygavad 6k eeest juba .. ei tasu nende rygamist yle haipida

  2. #102
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    whatever, ma ei viitsi vaielda.


  3. #103

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Andsin oma hääle lõpuks ära. Tuli meelde, et kauaaegne sõber kandideerib ju samuti. Erakond on küll täiesti vastumeelne, kuid inimene on tubli ja töökas. Seega olen rahul.

  4. #104

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    ma olen riigikoguliikme tööga veidi kursis ja ma võin kinnitada, et see töö ei ole meelakkumine.
    ja see palk mis nad seal saavad, see ei ole ka kindlasti mitte ülemõistuse suur. enamus seal on piisavalt haritud, et ükskõik kus mujal ettevõttes suuremat palganumbrit teenida. tööpäevad ei ole neil 8 - 17, see on sisuliselt 24/7. paljud ei peaks sellisele tempole vastu. komisjonid, kohtumised, ettekanded, eelnõud, välisreisid, kirjavahetus jne jne. lisaks ei ela kõik riigikogulased põliselt tallinnas. et seal töötada pead sa olema eemal perekonnast, üürima eluaseme, autokulud jne. jah, kulud hüvitatakse, aga mitte 100%.

    seega inimesed kes väidavad, et riigikogulased teenivad ülemäära suurt palka - vaadake peeglisse ja tunnistage ausalt kas te olete nõus sellises mahus rabama.

    lisaks veel niipalju, et praegune peaminister on ilmselt kõige suurem töönarkomaan üldse keda mina tean.
    LOL. Võtsin http://riigikogu.ee/index.php?id=31555 lahti ja hakkasin kohe huvi pärast vaatama. Neid, kes ükskõik kus mujal ettevõttes suuremat palganumbrit võiksid teenida on heal juhul 10%. Neid, kes seda partei abiga võiksid ehk teha on muidugi rohkem, pakun kuni 25%. Muidugi ma ei väida, et kõik ei ole oma palganumbrit välja teeninud, mingi osa neist on kindlasti sisuliselt 24/7 tüübid, kuid see osa jääb kahjuks enamuse kõrval märkamatuks.

    Mõned näited piisavalt haritud riigikogu liikmete työökohtadest (poliitilised on välja jäetud):

    müügiosakonna juhataja, eraettevõtja, koristustööline, FIE, suhtekorraldaja, juhataja, infojuht, toimetaja jne. Keskmine riigikogu liige on seega oma suunitluselt spetsialist või keskastme juht, kelle palgatase jääb min 2x alla sellele, mida ta hetkel saab. Minu arvan, et las saavad sama palka edasi aga kas 101 ei ole natuke palju nii väikse riigi jaoks.

    Lisaks veel niipalju, et töönarkomaanist pole kasu, kui ta teeb tööd töö pärast, mitte tulemuse nimel.

  5. #105
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Erakond on küll täiesti vastumeelne, kuid inimene on tubli ja töökas. Seega olen rahul.
    Lol. Eestis on süsteem, kus annad hääle sisuliselt erakonnale. Isikud ei mängi rolli ja valituks osutuvad ainult nimekirjas ees olevad inimesed (va erandjuhud, kus keegi saab väga palju hääli, aga see on väga erandlik juhus). See, palju keegi mitte valituks osutunud isik hääli saab, on puhas statistika.

    Nothing personal.

  6. #106

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Põmst eeldab Eesti valimissüsteem, et sa valid maailmavaadet. Aga Eesti erakonnad on alles nii noored, et maailmavaatest jääb üldjuhul asi kaugele, populism on olulisem. Valikud on raskeks tehtud, kuid ilmselt vali ise mõne üksikkandidaadi või valimisliidu. KOV vähemalt lihtsam valida, nimed on irl ka tutavad.

  7. #107

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas SamGold
    Tunnistage üles, kas oleksite nõus astuma keskerakonda kui seda tehes saate oluliselt parema erialase töökoha/tööotsa või mingi muu ihaldusväärse materjaalse boonuse mida te muidu ei saaks. (Te võite muidugi seda töökohta jne. täiesti väärt olla ja puha aga ilma erakonda astumata lihtsalt sellist võimalust ei tekiks)
    kui Edgar mulle WSOP ME võidu garanteeriks, siis asuks sekundiga Keskerakonda :)

  8. #108

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Lol. Eestis on süsteem, kus annad hääle sisuliselt erakonnale. Isikud ei mängi rolli ja valituks osutuvad ainult nimekirjas ees olevad inimesed (va erandjuhud, kus keegi saab väga palju hääli, aga see on väga erandlik juhus). See, palju keegi mitte valituks osutunud isik hääli saab, on puhas statistika.

    Nothing personal.
    Sõber ongi juhuslikult nimekirjas eesotsas ja valiti volikokku ka eelmisel korral.

    Nothing personal

  9. #109
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    retarded mõtlemine
    Vaata peeglisse pensionäride vastane :D

  10. #110

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Retarded mõtlemine on mõelda nii fucking kitsalt. Kui vaatad asja suures plaanis siis näed kui tühine see kemplemine kõik on. Iga probleem algab sinu ja minu tasemelt. Ja mingid mehed ei saa seda muuta. Kogu inimkond peab individuaalsel tasemel muutuma siis tulevad tõelised tulemused. See mis meile presenteeritakse on kõik mäng - ja meie oleme selle mängu ohvrid. Open your eyes
    Iga probleemi lahendus saab samuti alguse sinu ja minu tasemelt.
    Ja mis "suur pauk" paneb siis seda inimkonda korraga individuaalsel tasemel muutuma? kui täna saab aru 1 inimene, et temast sõltub midagi ja homme 2, siis on muutumine juba toimunud. selline "kõik koos peab muutuma" stiilis lause on nagu halb valimisreklaam. tühi.



  11. #111
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Rohelised - Piirame hasartmängu võimalusi ja suurendame eraldisi hasartmängumaksust avaliku sektori tulubaasi. Keelustame kasiinod Eestis alates 2016. aastast. Kultuuri ja heategevuse finantseerimine tuleb lahti siduda hasartmängudest ja tervist kahjustavatest tegevustest.

  12. #112
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Hehee aastaks 2016 peame olema juba nii rikkad et ei mängigi pokkerit enam :P vaid pappi on niipalju et panga hoiuste intresside peal saab elatuda :P

  13. #113
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Ma valin selle:
    ( Click to show/hide )

    Kõik mulle kandidaadi juures tähtsad omadused olemas

  14. #114
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Hehee aastaks 2016 peame olema juba nii rikkad et ei mängigi pokkerit enam :P vaid pappi on niipalju et panga hoiuste intresside peal saab elatuda :P
    10m pangakontol on siis on see täiesti võimalik. Kui ma õigesti mäletan on miski nn öödeposiit vms teenus pankadel, kus öösel sa oma raha kasutada ei saa, päeval jälle saad. Ja ööpäevas peaks miski 900 eeka tiksuma kontole juurde sellega. vb peaksan segast.

  15. #115

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#[/youtube]

    Kes eile erisaadet ei vaadanud

  16. #116
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#[/youtube]

    Kes eile erisaadet ei vaadanud
    Vot neid peabki valima :D

  17. #117

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#[/youtube]

    Kes eile erisaadet ei vaadanud
    teh nuts.
    sõnades on tugevalt tunda contra pliiatsit :D

  18. #118

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#[/youtube]

    Kes eile erisaadet ei vaadanud
    ROHVEL
    Pisarateni naersin

  19. #119
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    ;D noh, ilusti kõik kokku võetud ;D

    sekundiga valiks pundi kes kunagi kord sellise üllitisega välja tuleb valimiste aegu. ja muud sitta ei loobiks.

  20. #120

    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    lol .. fun ..

Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES