Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Palju läheb kuus toidulisanditele ?(vitamiinid, ergutid jne...)

Hääletajad
49. Sa ei tohi hääletada
  • ... - 150kr

    2 4,08%
  • 150 - 500kr

    6 12,24%
  • 500+

    2 4,08%
  • Ei tarbi üldse.

    39 79,59%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Toidulisandid ...

    Paneks siis toidulisandite alla ka siis multi vitamiinid, kalamaksaõli, RedBulli taolised ergutid jne...

    Et vestlesin ühe välismaalasest sõbraga ja sain üllatuseks teada, et ta kasutab adderali kaua grindimiseks.. mitte küll tihti aga ikkagi. Üsna idiootne minu arust aga mida arvatakse sellest siin ? Üsna mõttetu ennast rikkuda, et saaks pikalt pikalt grindida aga keha ebaloomulikul teel ära rikkuda.

    Ise mul ei lähe kroonigi kuus ja ainukese asjana vb oleks roheline tee :D. Söön tervislikult ja teen regulaarselt trenni, et probleeme varakult ennetada.



    Inspiration: http://forumserver.twoplustwo.com/26...ements-595985/

    Alkoholi ärme siin teemas maini .

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Toidulisandid ...

    see aderal on ju puhtalt antsu peal tehtud. Oli vist see. 2+2s k jaurasid sellega. Kõrvalnähud moodswingid ja räme deprekas, seega vist pole vöäga mõtet.


    a see tee, mille nimi mul meelde ei tule, aga vangals tehakse. mingi ilge kange asi. See vast aitaks

  3. #3

    Re: Toidulisandid ...

    No sefiiri ma olen proovinud. Esimese lonksu peale läksid silmad pahupidi. Vanaisa pani küll iga päev, ei teinud teist nägugi.

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Toidulisandid ...

    crystal meth on päris hea

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Toidulisandid ...

    Adderali ei soovita küll kellegile. See võib aidata grindimist aga need grinderid on tegelt viimased FPP Prod ja nahhui vaja oma tervis ära rikkuda hunniku rakebacki pärast.

  6. #6
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Toidulisandid ...

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    a see tee, mille nimi mul meelde ei tule, aga vangals tehakse. mingi ilge kange asi. See vast aitaks
    See, mis vanglas tehakse on tavaline must kange tee, mis on tervisele kahjulik, sest nad panevad vähe vett ja terve tassi peale sisuliselt paki teepuru. Ilmselt mõtlesid yerba matet? Ise tarbisin seda mingil eluetapil tihedalt, kuid praegu juba harvem. Hüva rüübe!

    http://en.wikipedia.org/wiki/Mate_(beverage)

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Toidulisandid ...

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    crystal meth on päris hea
    soovitan sulle seriaali: Breaking Bad (Y)

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Toidulisandid ...

    paar snickut ja twixut kuus. soks hoiab alati tuju üleval. Vot selline maiasmokk olen. Üldjuhul roheline tee püramiid pakkidega ja PÄRIS mett (maalt toodud)viskan mõnuga juurde.

  9. #9

    Re: Toidulisandid ...

    Ma pole kyll viimased pool aastat eriti pokrit m2ngind aga toidulisandeid s66n kyll vist isegi liiga palju aga mina ei tea mulle meeldib.Energiat ja j6udu tuleb v2gevalt ja v2simust pole juba ammu tundud.Tavaline koteil koosneb protest,greatiinist,glutamiinist,aminoodest ja vesikutest+pluss veel animal paki vitamiinid ja veel mingid kapslid mille nimi mul kohe meelde ei tulegi.Igal juhul soovitan k6igile kes v2hegigi trenni teevad pokeri k6rvalt siin foorumis,trevist need kohe kindlasti ei riku,pigem vastu pidi :)

  10. #10
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Toidulisandid ...

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Ma pole kyll viimased pool aastat eriti pokrit m2ngind aga toidulisandeid s66n kyll vist isegi liiga palju aga mina ei tea mulle meeldib.Energiat ja j6udu tuleb v2gevalt ja v2simust pole juba ammu tundud.Tavaline koteil koosneb protest,greatiinist,glutamiinist,aminoodest ja vesikutest+pluss veel animal paki vitamiinid ja veel mingid kapslid mille nimi mul kohe meelde ei tulegi.Igal juhul soovitan k6igile kes v2hegigi trenni teevad pokeri k6rvalt siin foorumis,trevist need kohe kindlasti ei riku,pigem vastu pidi :)
    Et oleks mõtet proteiini, kreatiini ja kõike muud endale sisse toppida, tuleks ikka väga tõsist trenni teha, muidu saab keha kõik vajaliku ka tavatoidust, kui natuke jälgida, mida endale sisse ajada.

  11. #11

    Re: Toidulisandid ...

    Muidugi saab k6ike tavatoidust kui on aega iga p2ev poes k2ia ja oma menyyd j2lgida,et ikka k6ik vajalik olemas oleks.Maitse asi.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Toidulisandid ...

    Mulle meeldib õlust vitamiine ammutada.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Toidulisandid ...

    Süüa tahax tglt

  14. #14
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Toidulisandid ...

    Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?

  15. #15
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Toidulisandid ...

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?
    Ei ole aga kui just kehal just midagi viga pole... ei soovitaks võtta tarkust see nüüd juurde küll ei anna . Internetist leidsin populaarseteks side effectideks kergelt ärritumine(tildi motivaator) ja pidev vetsus käimine.... tee järeldused :D.
    Hind karbil vist ca 180kr kunagi apteegis jäi silma ?

    Parem söö puuvilju ja värke ! Saad oma vitamiinid/mineraalid sealtki kätte.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Toidulisandid ...

    Beebiporgandid on kõige paremad "toidulisandid" -- hea krõbistada sessi kõrvale.

  17. #17
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Toidulisandid ...

    264.- apteegist. Kuna mu toitumine on väga ebatervislik rohke alkoholi ja teiste mõnuainetega ning tilt on igapäevane nähtus, siis ma arvan, et enam hullemaks minna ei saa.

  18. #18
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Toidulisandid ...

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?
    Ma kunagi sõin neid, aga ei märganud vaimse võimekuse tõusu. B-letsitiini kapslite võtmise ajal tundsin küll, et suudan rohkem vaimset tööd teha. Samas letsitiinikuuri ajal võis üldine tervislik seisund parem olla. Suht kerge on result-oriented antud valdkonnas olla. :)

  19. #19

    Re: Toidulisandid ...

    aga öelge, mis vitamiine soovitaksite osta @ apteegist?
    mingid reaalsed asjad. ning miks nad head on või miks pole

    ty

  20. #20

    Re: Toidulisandid ...

    zink ja magneesium, nendest jääb niikuinii puudu. C vitamiini võid kah talvel võtta. Või otsi midagi, kus nad kõik koos on, vähem neelamist.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES