Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 77

Teema: ISassI NL25-s

  1. #1
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    ISassI NL25-s

    Tervist, olen siis Sass e ISassI Pokerstarsis. Olen aru saand, et üksi niimodi pusides ja klõbistades ei saa enda mängu üles aretatud ja peaks ikka foorumites ja kohtadest abi hakkama otsima. Olen siis nüüd juba 18 a mänguga alustasin kui olin 16, kuid siiani pole isegi NL2 Biitima hakkand irw ;D. Kuskil mu mängus on väga suur leak sees mida pole üles leidnud.
    Oktoobri alguses hakkasin jälle FR NL2-hega pihta ja alguses läks suhteliselt hästi kuid viimased 2 päeva olnud jälle solid loosing.
    Graph siis oli esimene 4 päeva kohta selline:

    Loogish ju et see oli ka heater, kuid viimased 2 päeva olen kaotanud juba $35. Eile õhtul siis lõpetasin mängu pooleli jätta ja nö "õppima" hakata. Eks näis mis välja kukub.

    NB. Oleks hea kui keegi viitsiks natuke jälgida mu mängu ja mingeid tipse anda.

    Kui keegi teab häid micro stakes õpetuste linke andke teada.
    Viimati muudetud Sass poolt : 20.03.10 at 20:50

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: ISassI Algus

    Eks viska enda statid ka üles, siis saab ka abi. Ilmselt mängid lihtsalt liiga palju käsi vms.
    Aga palju edu!

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: ISassI Algus

    Graafikud ja vaata sinna ka...http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2318.0.html
    Edu laudades!

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ISassI Algus

    seitsme kilo käega 35 buy-inni võita pole paha. lase samas vaimus edasi. mis leake sa otsid ma ei saa aru? :D

  5. #5
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ISassI Algus

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    seitsme kilo käega 35 buy-inni võita pole paha. lase samas vaimus edasi. mis leake sa otsid ma ei saa aru? :D
    selline asi et ma viimase 2 päevaga kaotand $35 kuskile tuli mingi auk sisse ja sellega mul roll läheb.. lõpetasin enne mängu ära kui bustoks lähen:D

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ISassI Algus

    mis sa paned igakord allinni kohe kui TPTK või ülepaar? mismoodi saad kaotada niipaju nii väheste kätega?

  7. #7
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ISassI Algus

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    mis sa paned igakord allinni kohe kui TPTK või ülepaar? mismoodi saad kaotada niipaju nii väheste kätega?
    eino päris iga kord ei pane... Ülepaaridega olen tavaliselt preflop palju tõstnud et iga sitaga ei tulda kaasa.. aga pmts olen saand C bettidele ja Turn bettidele niipalju reisi et olen sunnitud maha viskama... ja loomulikult sitaks coolereid preflop KK vs AA "many times" set over sette jne... ise ka aru ei saand kuidas niipalju kaotada saab aga sai :S

  8. #8

    Re: ISassI Algus

    Kas sellest said aru, kuidas sa 5500 käega 3000 BB-d võistid ehk 0,55BB/käsi :o

  9. #9
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ISassI Algus

    hakkan vaikselt jalgu alla saama jälle :) 2 viimast päeva +$20 ja +$19. eks vaatab kuidas edasi kulgeb

  10. #10
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ISassI Algus

    Nii viimased paar 3 päeva mänginud NL5 profit ainult umbes mingi 21 taala vist :( . Sessid algavad alati suhtelist hästi kuid lõppevad sitasti.
    1 käsi mille mänguga rahule jäin :D. Callisin ainult sellepärast et teadsin et nad mõlemad lykkavad sisse ja pot oleks olnud suhteliselt normaalne.. enamvähem 75% olin kindel et sellel kesmisel tyybil ka AA ja läksin oma K hittima.. õnneks see juhtuski :)

    ( Click to show/hide )




    ja nagu ikka lõpu poole sain AA-ga preflop sisse nupud vastas AKo flop tuli standard pask. olin juba suht kindel et pot minu ja siis hakkas mulle tavaline händi lõpp tulema mis pani mulle suht hea biidi... turn K river K. oleks siis et juhtuks seda harva... aga päevas nii mõni 3 korda kindlasti :-\

    Yritan siis mingi aeg videot ka teha. Kui keegi teab mõnda head vid tegemis proget siis andke aga teada..

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: ISassI Algus

    vot nüüd mina ei mõista..kui sa oled enamvähem kindel ,et vastasel on AA ,miks siis minna KK 2 outerit tõmbama ?? mina otsiks sinu asemel just oma leaki sellistest kätest !

    Aga muidu edu!

  12. #12

    Re: ISassI Algus

    Ma küll NL5s ei julgeks KKd pre foldida.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: ISassI Algus

    ega mina ka ei teeks seda pfr ,see oli vaid näide.. et kui ta teab ,et on taga ja callib vaid seepärast,et ära tõmmata ,siis peab seal olema leak !

  14. #14
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ISassI Algus

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    ega mina ka ei teeks seda pfr ,see oli vaid näide.. et kui ta teab ,et on taga ja callib vaid seepärast,et ära tõmmata ,siis peab seal olema leak !
    no ega ma 100% kindel polnud ka et tal AA and secodly.Who are you?

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: ISassI Algus

    Kui sa kindlalt tead, et vastasel suur paar siis tasub implied oddside pärast igasuguse pocketpaariga vähemalt floppi vaadata. va juhul kui vastane preflopis ülemõistuse suure raise teeb. Põhjus on lihtne. Kui sa hitid, siis madalas limiidis saad suht kindlalt stackid sisse peale floppi.

  16. #16
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ISassI Algus

    18 okt - grindisin kell 1 hommikul kuni kell 5... tegin umbes 3k kätt.. nagu alati algus l2heb hästi ja lõpp käest ära.. tipphetkel olin 26 taala plusis... nyyd lõpetasin 5 taalaga peal

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: ISassI Algus

    kes ma olen ? - mitte keegi. Pane oma viimase sessi satid üles ja mõned key handid sinu meelest .

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Kui sa kindlalt tead, et vastasel suur paar siis tasub implied oddside pärast igasuguse pocketpaariga vähemalt floppi vaadata. va juhul kui vastane preflopis ülemõistuse suure raise teeb. Põhjus on lihtne. Kui sa hitid, siis madalas limiidis saad suht kindlalt stackid sisse peale floppi.
    - mitu BB on sinu meelest ülemõistuse raise ?

  18. #18
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ISassI Algus

    18 okt õhtu. 2k käsi -break even

    EDIT: 19 okt esimesed 3k kätt olid +4 taala siis tuli valus hiiter 1k käsi +$36 = õhtu 4k kätt +40 taala

  19. #19
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ISassI Algus

    Sai siis oktoober läbi.. panen siis oma oktoobri NL2-5 Graphi ja statsid




    imelik et statse ei kuva 2ra..

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: ISassI Algus

    Parandasin su viimase postituse ära. Nüüd statid ka olemas.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES