Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Areng taevasse. käsi nr 3.

    Vastane on 31/25/8,1 3bet (fold to 3bet 79%) ja pigem tight @ 3bet pottides. PANNA TÄHELE STÄKKE!

    Küsimus turni kohta. Kas surve avaldamine c/r näol on liiga spewy turnis, kuna olen kindel et vastane on pigem võimeline AK siin foldima, seega calliks meid ainult 3 kaarti AA, JJ ja AJ. Arvestades kui deep, kas oleks mõtekas alla anda siin või c/r teha ja siis kui suur?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP ($438)
    Button ($439.10)
    �¤�¤, mina endiselt (SB) ($367.70)
    BB ($212.95)
    UTG ($203)

    Preflop: ää, mina endiselt is SB with 9, 10
    2 folds, Button bets $5, ää, mina endiselt raises to $22, 1 fold, Button calls $17

    Flop: ($46) A, 3, J (2 players)
    ää, mina endiselt bets $28, Button calls $28

    Turn: ($102) 8 (2 players)
    Ã�¤Ã�¤, mina endiselt checks, Button bets $50, [color=#CC3333]ää, mina endiselt ? ?

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Areng taevasse. käsi nr 3.

    Siinkohal foldiks, kuna liiga vähe oute, et edasi spewida.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    389

    Re: Areng taevasse. käsi nr 3.

    See boardilt kombode lugemine on minu jaoks veel teadus. Aga eeldades preflopist AK AQ=32 ja AA, JJ, AJ=28, siis raise 163 peaks olema BE, eeldusel, et sa AK, AQ foldima saad. Fold on ilmselgelt kergem vastupanu tee.

  4. #4
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Areng taevasse. käsi nr 3.

    3bet potis yldiselt mõttetu TPGK pealt kedagi maha saada, kui sul just 8\8\0.2 img pole.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Areng taevasse. käsi nr 3.

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    3bet potis yldiselt mõttetu TPGK pealt kedagi maha saada, kui sul just 8\8\0.2 img pole.
    FR väääääga lihtne.

    6max ei tea aga ma kütaks 100% ajast 2-nd barreli. PF 3bet ei meeldi ka mulle, eelistaks calli.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Areng taevasse. käsi nr 3.

    2barrel oleks soliidsem

    kui ma turnis checkin, siis c/r to 150 tundub sexy mulle, usun et tyyp monsterit ei shipi ....liiga kuiv board, et halvem kalliks... ja tõenäoliselt AQ+ on call AT? ja madalam fold ja kõik muud ka fold.....riveris betiks/foldiks hittimise/mitte hittimse korral ja eeldaks, et väljamakse % on väga suur.

    kuna mängiks siin olukorras setti samamoodi, siis usutavasti "creditit" oma c/r saad tohutult

    C/r iseenesest on võibolla slightly -EV, aga kuna board soodustab slowplaymist stacksizede juures, siis koos outsidega +ev

    ainult call siin on -EV imo, sest mida sa oop hittimise korral teed?

  7. #7
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Areng taevasse. käsi nr 3.

    calli kohta ma ei küsigi midagi, see ei kuulu valikute juurde ja ma never ei usu et need nitid seal AQ ka c/r peale callivad, eriti antid vastane. Kuna deep mängu jubedalt kardetakse seal - vähemalt seni on selline mulje jäänud

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: Areng taevasse. käsi nr 3.

    ok, kui te nüüd peale 2nd barrelit riveris kohale jõuaksite, kas paneksite oversized all-inni (võiks näida bluffina) või mingi value bet pool potti (palun calli mind)?

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Areng taevasse. käsi nr 3.

    Ma arvan, et triple barrel bluffina on spew, sest kui ta callib 2-nd barreli siis ta ei foldi Riverit piisavalt, kuna tal on ranges AK :(


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES