Tervitused kõigepealt kõikidele pokkerimängijatele. Olen mänginud pokkerit aasta-kaks, kuid enda bankrolli mul veel ei ole, kuid arvan et suudan NL25 beatida küll, siis lootsin saada stake ja sain selle foorumiliikmelt ja muidu sõbralt Semu'lt.

Stake reeglid:
Stake'i suurus on 500 dollarit, mis on 20 buy-ini NL 25 tasemel.Stake kestab 100k kätt.

100k käe lõppedes on mänguline kasum 60/40.
Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine).
Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 50/50.


Stake ajal positan mina iga 10k käe tagant siia graafiku ja statid.Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab 50 000 ja 100 000 käe täitudes enda hinnangu.
Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

Seega alagu see stake ja peatselt hakkan siia postitama käsi.