Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1

    NL25 KK vs 4bet

    Noniii pealkiri suckib täiega, aga kuna esimene käsi mida postitan siis ärge maha lööge.
    Villiani kohta andmeid praktiliselt pole. 30 käe kohta VPIP 13 PFR 8 3bet 0.
    Et küsiks siis targematelt nõu, et kuidas mängima oleks pidanud või peaks.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($24.65)
    MP2 ($8.20)
    MP3 ($21.40)
    CO ($16.95)
    Button ($25)
    SB ($31.40)
    BB ($3.50)
    Hero (UTG) ($29.65)
    UTG+1 ($33.95)

    Preflop: Hero is UTG with K, K
    Hero bets $1, UTG+1 calls $1, 3 folds, CO calls $1, 3 folds

    Flop: ($3.35) 3, 6, 10 (3 players)
    Hero bets $3, UTG+1 raises to $7, 1 fold, Hero raises to $14, UTG+1 raises to $32.95 (All-In), [color=#666666][i]Hero ????

    EDIT: irw siiski NL25 on mitte NL50 lol


  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Üldiselt reraise/fold tundub küll kuidagi väga vastuvõetamatu. Ega foldi kohta küll enam ei näe kui pool stacki sees on juba. Üldiselt tuleks otsus vastu võtta enne reraise, kui selle juba teed, siis pead valmis olema ka lõpuni minema.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Üldiselt reraise/fold tundub küll kuidagi väga vastuvõetamatu. Ega foldi kohta küll enam ei näe kui pool stacki sees on juba. Üldiselt tuleks otsus vastu võtta enne reraise, kui selle juba teed, siis pead valmis olema ka lõpuni minema.
    pmst sama mõte ehk kui flopis juba teda reraisid, siis ka nupud.

  4. #4

    Re: NL25 KK vs 4bet

    kui sa panid otsa juba, siis ei ole mõelda midagi .. ise ma e iteagi .. olen tightimaks tõmmand .. need kani minraised on nutsi l2hedased .. ma foldiks ta raise peale flopis

  5. #5

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Foldida seal kohas on tõesti rõve. Reraise tuli lootes, et villian mängib mõnda madalamat ülepaari ja kas foldib või kui callib siis turnil lükkan rahad sisse. Kuna aga villian väga kiirelt lükkas rahad sisse minu reraise peale siis olingi nõutu. Aga mis käe peale ma siis vastase panema peaks, et callida. Sest väga väga seti moodi lõhnab. 50% küll sees, aga ülejäänud 50% niisama ära anda on veel rõvedam.

    Et kuidas siis oleks pidanud mängima. Kohe flopil alla andma? Callides oleks turnil sama lollis seisus ju olnud.


  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Tsitaat Algselt postitas RistoR
    Foldida seal kohas on tõesti rõve. Reraise tuli lootes, et villian mängib mõnda madalamat ülepaari ja kas foldib või kui callib siis turnil lükkan rahad sisse. Kuna aga villian väga kiirelt lükkas rahad sisse minu reraise peale siis olingi nõutu. Aga mis käe peale ma siis vastase panema peaks, et callida. Sest väga väga seti moodi lõhnab. 50% küll sees, aga ülejäänud 50% niisama ära anda on veel rõvedam.

    Et kuidas siis oleks pidanud mängima. Kohe flopil alla andma? Callides oleks turnil sama lollis seisus ju olnud.

    Flopist call ja turnis siis oleks otsustanud, kas nuppe panna, või check-fold. Natuke hoiaks ikka raha kokku. Ise oleks äkki nii mänginud, ei ütle, et see õige oleks.

    Edit: Flopi call ja turnist nuppude panek tundubki kõige mõistlikum lahendus, sest siis peab juba vastane üsna raske otsuse tegema, kui ta just mingit nutsi pole hittinud.

  7. #7

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Vastane võib drawga ka seda teha.

    Raisile call ja turnil blanki peale CRAI?

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Vastane võib drawga ka seda teha.

    Jah, aga UTG+1lt ta arvatavasti eriti paljude suited kätege ei calli. AKs ja AQs on sellised natukene tõenäolised, teisi päris välistada ei saa, aga ma väga ei usu, et ta UTG+1 calling ranges eriti suited käsi on. Ja Ax vastu oleks pmst coinflip ja kui tal set on, siis oled peaaegu drawing dead, seega kui tema range oleks Flushdraw-d ja setid, siis oleks seis suht kehv.

  9. #9

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Ahjaa, ta callis meie järel kohe.
    Siis tundub orane jah.

  10. #10

    Re: NL25 KK vs 4bet

    flopis eazy fold reraise peale. Pole mõtet oma olikorda keeruliseks ajada. Arvan, et olid taga

  11. #11

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Tsitaat Algselt postitas Bikewarrior
    flopis eazy fold reraise peale. Pole mõtet oma olikorda keeruliseks ajada. Arvan, et olid taga
    No kust krdi kohast ta flopis easy fold on??? Iga reraise peale paned oma ülepaari maha v? Oleks pidanud ikka vist callima ja turnis otsustama

  12. #12

    Re: NL25 KK vs 4bet

    muidugi statse vastase kohta vähe..regulari vastu paneksin maha. vb on see minu otsus, sest ma saan tavaliselt antud olukordadest rämedalt biite kui allinn lähen

  13. #13

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Tsitaat Algselt postitas RistoR
    No kust krdi kohast ta flopis easy fold on??? Iga reraise peale paned oma ülepaari maha v? Oleks pidanud ikka vist callima ja turnis otsustama
    Arvan, et sellise distsipliiniga mängijad, kes instafoldiksid oma ülepaarid igale reraisile flopis pidevalt on suuremad võitjad, kui need, kes nendes pottides jätkavad.
    Jätkama hakatakse nendes pottides, kui readid paigas :)

    Ning insta foldida enam ei saa, kui positsioonid on CO'st alates!

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: NL25 KK vs 4bet

    Ma callin ta Flopi tõiste ja check-raisen igat Turni, kus ei ole ristit ega ässa. Teistel juhtudel check-foldin.

    Ja kamoon, sul peaks alati olema välja mõeldud plaan enne nupule vajutamist!!!!! Juba enne jäktupanuse tegemist peaks olema selge, kuidas käitud kui vastane teeb tõste. Kui vastane callib siis reeglina mõtled järgmisel tänaval plaani uuesti ümber aga miski ähmane ettekujutus peaks juba käe kulust olema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES