Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    NL25 KK villain re-raiseb flopi

    Mul ka siis tekkis selline situatsioon, kus ei teadnud enam, mida teha. Villain 19/10/3,9 248 kätt. Stackid ka deepid.

    Kas oleks pidanud kohe otsa panema või kahtlustama setti ja foldima? Ei teadnud, mis statti tal ka kohe sel hetkel vaadata, et mingigi mõistlik otsus vastu võtta
    $0.1/$0.25 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($19.10)
    UTG+1 ($91.85)
    MP ($26.55)
    Hero ($39.65)
    BTN ($9)
    SB ($39.80)
    BB ($4.65)

    Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is CO K K
    UTG calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.25, 1 fold, SB calls $1.15, 1 fold, UTG calls $1

    Flop: 6 J 4 ($4, 3 players)
    SB checks, UTG bets $0.50, Hero raises to $2.05, SB raises to $6.50, UTG folds, Hero ??? Hero calls $4.45

    Turn: 10 ($17.50, 2 players)
    SB bets $5, Hero calls $5

    River: 4 ($27.50, 2 players)
    SB bets $7.75, Hero calls $7.75

    ( Click to show/hide )

  2. #2

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    raske seis jah..... ma panex ta 2 paari peale vist set ma ei usu eriti! lükka nupud sisse siis saame teada ;D ;D

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    Tsitaat Algselt postitas 0madis0
    raske seis jah..... ma panex ta 2 paari peale vist set ma ei usu eriti! lükka nupud sisse siis saame teada ;D ;D
    2 paari, kuidas? Sa tõesti arvad, et too vastane callib meie avangu kaartidea J4/J3/64???? Ja nuppude sisse lükkamine selliste stäkkidega, sellise mängupanga juures on täielik kaartide ülemängimine ja raha põletamine.

    Minu nõu:
    Mina ei kavatsega loobuda ja ma callin Flopi. Esmane plaan selline, et kui Turn ei too ristit, ässa või emandat siis mängin edasi, kui toob siis hakkan loobuma. 1:1 see vastus ei saa olla, kuna oleme nats sügavate stäkkidega ning paljudki võib Turnil muutuda seoses vastase panuse suurusega või tema käiguga.

    Selgitus Turni kaartidele:
    19/10 stiilis vastased tahavad väga palju Floppi vaadata väga paljude spekulatiivsete kätega (kõik seotud samamasti kaarti, samamasti ässad, isegi erimasti seotud kaaardid jne) ja postflopis mängivad tõmbeid väga agressiivselt. Siis sellise vastase postflop mängu on väga raske ära arvata -- meie calliks tõmbega siin, kuna stäkid sügavad ja veel fish ka taga aga tema ei pruugi nii mõelda. Seega ma paneks vastase väga laia käte range peale, kasutaks ära positsiooni ja vaataks, mis edasi juhtub.

    Kui Turn on emand, äss või risti siis reeglina need kaardid kas aitasid vastast või on talle hirmutavad kaardid.

    Turn on Q, siis vastasel on väga raske jätkata agressorina AJ-ga
    Turn on A, siis vastasel on väga raske jätkata agressorina QQ-ga või näiteks JK-ga [aga see ebatõenäoline käsi]
    Turn on , siis vastasel on väga raske jätkata kõigi valmis kätega, mis ei ole mastitõmbed

    Seega ebameeldiva kaardiga saame me jube palju infot vastase kohta. Kui tuleb halb kaart ja vastane jätkab aggressiooniga on meil kergem loobuda, kui ei jätka saame edasi mängida teades, et meil on päris tihti parim käsi.

    Teine väga suur pluss, kui tuleb maha ja vastane nüüd võtab hoo maha käega, mis meid biidib - näiteks kolmik. Siis me saame järgi checkida ja kui neljas tuleb kenasti ta junni kräkkida :=) Peale selle saame enamustel Riveritel teha väärtustõste, kui Turn lähebki check-check (ma ise Turni ei panustaks, kui vastane hoo maha võtab).

    25NL plussiks ongi see, et vaastased ei mõtle meie range peale vaid enda range peale. Kui tuleb ülekaart nende käe suhtes, mis tegelikkuses meid aidata ei saa, siis nad võtavad jube kiirelt hoo maha (aga ei tähenda, et annavad alla)

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    Tänud ranka väga põhjalkiku ja arusaadava selgituse eest

  5. #5

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    oops ma ei näinud seda statside riba seal! SORRY

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    Lõpus panen tulemuse ka üles, aga ootaks veel vastukaja

  7. #7

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    Arvan, et ise oleks callinud turni ja vaadanud mis river toob. Suure tõenäosusega arvan et sellisel vastasel flushi tõmme, rea tõmmet ei usu, võib olla ka AJ. Kui A või ristit riverisse ei tule oleks teinud check-raise.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    Tsitaat Algselt postitas Bikewarrior
    Arvan, et ise oleks callinud turni ja vaadanud mis river toob. Suure tõenäosusega arvan et sellisel vastasel flushi tõmme, rea tõmmet ei usu, võib olla ka AJ. Kui A või ristit riverisse ei tule oleks teinud check-raise.
    Õpi käsi lugema

    a) Järgmine kaart on Turn, mitte River
    b) me oleme positsioonil ja check-raise tegemine on võimatu

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    Mina võiks sellise liiniga vaid seti mängida,nagu SB seda teeb .Kuna ta out of pos ..siis checkib ,et mitte reeta " juhuu hittisin vägevalt " .Ta võtab riski, lootuses , et algupärane tõstja teeb cbet-i ning ta on plaaniga check-raiseda flopilt.

    Kui panna ennast nüüd Hero olukorda,siis ma calliks ,sest turnil on meil pos esimesena nägemaks ,mis bullet SB poolt tuleb,kui tuleb.

  10. #10

    Re: NL25 KK villain re-raiseb flopi

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Õpi käsi lugema

    a) Järgmine kaart on Turn, mitte River
    b) me oleme positsioonil ja check-raise tegemine on võimatu
    minu viga oops

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES