Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 57
  1. #1

    coaching saidid

    ise kavatsen lähiajal joinida yhega kahest kohast:

    coachingut läbi: www.deucescracked.com

    või

    virtuaalset videocoachingut läbi:

    www.pokervt.com

    Äkki keegi oskab öelda infi nende saitida kohta, et kui tasuvad ning õpetlikud need on?

    Mu enda mängustiil on suhteliselt smallball ning arvan, et saaksin midagi õpetlikku lisaks pokervt kaudu, kuid samas cashi koha pealt oleks nagu deuces hea

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: coaching saidid

    Mina võtaks DC! Pokertv saidist kuulen täiesti esimest korda, mis asi see on?

    Ning kui DC ei meeldi, siis võta CR. Rohkem valikuid EI OLE! :P

    Ja üldiselt mina pole ühestki coaching saidist eriti abi saanud. CR-ist sain täpselt NULL abi, DC-st tänu Nolan'i videodele olen saanud täpselt ÜHE uue mõtte. Ausalt ka. Mina olen rohkem kirja ja teooria mees ning omandan teadmised läbi teooria ja praktika, mitte läbi visuaalse vaatamise.

  3. #3

    Re: coaching saidid

    pokertv avastasin ka alles eile, mingi negreanu õpetustel põhinev sait (aga asi vist rohkem turnadele suunatud; mis samas mulle sobikski)

    mis on CR?

    kusjuures DC on eriti segane. ma ei jaga matsu lahti, et kus ma seal maksta saan ja kuidas full videosid tsekkida saab? täielik absurdikas

    mis see üks uus mõte oli? :D

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: coaching saidid


  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: coaching saidid

    Tsitaat Algselt postitas JanRose
    pokertv avastasin ka alles eile, mingi negreanu õpetustel põhinev sait (aga asi vist rohkem turnadele suunatud; mis samas mulle sobikski)

    mis on CR?

    kusjuures DC on eriti segane. ma ei jaga matsu lahti, et kus ma seal maksta saan ja kuidas full videosid tsekkida saab? täielik absurdikas

    mis see üks uus mõte oli? :D
    cardrunners, DC-l peaks olema ka 7 päeva pikk trial, kus saad tasuta videosid vaadata. Suht meeldib site.

  6. #6

    Re: coaching saidid

    Pole Deucescracked saidil segast midagi. Kõik ilusti puust ja punaseks tehtud. 7 päeva saad veel aega tutvumiseks.

    Mikrolimiitide mängijatel on seal kõvasti õppida. WiltOnTilti õppevideod meeldivad mulle eriti.

  7. #7

    Re: coaching saidid

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mina võtaks DC! Pokertv saidist kuulen täiesti esimest korda, mis asi see on?

    Ning kui DC ei meeldi, siis võta CR. Rohkem valikuid EI OLE! :P
    Leggopokeril pole ka viga.

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: coaching saidid

    www.pokerstrategy.com ka suht asjalik site minu arvates, ilmselt coachimise poolest jääb eelnevatele alla, aga on tasuta ja pakub boonust.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: coaching saidid

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    www.pokerstrategy.com ka suht asjalik site minu arvates, ilmselt coachimise poolest jääb eelnevatele alla, aga on tasuta ja pakub boonust.
    Ühestküljest on too sait hea, kuna aitab mängijad bankrolliga, teiselt halb kuna pakub väga halba coachi läbi suure ajupesu - shortstackimist - et mängijad mängiksid võimalikult lihtsalt strateegiat, mis omakorda võimaldab mängida paljudes laudades. Seega geneda palju raket, millest omakorda pokerstrategy saab väga suure osa omale (kuna Ta on affiliate, kes vahendab) ja edasi välja õppida short-stack strateegiast full stack strateegiale on väga raske.

    Esmase bankrolli mõttes antud site on hea aga kindlasti ärge võtke omaks nende pakutud short-stack strateegiat! Ja samuti ärge proovige neid petta, et panete koha oma emad-isad mängima, et saada nende käest "tasuta" raha - see viib selleni, et saate bänni pokkeritubades ja või bänngib pokerstategy kogu maa nende võrgust.

  10. #10
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: coaching saidid

    Endale istuks täitsa videote vaatamine ja nendest õppimine. Hetkel ka oskused niivõrd armetud, et kindlasti oleks see ka kasumlik tegevus ja teadmisi tuleks tohutult. Vastupidiselt siis Ranka väitele, pole kahjuks endas seda lugemissoont kunagi leidnud. Samas õppimiseesmärgil teen meeleldi ka seda.
    Küsimus oleks samas selline, et mis võiks olla orienteeruv bankroll, et mõelda kas DC või CR liitumisele. Hetkel NL10s ja NL20s grindides ma seda kindlasti veel tegema ei hakkaks.

  11. #11

    Re: coaching saidid

    Pidage meeles, et TASUTA RAHA pakkuvate coaching-saitide eesmärk ei ole päris kindlasti mitte inimesi ülihästi mängima õpetada, vaid tagada õppivale mängijale "tase", et ta oma raha kohe maha ei mängiks ning kujundada uuele mängijale sobilik käitumine mängulaudades, mis garanteeriks stardiraha pakkujale võimalikult väikese riski ning tooks pikemas perspektiivis sisse võimalikult suure kasumi. Seda kirjeldab ilmekalt too "väikese stacki" näide, mida Ranka eelnevalt kirjeldas. "Tasuta-raha" sait EI TAHA mitte mingil juhul, et sa läheksid kogu oma bankrolliga ühte lauda ning võiksid selle ühe jaotusega maha mängida. "Tasuta-raha" sait tahab, et mängijad neile antud bankrolliga võimalikult palju mängiksid ja võimalikult palju rakebacki maksavad. "Tasuta-raha" saidil on sügavalt pohui kui palju Sa võidad - neid huvitab eelkõige see, et sa pokkerituba ei vahetaks.

    Kui jagatakse mingit "tasuta" raha, siis tasuks enne liitumist uurida järgmiseid aspekte:
    1) Kuhu seda "tasuta" raha pakutakse? Enamasti on selleks iPoker võrgustik, kus eestlased mängida ei saa ning sageli mingid väga lambid kohad. Avaldan lisaks väikese saladuse - seda ei tehta ka nendel saitidel, kes maksavad affiliatele reeglina CPA-d (kindlaksmääratud tasu uue mängija värbamise eest). Ainul neile, kes maksavad affiliatele rakebacki ja neid on tuntud saitidest vähem kui CPA-põhiseid.
    2) Kuidas selle raha kätte saab? Siin on asi selline, et selleks et cashout teha tuleb reeglina üksjagu mängida. NN. "strateegiasait" on olemuselt lihtlabane affiliate, kelle eesmärgiks on kasumit teenida. Mis tähandab, et raha ei saa võtta välja võtta enna kui olete selle mitmekordselt reigina tagasi maksnud. Kas see on hea diil?
    3) Milliseid diile pakuvad teised vahendajad? Liitudes läbi "tasuta-raha" saidi olete ilma tõenäoliselt nii rakebackist, boonustest kui muudest väärtuslikest lisahüvedest, mille väärtus on pikemas perspektiivis kümnetes või sadades kordades väärtuslikum. Kas tasub läbi sellise saidi liituda kui mõni boonustel või rakebackil põhinev portaal pakub paremat diili? Tehke arvutused ja leidke parim pakkumine!
    4) Kordan seda, mida Ranka ütles - ärge minge huiama! Kaalul on kordades rohkem kui mingi näljane 50 taala.

    Minu jutt ei ole mõeldud selleks, et neid saite maha teha. Liiati oleme ka ise "tasuta kapitali" pakkunud ja mõned mängijad on sellega oma bankrollile aluse saanud panna. Kuid veenduge, et "tasuta raha" diil on parim, mida pakutakse või kaalub Teie soovitamatus deposiiti teha need nõrkused, mis tal võrreldes konkurentidega on. Kui mitte, siis kasutage teisi mooduseid!

  12. #12

    Re: coaching saidid

    Mina alustasin suvel läbi pokerstrategy.com'i ja liitusin Pokerstarsiga, alustasin ikkagi väikese stacki strateegiaga, aga kui olin piisavalt NL10 jaoks võitnud, läksin kohe korraliku strateegia peale üle.
    Minu teada pokerstrategy mingit raha või boonust otseselt ära ei võta läbi nende liitunud mängijate käest, vähemalt Pokerstarsis ei saa vist keegi mingeid boonuseid (äkki ranka oskab täpsustada), seega ei saa ka midagi ära võtta. Hoopis pokerstrategy pakub iga kuu 400 kõige rohkem rake'i genereerinud inimesele teatud summat. Pokerstrategy soovitab väikese stacki strateegiat ainult kõige algajamatele ja teisele levelile jõudes, mille jaoks on vaja mängida väga tühine arv käsi, on artiklid enamuses suure stacki strateegiale. Lisaks videod + live coachingud + palju põhja alla panevaid artikleid, kaasaarvatud korralik starting hand chart algajatele. Midagi halba ma ei oska välja tuua. (Kirjutasin pokerstrategyst ka natuke oma esimes postituses selle foorumi blogis)

  13. #13

    Re: coaching saidid

    PokerStarsis saab deposiitboonust $50 (läbi mõnede maailma suurimate aff-de saab ka lisaboonust), otsest rakebacki küll mitte. Lisahüved sõltuvad aff-ist ja mitmed tuntud tegijad pakuvad ikka väga häid freerolle vms. Selles mõttes minu jaoks üllatav info, et on/oli võimalik pappi PS saada, kuna PS maksab affiliate`le CPA-d (oled ikka päris kindel, et tegemist PS-ga)? Kõigest hoolimata tasub tingimused ikkagi üle vaadata ning selgitada, kas see on parim pakkumine.

  14. #14

    Re: coaching saidid

    Sa vist mõistsid, et Pokerstars annab raha? Ma püüdsin öelda, et Pokerstrategy annab iga kuu top250 rake genereerinud kasutajale kokku 100.000$, aga rake'i võib genereerida ka Pokerstarsis.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: coaching saidid

    Ise sain kah endale põhja alla just tänu pokerstrategyle. Kandsid nad mulle 50$ partypokkerisse kus ma selle kenasti maha mängisin. Hiljem suutsin piisavalt palju sõpru värbata, et saada veel 60$ mida ma olen praegusein mänginud. Olen mänginud kuskil 3000 kätt ja kokkuvõttes olen 1 buy ini plussis. Kõrgeim punkt oli 98$. Loodan, et nüüd saan rolli suuremaks kasvatada.

  16. #16

    Re: coaching saidid

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    PokerStarsis saab deposiitboonust $50 (läbi mõnede maailma suurimate aff-de saab ka lisaboonust), otsest rakebacki küll mitte. Lisahüved sõltuvad aff-ist ja mitmed tuntud tegijad pakuvad ikka väga häid freerolle vms. Selles mõttes minu jaoks üllatav info, et on/oli võimalik pappi PS saada, kuna PS maksab affiliate`le CPA-d (oled ikka päris kindel, et tegemist PS-ga)? Kõigest hoolimata tasub tingimused ikkagi üle vaadata ning selgitada, kas see on parim pakkumine.
    Jap PS-i saab kindlasti seda, ja minuarvates pole selles midagi halba, et sellist no deposit boonust pakutakse. Pm pole ju midagi kaotada- rake maksad sa nkn ju. Kõik osapooled saavad sellest kasu

  17. #17

    Re: coaching saidid

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Sa vist mõistsid, et Pokerstars annab raha? Ma püüdsin öelda, et Pokerstrategy annab iga kuu top250 rake genereerinud kasutajale kokku 100.000$, aga rake'i võib genereerida ka Pokerstarsis.
    Jah, saan aru. Minu jaoks oli uudis, et nad PS tasuta raha pakuvad ning eriti see, et seal genereeritud reiki arvestatakse. Sest mul puudub hetkel info, et PS väljastaks aff-ile trackerit iga mängija kohta (see ongi tehtud just nimelt selleks, et keegi ei saaks n.ö. "ümbernurga" rakebacki pakkuda). Või siis peab mängija ise oma mängu trackima ning saatma vastava info PokerStrategyle?

  18. #18

    Re: coaching saidid

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    Jap PS-i saab kindlasti seda, ja minuarvates pole selles midagi halba, et sellist no deposit boonust pakutakse. Pm pole ju midagi kaotada- rake maksad sa nkn ju. Kõik osapooled saavad sellest kasu
    Kaotada on sel juhul kui pead oma raha kättesaamiseks teenima rohkem punkte/maksma reiki jne. kui "tavalisel" puhul sama suure boonuse vabastamiseks . Või siis kui tavaline boonus on suurem kui "tasuta-raha" sait pakub (PS puhul pole vist jah vahet). Või kui plaanid jääda püsimängijaks ning sait pakub rakebacki. Selle vastu räägib jällegi asjaolu, et mängija ei pea oma rahaga riskima. Eks sõltub mida keegi oluliseks peab - ma pole ju väitnud, et ei soovitaks mingil juhul läbi nende liituda. Aga ise pole selliste projektide abi küll kunagi kasutanud!

  19. #19

    Re: coaching saidid

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Jah, saan aru. Minu jaoks oli uudis, et nad PS tasuta raha pakuvad ning eriti see, et seal genereeritud reiki arvestatakse. Sest mul puudub hetkel info, et PS väljastaks aff-ile trackerit iga mängija kohta (see ongi tehtud just nimelt selleks, et keegi ei saaks n.ö. "ümbernurga" rakebacki pakkuda). Või siis peab mängija ise oma mängu trackima ning saatma vastava info PokerStrategyle?
    Ei, pokkerisaidiga liitumisel tuleb ainult märkida, et liitud läbi pokerstrategy ja kõik ülejäänud toimub automaatselt.

  20. #20
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: coaching saidid

    Mina soovitan Deuces Crackedi. Lähinädalatel proovin sealsed coachid ka ära, siis saan rohkem öelda.

    Video materjal on 5+, võrrelda oskan Stoxiga(4-).

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES