Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 14 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 272
  1. #41

    Re: Telefoni ostuabi.

    Ma panin tellimuse teele igastahes netikulleriga. Maksma läks 1489.-
    Loodan, et kõik läheb plaanipäraselt. :D

  2. #42

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ma panin tellimuse teele igastahes netikulleriga. Maksma läks 1489.-
    Loodan, et kõik läheb plaanipäraselt. :D
    Ilmselegelt ei lähe. Ameerikas müüaskse Iphone ainult AT&T liitumisega. netiukuller sul vaevalt sinueest liituma hakkab ja iga kuu miinimumarvet maksab.

  3. #43

    Re: Telefoni ostuabi.

    Imo need uued SE ja nokiad ja samsungi nutitelefonid pwnivad seda iphonet sajaga ...

  4. #44
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Ilmselegelt ei lähe. Ameerikas müüaskse Iphone ainult AT&T liitumisega. netiukuller sul vaevalt sinueest liituma hakkab ja iga kuu miinimumarvet maksab.
    mu kursavenna tüdruk sai niimoodi iphone, et onu ostis usa'st POEST ning see kärkiti Eestis lahti. juba 2 kuud töötab - no problema.

    a ise ei tea sellest midagi, seepärat küsingi siin nõu.

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Telefoni ostuabi.

    Usa iphone on crakitud peale seda, kui sim kaardile üks jublakas lisaks külge panna, et tunneks sim kaardi ära ja ongi kogu lugu.

  6. #46
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Telefoni ostuabi.

    e on reaalne eestis ära teha yup?

  7. #47
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Telefoni ostuabi.

    endal on samsung s8000. üliilus, ülikiire, uus AMOLED ekraan, kõik asjad peal mis vaja. ei ole suur ka. soovitan soojalt.
    ( Click to show/hide )

  8. #48
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Telefoni ostuabi.

    ostsin nokia 5800 ära ja seni on kõik väga bueno.

  9. #49
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Telefoni ostuabi.

    Kustkohast te endale IPhone tellinud olete muidu.Codecci kust sa tellisid.Vaatan, et EMT pakub ka nüüd ilma paketita IPhone.Hind on muidugi krõbe Apple iPhone 3G 16GB 7990.-
    Ja pead 24 kuud EMT-is olema.Peaks saama diiliga ka ju rääkida siis.Vaatasin siis eesti müügiportaalidest ka IPhone pakkumisi tundusid sellised vusserdised kõik.Kas tõesti mingi väiksem pood Eestis ei müü neid.Kas keegi siis proovinud läbi netikulleri tellida

  10. #50
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Telefoni ostuabi.

    netikullerist ei saa, seda ma üritasin. ainult EMT müüb, aga on võimalik osta ka ilma lepinguta - maksab rohkem.
    Kõige parem on osta tuttava kaudu USA'st ja lasta saata siia.

  11. #51
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kustkohast te endale IPhone tellinud olete muidu.Codecci kust sa tellisid.Vaatan, et EMT pakub ka nüüd ilma paketita IPhone.Hind on muidugi krõbe Apple iPhone 3G 16GB 7990.-
    Ja pead 24 kuud EMT-is olema.Peaks saama diiliga ka ju rääkida siis.Vaatasin siis eesti müügiportaalidest ka IPhone pakkumisi tundusid sellised vusserdised kõik.Kas tõesti mingi väiksem pood Eestis ei müü neid.Kas keegi siis proovinud läbi netikulleri tellida
    Ma ei tellinud kuskilt, EMT-st ostsin kohe algul kui need 3G-d Eestisse tulid, läks küll veidi kirveks, üle 10K koos lepingu lõpetamisega, aga ei pidanud mingite kräkkimiste ja häkkimistega oma pead vaevama, mugavus maksab :)

  12. #52
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Telefoni ostuabi.

    mul on 1,5 aastat juba nokia 6120 classic ja ülihea telefon, hea välimus jne kui vahetama peaks või tahaks siis kindlasti nokia 5630 xpressmusic ´u vastu, sellel on tavaline standard 3,5 mm audiojack, 4gb mälukaart, laiandatav 16gb-ni - nii et saaks hakata kasutama tavalise pleierina, siis wifi, 3,2mp kaamera jne kõik olemas... .. kui suurt puutetundlikku ekraani vaja pole siis soovitan igaljuhul seda. elisas saab 1450 teatud paketi olemasolul...
    nokia 5800 kohta ütleks ma seda et suur ekraan on küll, aga mulle jättis väga halva ekraani mulje- tuhm ja vähe piksleid sellis epindala kohta...

  13. #53

    Re: Telefoni ostuabi.

    Plaanin uut telefoni osta, aga ei oska ise valida, seega küsin siin. Millist osta? Tähtis on, et oleks olemas kõik interneti kasutamise võimalused ja samas ka mugavus, hinnaga olen suhteliselt paindlik, aga üle maksta ka ei tahaks. Soovitage palun miskit...
    Viimati muudetud mislinn poolt : 13.09.11 at 09:05

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Telefoni ostuabi.

    Ise ostsin Samsung Galaxy S2 just, väga mõnus, kiire ja super hea 4,3'' AMOled ekraaniga. Hind veits krõbe aga peale telefoni kätte saamist olen väga rahul ikkagi. Ainuke miinus sellel telefonil on õrn plastmass korpus aga see on ka ainuke miinus.


  15. #55
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Telefoni ostuabi.

    iPhone 5 peaks lähiajal välja tulema.

  16. #56

    Re: Telefoni ostuabi.

    Hetkel hinnatakse samsung galaxy S2 kõige paremaks telefoniks turul (alati võib keegi vastu vaielda) ja sõbral on see ka nyyd juba 3 kuud olemas ja väga rahul. Telefon töötab kiiresti, ekraan on hetkel parim turul (iphone saab küll vastu ja lugesin, et uus nokia N9 pidi kasutama sama tehnoloogiat, mis samsung).
    Galaxyst ei tohiks palju maha jääda HTC sensation. Ekraan on kehvem, kasutajaliides on parem.
    Teistest tippudest on palju kiidetud SE arci , ilus ja kerge telefon. Ekraan on hea (siiski jääb alla samsungile). Endal kodus on see olemas (mitte küll minu oma, nii et väga palju pole möllanud sellega) ja mingeid probleeme pole (mõnikord küll nagu jääks kiirusest puudu). Arc sai ka hiljuti parima fototelefoni auhinna - pildikvaliteet on tõesti korralik.

    Odavama poole pealt tasub vaadata HTC wildfire S, samsung galaxy gio, SE neo (sisu on sarnane arciga) ja LG optimus one (P500). Viimane neist on ühel sõbral ja töötab täitsa korralikult. Selle raha eest igaljuhul hea ost.

    Ise soovitan netis ringi vaadata ja otsida reviewsid, teste jms.

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Telefoni ostuabi.

    Mis see lg 3d telefon endast kujutab? Sõber uuris kas tasub 350-ga ära võtta.

  18. #58

    Re: Telefoni ostuabi.

    mul SE experia 10, ehk SE Arci eelmine versioon. Kiidan, väärt relv! Peale mugava kasutamise töötab digikas väga hästi+netis on mugav surfata!

  19. #59

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tundub, et tuleb poodi minna ja seda samsung galaxy s2-e proovida, kiidetakse ka mojal. iPhone ei jaksa ära oodata ja arvata on, et selle hind kujuneb liiga ulmeliseks...

  20. #60
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Telefoni ostuabi.

    Kas kõik uuemad telefonid mis nüüd on ja tulevad ongi puutetundlikud? Mõnda normi telefoni millel kõik uuemad lisad ja värgid on aga puutetundlik pole ka on?

Lehekülg 3, kokku 14 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES