Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 272
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Telefoni ostuabi.

    Nii, monitoriga sai foorumirahva abiga ühelepoole, nüüd vaja telefon osta.
    Krt, lappasin kiirelt läbi EMT hinnakirjad ja vaatasid telefonide iseloomustusi, aga krt, kõik tunduvad lampi nii sarnased ainult näiteks 7000 kroonise hinnavahega :D.

    Küsimus siis järgmine, millist telefoni soovitaksid Sina, kui kriteeriumid oleksid järgmised:

    1. Täielikult/Osaliselt puutetundliku ekraaniga
    2. DOC FAILIFORMAADI TUGI
    3. Mida odavam seda parem, ei ole plaanis kulutada varandusi telefoni peale
    4. Wi-fi tugi

    Muus osas jään ükskõikseks, kas on ta nokia, sonyericson, samsung, lg - vahet pole.
    Mälukaarti võiks ka saada lisada, aga seda vist saab tänapäeval kõigele lisada. Ahjaa, filme mängivad ka kõik telefonid juba vist??
    Sisemälu ka eriti ei huvita kas on 1GB või 32GB.


    Võite soovitada enda telefone, rääkida sõbra omast, mida kuulnud olete, millel mis vead on ning mida osta ei soovita.
    Kui sobivat siit ei leia, siis ehk saab mõned variandid vähemalt ära välistatud.

    ahjaa, see kas osta uuena või kasutatult?
    Kasutatult saaks vist odavamalt, aga tuleks otsida usaldusväärset müüat? Millised ohud veel kaasnevad kasutatud telefoni ostmisega?
    Rääkige oma kogemustest.

    Selle või järgmise nädala jooksul plaan telefon soetada, ükskõik kas siis uue või vana ostmise puhul, tean vähemalt, ostuajal kaasa rääkida ning asjakohaseid küsimusi küsida. :)


    Aitäh abi eest.
    Dogers

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Telefoni ostuabi.

    Nokia Xpressmusic mingi 5300 või midagi sellist puutetundliku ekraaniga väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Telefoni ostuabi.

    iPhone obv

  4. #4
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Telefoni ostuabi.

    XPeria või HTC touchi poole vaataks. Lugeda nende kohta oskad vast ise, HV on ülevaateid täis.

  5. #5

    Re: Telefoni ostuabi.

    puutetundlikuga tel imo imeb .. Mul nokia N86 .. se on pro ... kui symbian obv meeldib

  6. #6

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    iPhone obv
    ka imeb

  7. #7

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    iPhone obv
    kõige ebamugavam telefon maailmas imo

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    XPeria või HTC touchi poole vaataks. Lugeda nende kohta oskad vast ise, HV on ülevaateid täis.
    xperia jääb tugevalt HTC'le alla.. omal mul Qtek 9100 ehk siis HTC wizard üle kolme aasta vana, siiani kestab aku 4 päeva.. tra uued nokiad ka ei kesta nii kaua.. hetkel ootan et HTC tuleks välja uue Androidi telefoniga, mille ka qwerty klaver oleks.. enne jõule peaks raudselt tulema.. siis ostan omale uue.. muidu hetkel ka juba HTC'l Androidiga telefone.. nende veaks hetkel aeglus.. HTC Dream oleks hea..

    kui windowsiga telefoni otsid siis HTC TyTN II on üks kõvemaid.. ja kõige viimasem ja parem on HTC Touch Pro

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Telefoni ostuabi.

    A mis mingil suvalutsul viga on, mis messe saadab ja millega helistada saab ?
    Mul on N91 aga no ei ole niipalju asju vaja. tegelt ka.

  10. #10

    Re: Telefoni ostuabi.

    puutetundlik-iphone obv.
    muidu mingi nokia E seeria, e51 suht nuts, aga kui suuremat siis e61

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    A mis mingil suvalutsul viga on, mis messe saadab ja millega helistada saab ?
    Mul on N91 aga no ei ole niipalju asju vaja. tegelt ka.
    fak, vastu nina tahaks anda sellise jutu peale.
    Mul on üleval 4 kriteeriumit, millest ka üks on hind, ffs.
    3 funktsiooni on "liigapalju asju"? Või jääb mulle Su postituse mõte arusaamatuks.

    Rääkige selle kasutatud vs uus telefon kohapealt, ning kas HTC telefonid liiga kallid ei ole?


  12. #12

    Re: Telefoni ostuabi.

    mingi worldwide garantiiga kasutatud asi .. muidu no way

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Nokia Xpressmusic mingi 5300 või midagi sellist puutetundliku ekraaniga väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.
    Doc tugi olemas, või saab selle lisada kõikidele telefonidele?
    Eeldan, et mõtled 5800 muidugi :D

  14. #14
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    xperia jääb tugevalt HTC'le alla.. omal mul Qtek 9100 ehk siis HTC wizard üle kolme aasta vana, siiani kestab aku 4 päeva.. tra uued nokiad ka ei kesta nii kaua.. hetkel ootan et HTC tuleks välja uue Androidi telefoniga, mille ka qwerty klaver oleks.. enne jõule peaks raudselt tulema.. siis ostan omale uue.. muidu hetkel ka juba HTC'l Androidiga telefone.. nende veaks hetkel aeglus.. HTC Dream oleks hea..

    kui windowsiga telefoni otsid siis HTC TyTN II on üks kõvemaid.. ja kõige viimasem ja parem on HTC Touch Pro
    Nu XPeria X1 ongi pmst HTC oma, ainult SonyEricsoni brändimärk on peale kleebitud. HTC poolt valmistatud enamjaolt. Uued HTC kindlasti võimsamad jah.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    fak, vastu nina tahaks anda sellise jutu peale.
    Mul on üleval 4 kriteeriumit, millest ka üks on hind, ffs.
    3 funktsiooni on "liigapalju asju"? Või jääb mulle Su postituse mõte arusaamatuks.
    Rääkige selle kasutatud vs uus telefon kohapealt, ning kas HTC telefonid liiga kallid ei ole?
    htc.ee seal on ka järelturg.. miski touch pro või tytni sab mingi 4-5k eest küll vast

  16. #16
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Telefoni ostuabi.

    Nokia E seeria on nuts, kuigi pole puutetundliku ekraani vist. Aku kestab ka e seeriatel ikka korralikult ja wifi ning muud vajalikud ka peal.

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Telefoni ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    Nokia E seeria on nuts, kuigi pole puutetundliku ekraani vist. Aku kestab ka e seeriatel ikka korralikult ja wifi ning muud vajalikud ka peal.
    vähemalt kaks sõpra on omale E-seeria ostnud ja totaalselt pettunud.. ja üldse.. nokia võib oma akut sinnasamusesse keerata.. nende telefonid raiskavad rõvemõttetult energiat.. mu nutitelefoni aku peab paremini vastu kui mingi piiratud funktsionaalsusega nokia äritelefon..

  18. #18
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Telefoni ostuabi.

    Loll jutt suhu tagasi X1 on täielik pask. Pealegi Elisa võrgust kukub see maha(ei tea miks, mingi hardware teema) ja windowsi kasutajaliides on suht ebamugav(ma ei tea, mina taga ära ei ole harjunud)


    Nokia n900 on parim mis siiani tehtud on, 2.november tuleb müüki. Nokia n97 on ka normaalne, iphone 3gs kannatab kriitikat ning HTC hero, ärge soovitage windowsi peal jooksvaid telefone. Ise soovitaksin n900

  19. #19
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Telefoni ostuabi.

    Endal iPhone 3G ja ei ole ühtegi halba sõna öelda, aga olen aru saanud, et ei ole eriline telefonipede ja 3310 ajaks tegelikult asja ära.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Telefoni ostuabi.

    p.s. jahh windows mobile 5.0 on suht halb kasutada ilma pliiatsita (stylus).. mobile 6.0 on juba parem + HTC ja osad on oma skini sinna peale ehitanud.. ma tõmbasin oma 5.0'le mingi vabavaralise skini, oli suht OK kasutada.. põhivajadused käisid mugavalt..

    põhiline vahe iphonel on see, et kogu see puutetundlik erkaan ja sellega seotud tegevus on rämedalt sujuvam ja mugavam kui muudel telefonidel.. HTC Herol on ka, et see akna kerimine ja zoomimine jms natukene robustsem ja hakib veidi jne.. kuigi näiteks ekraanil klaveri peal trükkimine oli suht täpne kui veidi harjuda...


Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES