Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 28 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 548
  1. #341
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Lasanje ja vormiroa tegemine on teine asi, aga pasta on suhteliselt kiirelt valmiv toit, tundi ikka naljalt ei lähe, pigem pool tundi või nii. Aga loomulikult, 9-st koju jõudes ei jaksa ka minagi suure söögitegemisega mässama hakata.

  2. #342

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Kui siin söögitegemise peale jutt läks, siis arvan et mehed teevad lihtsalt paremini süüa ja on üldse parema maitsmis meelega. Mees kes süüa teha ei oska on minu arust ahv. Ning isiklikult ei lase mina naisel kodus süüa teha.

    Üks hea retsept: juustu tuunikakala/kreveti supp

    1 tops sulatatud juustu
    1 kott külmutatud köögiviljade segu, kõige paremini sobib maahärra šampinjoni suppi oma aga sobib ka maahärra kerge supp vms.
    1 porgand
    2-3 kartulit
    1 konserv purustatud tuunikala omas mahlas, soovitavalt mitte õlis
    kanapuljongi kuubikuid, sobivad paremini kui kala omad.
    Külmutatud kooritud keedetud krevetid

    Paned kannu vett täis ja keema, kiirelt kartulid kuubikuteks ja porgand ratasteks, kiirkeetjast vesi potti juurviljad potti, külmutatud supi segu potti, kiirelt uus kann vett keema sest kannu suurus tavaliselt 1,3-1,5l aga vaja oleks vast 2l, potis vesi keema läinud siis kanapuljongi kuubikuid vastavalt vee liitrite hulgale 2l kohta peaks olema 4. Kui juurviljad on potis enamvähem lisa krevetid 50-100g kohe järgmisena sulatatud juustu väikeste tükkidena ja siis segada kuni enamvähem kõik suuremad tükid on sulanud ning supp näeb ilus kreemjas välja. Lõpus lisada tuunikala lasta podiseda 1-2minutit ja ongi valmis.

    Aega võtab tsirka 25 minutit. Maitseb võrratult.

  3. #343
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    tundub suht nice !

  4. #344
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas lenn17 Vaata postitust
    Mees kes süüa teha ei oska on minu arust ahv.
    tea kas peale minu veel ahve on?

  5. #345

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kõige hullemini ajab tilti see, kui sa näed, et vastane on täielik tohman: limbib, mängib OOP samapalju kui IP, kui minbetib siis on vähemalt paar, flopist saadud TPnK checkib riverini ja siis minbetib, callib kõik cbetid, preflop ei 3beti praktiliselt kunagi jne jne jne....

    Aga tal lihtsalt jookseb kaart sinust sitaks palju paremini ja pidevalt paremini! Ja kuna ta ei foldi preflop peaaegu midagi, siis on range hindamine üliraske. Iga kord, kui SD-le jõuame, on tal ikka parem paar või isegi rea vastu maja näidata.
    Ja siis juhtub, et jääd BI-st ilma (tripsGK vs tripsTK), ei ole mingi probleem, küll ma selle peagi tagasi saan. Aga ei, sulle jagatakse järjest selget sitta kätte, sa ei taba järjekindlalt absull floppi ja kui sa saad korraga AA, siis temal on suvalise offsuit-connectoriga juba flopis kaks paari ja turniks maja, aga sa ei suuda enam ässasid maha panna ja jääd veel ühest BI-st ilma.

    Täielik jobu tuli mu lauda 5$-ga ja kui mul lõpuks katuse pealt ära lõi ja quittisin, oli ta stäkk 55$...
    tegelikult tegi tilt tegi mu enda jobuks: ei ole mõtet edasi mängida ka siis, kui saan aru, et vastane on küll nõrk, aga ma ei suuda tema stiilile kasumlikult adjustida.
    ära vaevu shortidega üldse mängima. inimesi on piisavalt, kellega mängida, mitte oma aega raisata 5$ peale, millest ta sinu vastu hea runni puhul tegi 50$.

  6. #346
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    Kõige hullemini ajab tilti see, kui sa näed, et vastane on täielik tohman: limbib, mängib OOP samapalju kui IP, kui minbetib siis on vähemalt paar, flopist saadud TPnK checkib riverini ja siis minbetib, callib kõik cbetid, preflop ei 3beti praktiliselt kunagi jne jne jne....
    a miksta tohman on? kui tal niipalju mune on, et koguaeg mängida ATC-ga, siis why not ju?

  7. #347

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    tea kas peale minu veel ahve on?
    ikka leidub

  8. #348
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    a miksta tohman on? kui tal niipalju mune on, et koguaeg mängida ATC-ga, siis why not ju?
    kindlasti ei ole mina parem, kui ma sellist stiili biitida ei suutnud, aga kas su väide on siis, et selline mäng on skill?

  9. #349
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Gus Hansen mängib ka suht palju käsi :)

  10. #350
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kõige hullemini ajab tilti see, kui sa näed, et vastane on täielik tohman: limbib, mängib OOP samapalju kui IP, kui minbetib siis on vähemalt paar, flopist saadud TPnK checkib riverini ja siis minbetib, callib kõik cbetid, preflop ei 3beti praktiliselt kunagi jne jne jne....

    Aga tal lihtsalt jookseb kaart sinust sitaks palju paremini ja pidevalt paremini! Ja kuna ta ei foldi preflop peaaegu midagi, siis on range hindamine üliraske. Iga kord, kui SD-le jõuame, on tal ikka parem paar või isegi rea vastu maja näidata.
    Ja siis juhtub, et jääd BI-st ilma (tripsGK vs tripsTK), ei ole mingi probleem, küll ma selle peagi tagasi saan. Aga ei, sulle jagatakse järjest selget sitta kätte, sa ei taba järjekindlalt absull floppi ja kui sa saad korraga AA, siis temal on suvalise offsuit-connectoriga juba flopis kaks paari ja turniks maja, aga sa ei suuda enam ässasid maha panna ja jääd veel ühest BI-st ilma.

    Täielik jobu tuli mu lauda 5$-ga ja kui mul lõpuks katuse pealt ära lõi ja quittisin, oli ta stäkk 55$...
    tegelikult tegi tilt tegi mu enda jobuks: ei ole mõtet edasi mängida ka siis, kui saan aru, et vastane on küll nõrk, aga ma ei suuda tema stiilile kasumlikult adjustida.
    Kuulasin just Tommy Angelot ja sain aru, et kogu selle postituse suhtumine ja hinnangud on lausvale.

  11. #351
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    Gus Hansen mängib ka suht palju käsi :)
    Mulle meenus, mida Sahamies hiljuti Hanseni kohta ütles... :)

  12. #352
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Vastane oli üsna agro, tegi vahel ka weird playd. Näiteks openshoves AQo, limp-rraise AA-ga, PF 7,5x 3bet õhuga. Kuna ta flopi r-raise callis, siis õhk seal olla ei saanud: paar või kaks, mõni tõmme või siis valmis rida.

    Kas turnis on mõistlikum järgi checkida, kuna SD valuet meil on ning vaadata, mida river toob või siis turnis bettida ja agressiooni korral broke minna?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    CakePoker
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    Hero ($28.49)
    BB ($34)

    Pre-Flop: ($0.30, 2 players) Hero is SB 10 Q
    Hero raises to $0.40, BB raises to $0.60, Hero calls $0.20

    Flop: 5 J Q ($1.20, 2 players)
    BB bets $1.20, Hero raises to $3, BB calls $1.80

    Turn: K ($7.20, 2 players)
    BB checks, Hero ($24.89)?
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 28.05.10 at 12:33

  13. #353
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    asi, millega harjumine võtab mul heads upis kindlasti palju aega ... sa võid juba 100 käega olla vabalt 3BI plussis või miinuses.
    Ja see ei pruugi üldse tulla sellest, kas sa mängisid silmapaistvalt hästi või halvasti, ranged on lihtsalt nii laiad.

  14. #354
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Panen oma päevikusse ka siis eesmärkide-saavutuste postituse.
    -----------------------------------------------
    Mai eesmärkidest pole mõtet rääkida, kuna need muutusid vahepeal, otsustasin lõpuks HU cashi proovida, graafikult on näha, kuidas sellega läinud on.



    Tänu boonustele ja RB-le jäin kuuga vähemalt 120$ plussi, aga noh, klounitunne on küll. Muudkui püstitan uusi eesmärke, aga välja tuleb nagu ikka.

    HU cashi näppida hetkel ei tihka, mindset on väga viltu läinud. Full ring cashi ei taha (veel) naaseda. Plõksin hetkel iga päev peotäie microHUSNG-sid....

    Juuniks polegi muud eesmärki, kui välja mõelda, kas minus on ikka pokkerimängija materjali.

  15. #355
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Kuidas need microsng-d lähevad?

    See HU pool päris jube. :S

  16. #356
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Jube muidugi, sellepärast ei tihkagi enam torkida, rahast hakkas kahju.

    Vara öelda nende microde kohta, ega mul veel kindlat plaani pole nendega. Eks nad kergelt plussis on.
    Iseenesest oleks mõistlik Cakes edasi grindida (depoboonus ja RB), aga seal HUSNG-d ei toida, teinekord peab vastast päris tükk aega ootama. Mõtleme veel.

  17. #357
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Cake - $0.20 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    CO: $23.27
    BTN: $26.96
    UTG: $19.30
    Hero (CO): $20.54
    UTG: $19.70

    UTG posts SB $0.10, Hero posts BB $0.20

    Pre Flop: (pot: $0.30) Hero has 6 J

    fold, CO calls $0.20, fold, fold, Hero checks

    Flop: ($0.50, 2 players) A 6 J
    Hero checks, CO bets $0.25, Hero raises to $0.75, CO calls $0.50

    Turn: ($2.00, 2 players) J
    Hero checks, CO checks

    River: ($2.00, 2 players) 4
    Hero bets $1.20, CO raises to $3.40, Hero raises to $19.59 and is all-in, CO calls $16.19

    CO shows J T (Three of a Kind, Jacks)
    Hero shows 6 J (Full House, Jacks full of Sixes)
    Hero wins $39.13

  18. #358
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Kuna muusikathread on peamiselt dubstepi, eesti süldi ja muu pasaga üle ujutatud, siis panen edaspidi muusikat oma päevikusse.

    DailyMotioni video, ei saa embeddida, panen lingi
    http://www.dailymotion.com/video/xda...e-studio_music

    D'Angelot meenutab. Selle muusikastiili nimi .... Borat ütleks "sexy times!"

  19. #359
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Cakes NL20 6max, igati solid
    ( Click to show/hide )

    Kaks viimast päeva pole flippamine toitnud, samuti jooksin TPTK või ülepaariga järjest settide, ülepaaride, slowplay vastu, 6maxis lähevad stäkid lihtsamalt sisse ka kui FR. Üks-kaks suurt bluffi läks ka hapuks.

    Mindset on viimasel ajal ikka korralikult proovile pandud, kogu cashi graafik mai algusest
    ( Click to show/hide )

  20. #360
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    vastast olin näinud vaid ca kümmekond kätt, mille jooksul oli tal 3 kätt, kus pott kasvas kiiresti, c- ja 3bette ei respectitud, samas SD-ni käed ei jõudnud, seega suuri järeldusi teha ei saanud.

    Vaatan praegu, et mulle endale see PF call ei meeldi.
    Kas ATo on üldiselt blindidelt mängitav käsi ja kui juba mängida, kas peaks juba PF otsa panema?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    CakePoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($25.93)
    UTG+1 ($30)
    CO ($18.90)
    BTN ($34.08)
    SB ($22.17)
    Hero ($20)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is BB 10 A
    3 folds, BTN raises to $0.70, 1 fold, Hero calls $0.50

    Flop: 10 8 2 ($1.50, 2 players)
    Hero checks, BTN bets $1.50, Hero raises to $4.50, BTN calls $3

    Turn: 6 ($10.50, 2 players)
    Hero ($14.8)?

Lehekülg 18, kokku 28 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES