Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 28 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 548
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    mismõttes HEM on keerulisem?
    Ega ma ise ei tea, ma siit foorumist lugesin. ranka ütles :D

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Imo on täpselt vastupidi :D

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tõmbasin HEM triali alla, aga trios HUDi tööle ei saanud. Samas PT HUD hakkas täna lambist jälle tööle. Ma olen vist loll, eks elu näitab.

    Täna oli pask päev, 1,5 tunniga kaotasin 4 buy-ini ja langesin PT-s oleva 6K käe lõikes miinuspoolele. Aga kas ma teen midagi valesti või on lihtsalt halb õnn, ei tea. AA langes 333 vastu, full house neliku vastu, 2 paari kolmiku vastu... Lisaks suurtele kaotustele ise midagi suurt ei võitnud, heade käte vastu keegi ei tulnud, saa nüüd aru.

    Proovisin 5 lauda korraga, aga kiirelt tekkisid momendid, et ei hallanud enam ära. Läpaka ekraanile ei mahu kõrvuti ära, üksteise otsas, Triobet loobib nad järjest ette ka, ei oota, et ma eelmises valiku ära teeks. 4 lauda on hetkel max.

    Proovisin ühte NL10 lauda ka testiks, aga olin esialgu hästi tight seal. Tulemuseks palju kaotatud blinde, paar pisemat potti ja -2$ tulemuseks.

    Ütleme nii, et tunne on hetkel selline, et kuidagi takerdunud on mäng. Omast arust mängin süsteemsemalt, aina rohkem jälgin ranka tabelit, tildivärki ka nagu ei oleks (ma olen tähele pannud, et pärast suuremat kaotust ma ei hakka agressiivselt gämblima, vaid tõmban mõneks ajaks hästi nitiks)

    Käsi on muidugi vähe mängitud, võib-olla on variatsioon, aga kindlus kuidagi mureneb.

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    ( Click to show/hide )


    Ütleme nii, et mida aeg edasi, seda sitemaks graafik läheb. Sügan siiski veel sama süsteemiga, et käsi 10K täis saaks, siis peab põhjalikuma analüüsi tegema.

  5. #25
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Võta ranka tabel ja mängi selle järgi!

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Võta ranka tabel ja mängi selle järgi!
    Jah, mida edasi, seda rohkem ma ranka tabeli järgi mängin. Mitte et sel tingimata seos peaks olema, aga graafik vajub järjekindlalt aina rohkem miinusesse. Vara muidugi järeldusi teha, käsi on ikka nii vähe mängitud veel.

    Eile proovisin vahelduseks heads-up SNG'sid, kõige madalamat limiiti, 1€ sissemaks. Seitsmest viis võitsin isegi. HU on ikka hoopis teise loogikaga mäng, hästi palju keskendumist ja mõtlemist nõuab. Ühe double up SNG tegin ka, jäin napilt esimesse poolde.

    Ja siis läksin rahalaudadesse, esimesega käega tuli AK, millega pärast re-reisi läksin AI ning sain KK käest peksa. Sinna mu SNG kasum kadus.
    Ka edaspidine mäng ei läinud paremaks, väikseid potte võidan palju, suurtes saan enamasti peksa.

    Enne magamaminekut lakun haavu ja loe Sklanskyt, ehk leian mingi ilmutuse :)

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Sügasin veel peotäie 1€ HU SNG-sid. Krt, see on ikka mäng, kus peab tugevalt vastu seisma gamblimise soovile. Paar kaotust riveris hittimisele ja kohe tuleb tilt peale, tahaks hullult lahmima hakata ja kõrgemale tasemele tasa tegema minna :D

    Cashilauas ei ole tildiga üldse nii hull, buy-ni kaotus ühe käega võtab korraks vanduma, aga lolliks ei aja, seal koos üldise graafiku vaikse langemisga vajub meeleolu ühtlaselt mustaks.

  8. #28

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Ranka tabel ei toimi madalates limiitides.
    NL4,10 seal pole mõtet seda kasutada, trust me. Keegi tahab vaielda laske tulla ja lööge oma mega vägevad tulemused ette. Eriti tahaks näha kes ranka tabeli järgi NL4jas suudab üldse mingit profiti näidata.

    Ja palun tõesti asi on rahas, mitte selles, et las poiss õpib kohe algusest peale õigesti mängima. Alates NL50nd tuleb ranka tabel mängu, kus tuleb teatav raha lihtsalt blindidena, mis on ka arvestatav, ning kus PF on oluliselt madalam.

    Nomerlot, soovitan standard ABC tight ass nitti mängida, kindel garanteeritud raha, eriti madalatel limiitidel. Viska see ranka tabel seniks kõrvale ja proovi nitistuda ja nädalapärast on graafikik 5000 lisakäe kohta kohe kindlasti 10BI plussis

  9. #29

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas lenn17
    Ranka tabel ei toimi madalates limiitides.
    NL4,10 seal pole mõtet seda kasutada, trust me. Keegi tahab vaielda laske tulla ja lööge oma mega vägevad tulemused ette. Eriti tahaks näha kes ranka tabeli järgi NL4jas suudab üldse mingit profiti näidata.

    Ja palun tõesti asi on rahas, mitte selles, et las poiss õpib kohe algusest peale õigesti mängima. Alates NL50nd tuleb ranka tabel mängu, kus tuleb teatav raha lihtsalt blindidena, mis on ka arvestatav, ning kus PF on oluliselt madalam.

    Nomerlot, soovitan standard ABC tight ass nitti mängida, kindel garanteeritud raha, eriti madalatel limiitidel. Viska see ranka tabel seniks kõrvale ja proovi nitistuda ja nädalapärast on graafikik 5000 lisakäe kohta kohe kindlasti 10BI plussis
    ma arvan et iga võitev mängija suudab ranka tabeliga plussi näidata nl4-s
    tuletan meelde, et see on vaid preflop mäng

  10. #30
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas lenn17
    Ranka tabel ei toimi madalates limiitides.
    NL4,10 seal pole mõtet seda kasutada, trust me. Keegi tahab vaielda laske tulla ja lööge oma mega vägevad tulemused ette. Eriti tahaks näha kes ranka tabeli järgi NL4jas suudab üldse mingit profiti näidata.
    Miks ta ei toimi? Ja näita siis enda vägevaid tightass graafe palun.

  11. #31
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Sügasin veel peotäie 1€ HU SNG-sid.
    trios husngsid teha (vähemalt raha teenimise eesmärgil) on halb idee, rake on meeletu

  12. #32

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Pole midagi näidata, aga sitaks plussis 1 aastaga madalatelt limiitidelt 115k eeku välja võtnud. Ja kui alustasin siis trio võrgus 3 kuuga 11k krooni NL5(praegu NL4) ja mõni üksik aken NL10met. Strateegia:

    AA, KK <- preflop kõva tõste tõsted ees siis allinn flopis kui palju calle siis allinn või turnis. QQ kui flop madal sama teema. AK tõsteid ei reisinud aga kui Äss laual ja 1-1 siis sama et turniks allinni. AQ paugutasin vähem. Setmainisin 100% alla QQ paari, ei tõstnud nendega preflop alati limbi limp limp. Kaasa arvatud JJ mida ei tasuks ülemängida madalates limiitides, sest nad nagunii ei foldi. Teiseks kõik limpavad AK AQ AJ jne, mingi KQ KJ mängimine on surm, floppi tuleb K, mida algaja nomerlot teeb? kui ta seal tervet stacki ei kaota siis poole, aga on seda vaja? Mängida tuleb seal nutsi sest keegi ei foldi ja kõik slowtavad ja kõik tahavad floppi näha ja callida.

    Mid positsioonist Axs kui tõsteid ees ei olnud limpasin. Masti ostuga mängisin nii ja naa kui selle sain. Käsi võis tulla mingi 100k selle 3 kuuga.

    2 BRi ühe trios ja ühe unibetis 0llist ülesse ehitanud ja sitaks hooranud madalaid limiite. Aga mingi fancy game ei tööta seal. Ja veel vähem sobib algajatele. Seega pole mõtet neile seda soovitada.

    Seleta, miks peaks ranka tabel sobima NL4jas ja 5s või 10mnes? Eriti võtame näiteks näitena nomerlot. Kas tema floppi mäng on nii skill?, eriti kui tal pole HUDi, eriti kui NL4jas slowtatakse kõike kõike kõike preflop. Me räägime ikkagi inimestest, kes alles alustavad, kes tahavad esimese raha teenida.

    Ma võin öelda miks ranka tabel rokib +NL50mnes just eiriti. PF mingi 28% 10mne aknaga lastes saab blindidega niipalju raha et paha hakkab. Keegi ei slowta oma AK AQ. Keegi ei slowta midpos-button oma AA,KK,QQ jne.

    Ning HU sng on tõesti nii microgamingu võrgus eriti kirve reikiga maksustatud.

  13. #33
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas lenn17
    Pole midagi näidata, aga sitaks plussis 1 aastaga madalatelt limiitidelt 115k eeku välja võtnud. Ja kui alustasin siis trio võrgus 3 kuuga 11k krooni NL5(praegu NL4) ja mõni üksik aken NL10met. Strateegia:

    AA, KK <- preflop kõva tõste tõsted ees siis allinn flopis kui palju calle siis allinn või turnis. QQ kui flop madal sama teema. AK tõsteid ei reisinud aga kui Äss laual ja 1-1 siis sama et turniks allinni. AQ paugutasin vähem. Setmainisin 100% alla QQ paari, ei tõstnud nendega preflop alati limbi limp limp. Kaasa arvatud JJ mida ei tasuks ülemängida madalates limiitides, sest nad nagunii ei foldi. Teiseks kõik limpavad AK AQ AJ jne, mingi KQ KJ mängimine on surm, floppi tuleb K, mida algaja nomerlot teeb? kui ta seal tervet stacki ei kaota siis poole, aga on seda vaja? Mängida tuleb seal nutsi sest keegi ei foldi ja kõik slowtavad ja kõik tahavad floppi näha ja callida.

    Mid positsioonist Axs kui tõsteid ees ei olnud limpasin. Masti ostuga mängisin nii ja naa kui selle sain. Käsi võis tulla mingi 100k selle 3 kuuga.

    2 BRi ühe trios ja ühe unibetis 0llist ülesse ehitanud ja sitaks hooranud madalaid limiite. Aga mingi fancy game ei tööta seal. Ja veel vähem sobib algajatele. Seega pole mõtet neile seda soovitada.

    Seleta, miks peaks ranka tabel sobima NL4jas ja 5s või 10mnes? Eriti võtame näiteks näitena nomerlot. Kas tema floppi mäng on nii skill?, eriti kui tal pole HUDi, eriti kui NL4jas slowtatakse kõike kõike kõike preflop. Me räägime ikkagi inimestest, kes alles alustavad, kes tahavad esimese raha teenida.

    Ma võin öelda miks ranka tabel rokib +NL50mnes just eiriti. PF mingi 28% 10mne aknaga lastes saab blindidega niipalju raha et paha hakkab. Keegi ei slowta oma AK AQ. Keegi ei slowta midpos-button oma AA,KK,QQ jne.

    Ning HU sng on tõesti nii microgamingu võrgus eriti kirve reikiga maksustatud.
    Njah, endal nii häid tulemus pole ette näidata, nii et parem ei hakka targematega vaidlema.

  14. #34
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Starsi NL2-5 ranka tabel mul töötas, aga ilmselt oli see heater, sest ei mänginud antud limiidis 100k käsi.

  15. #35

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas lenn17
    Pole midagi näidata, aga sitaks plussis 1 aastaga madalatelt limiitidelt 115k eeku välja võtnud. Ja kui alustasin siis trio võrgus 3 kuuga 11k krooni NL5(praegu NL4) ja mõni üksik aken NL10met. Strateegia:

    AA, KK <- preflop kõva tõste tõsted ees siis allinn flopis kui palju calle siis allinn või turnis. QQ kui flop madal sama teema. AK tõsteid ei reisinud aga kui Äss laual ja 1-1 siis sama et turniks allinni. AQ paugutasin vähem. Setmainisin 100% alla QQ paari, ei tõstnud nendega preflop alati limbi limp limp. Kaasa arvatud JJ mida ei tasuks ülemängida madalates limiitides, sest nad nagunii ei foldi. Teiseks kõik limpavad AK AQ AJ jne, mingi KQ KJ mängimine on surm, floppi tuleb K, mida algaja nomerlot teeb? kui ta seal tervet stacki ei kaota siis poole, aga on seda vaja? Mängida tuleb seal nutsi sest keegi ei foldi ja kõik slowtavad ja kõik tahavad floppi näha ja callida.

    Mid positsioonist Axs kui tõsteid ees ei olnud limpasin. Masti ostuga mängisin nii ja naa kui selle sain. Käsi võis tulla mingi 100k selle 3 kuuga.

    2 BRi ühe trios ja ühe unibetis 0llist ülesse ehitanud ja sitaks hooranud madalaid limiite. Aga mingi fancy game ei tööta seal. Ja veel vähem sobib algajatele. Seega pole mõtet neile seda soovitada.

    Seleta, miks peaks ranka tabel sobima NL4jas ja 5s või 10mnes? Eriti võtame näiteks näitena nomerlot. Kas tema floppi mäng on nii skill?, eriti kui tal pole HUDi, eriti kui NL4jas slowtatakse kõike kõike kõike preflop. Me räägime ikkagi inimestest, kes alles alustavad, kes tahavad esimese raha teenida.

    Ma võin öelda miks ranka tabel rokib +NL50mnes just eiriti. PF mingi 28% 10mne aknaga lastes saab blindidega niipalju raha et paha hakkab. Keegi ei slowta oma AK AQ. Keegi ei slowta midpos-button oma AA,KK,QQ jne.

    Ning HU sng on tõesti nii microgamingu võrgus eriti kirve reikiga maksustatud.
    Ma olen sellega 100% nõus Trio võrgus mängides. Seal võidetakse enamus potte ridade ja mastidega, missest et nupud on eelnevalt 5:1 sisse aetud. Targem on tõesti omada seal nutflushi kui AK-ga AQ käest valuet võtta.

  16. #36

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    NL 4-s 71k käsi VPIP 11.9 PFR 7.2 winrate 22 bb/100. Selline stiil toidab päris hästi.

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    ( Click to show/hide )


    Pärast siinset arutelu ranka tabeli kasutegurist NL4 tasemel tõmbasin ennast märksa nitimaks, aga senine allakäik jätkus hoolimata. Jah, absoluutsummas on mõnekümne taala kaotus prügi, aga kui sendilauades mitmeid päevi järjest kaotan 500 käe kohta 1 kuni mitu buy-ini päevas, siis ajab meele mustaks küll.
    AK on minu jaoks nüüd asi, millega üldjuhul enne floppi all-in ei lähe, enne võiks lauast natuke abi juurde tulla.

    Tõmban oma kuivetunud BRi triobetist välja ja saadan koos väikse lisaga PokerStarsi. Praegu Triost sel tasemel nagunii rakebacki ei saa, PSis on mind vähemalt boonus ootamas, mida lahti hoorata. Et kui mänguga olen kahjumis, siis ehk boonus päästab päeva. Esialgu alustan absoluutsest nullist ehk 0,01/0,02 rahalaudadest. Pole midagi teha, peab peeglisse vaatama ja tõdema, et donk peab olema seal, kus dongi koht.

    Kui boonus hooratud, eks siis õunte pealt vaatab, kuidas ja kus edasi.

  18. #38
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas lenn17
    Ranka tabel ei toimi madalates limiitides.
    NL4,10 seal pole mõtet seda kasutada, trust me. Keegi tahab vaielda laske tulla ja lööge oma mega vägevad tulemused ette. Eriti tahaks näha kes ranka tabeli järgi NL4jas suudab üldse mingit profiti näidata.

    Ja palun tõesti asi on rahas, mitte selles, et las poiss õpib kohe algusest peale õigesti mängima. Alates NL50nd tuleb ranka tabel mängu, kus tuleb teatav raha lihtsalt blindidena, mis on ka arvestatav, ning kus PF on oluliselt madalam.

    Nomerlot, soovitan standard ABC tight ass nitti mängida, kindel garanteeritud raha, eriti madalatel limiitidel. Viska see ranka tabel seniks kõrvale ja proovi nitistuda ja nädalapärast on graafikik 5000 lisakäe kohta kohe kindlasti 10BI plussis
    Ranka tabel toimib enim just mingi supermicros, mida edasi, seda vähem see toimima hakkab. Ja ma ei viitsi vaielda, sest see lihtsalt on nii.

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Ranka tabel toimib enim just mingi supermicros, mida edasi, seda vähem see toimima hakkab. Ja ma ei viitsi vaielda, sest see lihtsalt on nii.
    nõus.. NL4 ja NL10 beatisin rämedalt 16bb/100'le jne 99% ranka tabeli järgi mängides.. ainuke vahe.. NL4's tegin raisesid 6bb + limperid tavapärase 4bb + limperid asemel

  20. #40
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot

    PSis on mind vähemalt boonus ootamas, mida lahti hoorata. Et kui mänguga olen kahjumis, siis ehk boonus päästab päeva. Esialgu alustan absoluutsest nullist ehk 0,01/0,02 rahalaudadest. Pole midagi teha, peab peeglisse vaatama ja tõdema, et donk peab olema seal, kus dongi koht.

    Kui boonus hooratud, eks siis õunte pealt vaatab, kuidas ja kus edasi.
    plaan on ok, aga nii ütlen ette, et 0,1/0,2 sa punne eriti ei saa - samas soovitan rahulikult võtta, starsi sisse elada ja kui limiitides edasi jõuad siis tulevad need boonusepunnid täis ka, aega on kuus kuud, et võta rahulikult seda mängu

    edu!

Lehekülg 2, kokku 28 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES