Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 28 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 548
  1. #41
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Täitsa muhe pokkerimeelelahutus mu meelest
    http://www.pokerstars.tv/movies/7YH/...d-version.html

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Olen ikka lammas!

    Ma olen ikka lammas mis lammas! Saatsin eile PS-i 100$, aga unustasin First Deposit Bonus koodi lisada. Miskipärast arvasin, et kuna ma korra juba olen sinna selle koodiga raha pannud (kolmes osas saab seda esimest deposiiti teha), siis läheb järgmine automaatselt ka boonuse alla.

    Oeh! Saatsin supporti kirja, aga ega ma väga usu, et sealt midagi positiivset vastatakse. Siis peab ikka selle raha kusagil Full Tilti või 888.com tõstma, boonust on hädasti vaja.

    Eile tegin üle pika aja siis PokerStarsis sessiooni. Kuna nende soft on nuts ja multitabling jõhkralt mõnusam kui Trios, siis sattusin hoogu ja vahepeal oli juba 10 lauda korraga kaskaadis lahti. See oli ilmselgelt liiga uljas, sest vigu tuli mitmeid sisse (foldisin pocket 9-9, kuna vaatasin kiiruga, et 9-6; foldisin turnil minraise peale 2 top paari; callisin turnis kahe paariga suurt tõstet, kuigi laualt oleks pidanud nägema, et tal flush käes)
    Sellega seoses oli ka graafik väga laia amplituudiga (graafikut näidata ei saa, sest PT3 hakkas täna legendaarset "unable to connect database..." näkku panema).

    Tegin 1500 kätt õhtuga, mis on minu rekord. Sõitsin väiksest miinusest kiirelt +12$ peale, aga lõpetasin ikka -6$.
    Järeldus: kui oled loll, siis liiga palju laudu vaid võimendab su lollust.

    Aga jube tight peab ikka olema, sest nad callivad kõigega kaasa, mis tähendab, et K-4o on neile nuts, rääkimata taskuässast, mis on royal nuts. Seega võid tulistada palju tahad, nad loodavad ikka riveri peale ning kuna neid callijaid on nii palju, siis klibakatega riveris hittimisi juhtub sagedamini kui tahaks.

  3. #43
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Olen ikka lammas!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Ma olen ikka lammas mis lammas! Saatsin eile PS-i 100$, aga unustasin First Deposit Bonus koodi lisada. Miskipärast arvasin, et kuna ma korra juba olen sinna selle koodiga raha pannud (kolmes osas saab seda esimest deposiiti teha), siis läheb järgmine automaatselt ka boonuse alla.

    Oeh! Saatsin supporti kirja, aga ega ma väga usu, et sealt midagi positiivset vastatakse. Siis peab ikka selle raha kusagil Full Tilti või 888.com tõstma, boonust on hädasti vaja.
    Whoohoo, PS saatis just kirja, et nad panid mu deposiidi manuaalselt boonuse alla kehtima, seega mu motivatsiooniosuti grindida hakkas kohe punasesse peksma!

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Olen ikka donkey!



    Krt, nii ilusasti hakkas rahamängu miinusgraafik sujuvalt üles kerkima täna ja siis ma lihtsalt vajutasin kõige valemal hetkel kogemata vale nuppu!

    Üks jobu lükkas lambist ATs-ga preflop kogu buy-ini keskele ja mina oma QTs-ga, selle asemel et automaatset foldi vajutada, vajutan call nupule! Mingi ajulühis või ma ei tea mis see oli (mingi 6 lauda oli korraga lahti sel hetkel). Obv tuli lauda A ja ei midagi muud...
    Nagu sellest veel vähe oleks, paar minutit hiljem ei lugenud ma korralikult lauda ja arvasin, et mu 2 top paari on hea küll, callisin all-ini rõõmsalt ära. Ja obv hakkasin nupud tema poole liikuma, sest tal oli riverist rida tulnud, millest ma lihtsalt mööda vaatasin. 2 paariga olen ma varemgi mitmeid ilusaid käsi välja maksnud, peab märke tegema omale.

    tra, sellised debiilikuvead ikka veel, pärast 3 kuud pokkerisügamist, võttis isu nii ära, et panin kohe kõik lauad kinni ja ropendasin mõttes väga vängelt.

    Lähen loen nüüd veidi raamatut, "No Limit Hold'em: theory and practice". See raamat on märksa arusaadavam kui Theory of Poker, sest kõik näited on ainult NL holdemist, mitte razz või draw või stud või hi-low või ma-ei-tea-mis-imeturakad.
    Algteadmisi eeldatakse seal muidugi rohkem, seega peab vahel teise raamatusse ka kiikama, et basic üle lugeda.
    Ja need oddsid panevad mul pea valutama. St ma saan oddside ideele pihta, aga praktikas oddside pidev kasutamine on ikka väga hämar maa veel...

  5. #45
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Olen ikka donkey!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    praktikas oddside pidev kasutamine on ikka väga hämar maa veel...
    Proovi iga 1000 käe kohta vaadata läbi 20 kätt ja mõelda oddside üle. Kas mul on oddsid callida. Kui ma callin vastu oddse, kas ta maksab mulle pärast veel pool poti jne.

  6. #46
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Kuna rahamäng kippus väga ühemõtteliselt pekki minema, siis vahelduseks proovisin SNG-sid. Lugesin veel artikleid SNG strateegiate kohta, vaatasin Svenza SNG videosid ja arvasin, et krt nüüd ma hakkan micro-SNGsid biitima.

    Nüüdseks on 57 SNG-d seljataga, tulemus -21$ ROI -31%. Olen küll algfaasis ilgelt tight, foldin ka väiksed paarid ja broadway'd, suurematega olen agro ja lükkan re-raisega enamasti nupud. Lõppfaasis olen agressiivsem, positsioonist püüan blinde varastada jne, kui on nii, et BB vähem kui 10/M alla 5, siis lükkan iga enamvähem kõlbuliku käega (paar, broadway, Ax-s, suurem suited connector) nupud.

    Ja mitte essugi, mündivisked lähevad enamasti pekki ehk Svenza vana kooli "Starsi rigged river" ruulib mu üle.

    Ma olen ikka elusitt pokkerimängija, maksan lahkelt kõigile palka...

  7. #47
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Ma olen ikka elusitt pokkerimängija, maksan lahkelt kõigile palka...
    Koguaeg tehakse suckout'e, nädala alguses peale kantud raha on nädala lõpuks järjekordselt maha tiltatud, kõikide teiste graafikud lähevad üles - Sinu omad aga alla, ning mitte ei saa aru kuidas on võimalik seda mängu biitida. Minule liigagi tuttav tsenaarium.

    Ma ise mängin ka micro SNG'si 17-27 mängijaga, keskmiselt 4 lauda korraga. Ma olen juba nii harjunud, et ühes-kahes lauas crackitakse sessiooni jooksul AA, KK. Surud rõõmsalt pre-flop all-in AA vs teise venna Ax-Kx ning flop on KKx. Standard. Selliseid asju juhtub.
    Siiski, mul on veel 3 lauda alles, kus tuleb edasi mängida. It's not over til it's over.

    Mängi rahulikult, mida aeg edasi, seda lihtsamaks läheb.

  8. #48
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Nüüdseks on 57 SNG-d seljataga, tulemus -21$ ROI -31%.
    Milliseid sng'sid mängid/mängisid?

  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas SamGold
    Milliseid sng'sid mängid/mängisid?
    Pokerstarsi 1$ sissemaksuga SNG, katsetan 9-27 osalejaga. Mõned DoN SNG'd olid ka, aga nende mängimine kasumi eesmärgil tundub väga sunnitööna, loobusin kiiresti:)

  10. #50
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Täna mängisin 20 SNG'd, rahadesse jõudsin ühel, seal ka sain sisuliselt sissemaksu tagasi.
    Finaallauda jõudsin tihti, olen seal mitmel korral isegi chipleader, bubble boy olin mitu korda jne. Ent...

    Nüüdseks on PS-s kokku mängitud 90 SNG-d(sissemaks 1$-1.75$), tulemus -48$, ROI -41,25. Selleks peaks eraldi pingutama, et veel sitemini mängida.

    Tundub, et ma pean kriitiliselt üle vaatama oma kesk- ja lõppfaasi mängu. Käte range tundub vale olevat, ka ei ole mu stealid tulemuslikud, tihti suudan end mängida olukorda, kus pott on suureks aetud, aga mina selgelt taga.

    Homme võtan turnade statistika ette ja püüan mingi analüüsi läbi viia. Kui sotti ei saa, mis peaks muutuma, siis tulen oma numbritega foorumisse abi otsima.

    Praegu on küll tunne, et mida rohkem ma teooriast loen ja mängu harjutan, seda sitemaks mäng läheb...

    Lõpetuseks üks vana Full Tilti reklaam, kui keegi veel näinud ei ole. Ivey demob oma pokerface'i.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=od98OpdX5S0[/youtube]

  11. #51
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    SNG-d on mõneks ajaks kõrvale jäetud, ma ei jaksanud enam raha sisse toppida. Öeldakse küll, et sng on rahaliselt turvalisem kui cashgame, aga ma ei tea, minu raha põles SNG-dega küll mitu korda kiiremini kui cashis.

    Läksin tagasi cashi, aga vastu tavaloogikat, mängin 0.01/0.02 asemel 0.02/0.05 tasemel, ostan lihtsalt samamoodi end 5$-ga sisse.

    Miks? Sest kõige prügimal tasemel on väiksed potid rahaliselt nii pisikesed, et mul ei ole mingit respekti nende suhtes, mingi aja pärast hakkan ise suuremat actionit otsima spekulatiivsete kätega, mis ei pruugi hästi lõppeda. Veidi kõrgemal tasemel on ka paljude pisipottide korjamisel mingi mõte.

    Meelelahutuseks panen ühe käe, kus ma oma lolluse tõttu (ilmselgelt oleks pidanud foldima) sattusin väga halba seisu, aga asi lõppes hoopis...

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($12.65)
    UTG+1 ($9.80)
    MP1 ($4.50)
    MP2 ($12.20)
    MP3 ($3.18)
    CO ($4.60)
    Hero ($4.83)
    SB ($5.13)
    BB ($3.40)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Hero is BTN Q Q
    6 folds, Hero raises to $0.20, SB raises to $0.65, BB goes all-in $3.40, Hero calls $3.20, SB goes all-in $5.13, Hero goes all-in $1.43

    Flop: 8 9 5 ($13.36, 3 players, 3 all-in)

    Turn: 6 ($13.36, 3 players, 3 all-in)

    River: 7 ($13.36, 3 players, 3 all-in)

    Final Pot: $13.36
    Hero shows a straight, Five to Nine
    Q Q
    SB shows a straight, Five to Nine
    A A
    BB shows a straight, Five to Nine
    K K


    SB collects $4.90 (net -$0.23)
    Hero collects $4.58 (net -$0.25)
    BB collects $3.23 (net -$0.17)

    Pärast split potti sai chatis pikalt SB-i hispaaniakeelset sõimu kuulda :)

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Minu Esimene Nunnu

    Minu Esimene Nunnu :o


    Aga ega ma suurt valuet sealt küll ei saanud, kuigi sellise laua pealt ei julgeks keegi stäkki sisse lükata...
    Arvamusi, kas ja mis koha pealt valesti mängisin?

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($9.85)
    UTG+1 ($10.48)
    MP1 ($8.94)
    Hero ($2.05)
    CO ($6.53)
    BTN ($3.05)
    SB ($1.95)
    BB ($5.30)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Hero is MP2 Q A
    3 folds, Hero calls $0.05, 1 fold, BTN calls $0.05, 1 fold, BB checks

    Flop: 10 J Q ($0.17, 3 players)
    BB checks, Hero bets $0.15, BTN calls $0.15, BB folds

    Turn: K ($0.47, 2 players)
    Hero checks, BTN checks

    River: 8 ($0.47, 2 players)
    Hero bets $0.95, SB says "nioce board", BTN calls $0.95

    Final Pot: $2.37
    BTN shows
    10 K
    Hero shows a Royal Flush
    Q A

    Hero wins $2.27 (net +$1.12)

    BTN lost $1.15
    BB lost $0.05

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    alustuseks ära open limbi preflop. selles käes oleksid pidanud preflop raisima.

  14. #54

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    stack size on ka kehv ...

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Daniel Negreanu twitterist pärinev sissekanne:
    Playing 100-200 No limit hold'em on PokerStars. com mostly for practice
    Et siis mees mängib kätt soojaks tasemel, mille small blind on 2x suurem kui minu hetke bankroll.
    Ookeanis on vaalu ja on planktonit...

  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Vaatasin öösel K2-st pokkerisaadet ja pärast seda polnud und, tegin PS-s ühe tunnise sessiooni, 10 laual.

    Öised ja päevased mängud erinevad nagu.... öö ja päev ;D Inimesed on täiesti sekopääd, tõstavad, callivad ja lükkavad nuppe vaevalt keskpärase käega.
    Alguses oli jube ebamugav, ei saanud hästi aru, kus ma oma käega olen :)

    Sessiooni 2. käsi
    $0.01/$0.02 No Limit Holdem

    Stacks:
    UTG ($0.45)
    UTG+1 ($2.52)
    MP ($3.84)
    CO ($0.73)
    BTN ($0.73)
    SB ($6.32)
    Hero ($3)

    Pre-Flop: ($0.03, 7 players) Hero is BB A K
    1 fold, UTG+1 calls $0.02, MP calls $0.02, 1 fold, BTN calls $0.02, SB calls $0.01, Hero raises to $0.16, UTG+1 folds, MP calls $0.14, BTN goes all-in $0.73, SB calls $0.71, Hero goes all-in $3, MP folds, SB calls $2.27

    Flop: 10 10 A ($6.91, 3 players, 2 all-in)

    Turn: 9 ($6.91, 3 players, 2 all-in)

    River: 2 ($6.91, 3 players, 2 all-in)

    Final Pot: $6.91
    BTN shows a pair of Tens
    4 Q
    SB shows two pair, Tens and Nines
    9 K
    Hero shows two pair, Aces and Tens
    A K

    Hero wins $6.61 (net +$3.61)

    Et siis nagu mida? Ja pean mainima, et need mõlemad imemehed ei lahkunud selle tunni jooksul lauast, stäkid käisid neil üles-alla, mitmel korral reloaditi...
    SB-lt sain veel mitmel korral ilusaid potte kätte. Ja see polnud ainuke imelik laud selle aja jooksul, nägin veel inimesi, kes iga teise käega lükkasid PF nuppe ja muud naljakat.

    Kas see ongi siis see vahe, et kas põhja- ja lõuna-ameerika ka mängivad või mitte?
    Kui nii, siis hakka või öist graafikut harrastama:)

  17. #57
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    ise olen ka vaadanud,et päeval on rege palju ja nite,õhtul kuskil 20-24 on nagu suht mugav,isegi ESTPatrick mainis selle tableselectionis ära

  18. #58
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Ma soovitan BI 250BB panna(ehk siis laua maximum,mis on 5$ NL2).

    Endal on toitnud väga kõvasti laua max!
    Võtame kasvõi su viimase käe puhul,kus oleksid lisaks saanud kerge +2$:)
    ja muidugi Auto-Rebuy ka sisse!
    Soovitan ka ranka tabelit kasutada.Jääb pähe mõne päevaga ja toimib.Minu puhul on toiminud igatahes


  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Ma olengi nüüd hakanud max. buy-ini ja auto-rebuy'd kasutama. Katastroofilise SNG perioodi tagajärjel oli bankroll vahepeal nii kokku kuivanud, et ei kannatanud max. sisseostuga nii palju laudu võtta kui tahtsin.

    Laudade arvust muidu niipalju, et olen proovinud erinevaid variante, praegu tundub, et 10 lauda on optimaalne, üle selle saaks ka, aga siis peaks kindlasti fast lauad elimineerima.

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Ma isegi ei oska nõu küsida selle käe kohta, see on lihtsalt ohkimine. Ma talun suht hästi, kui ma kaotan hea käega oma buy-ini veel paremale käele, aga olukorrad, kus vastane gamblib täieliku rämpsuga ja hitib sellega... Vat siis tuleb tunne, et see vist ongi tilt.
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 3, kokku 28 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES