Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 28 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 548

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    [NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Olen 30-ndates meesterahvas, elan ja töötan Tallinnas. Esimene postitus räägib sellest, kuidas pokkerini jõudsin.

    Pokkerist ei teadnud ma hiljuti suurt midagi. Paar aastat kingiti mulle pokkerikohver (mängukaardid, žetoonid, miskipärast ka täringud?), aga sellega pole ma siiani miskit teinud. Kui oli eetris veel Kalev Sport, siis paar korda sattusin vaatama pokkerisaateid, aga ma ei saanud mitte midagi aru ja päris igav tundus.
    Kunagi lugesin Ekspressist üht intervjuud elukutselise pokkerimängijaga, kelle põhitegevus ongi öösiti veebis raha peale pokkerit mängida. See oli päris huvitav lugemine, kuigi arvan, et mind huvitas sel ajal veebis elatise teenimine üldiselt. Pokkerihimu see lugu peale ei ajanud, tundus ikka väga hasartmäng ja ebakindel asi.

    Möödunud suvel sattusin Haapsalus seltskonnas kokku inimestega, kes mängivad veebipokkerit igapäevaselt ja üsna arvestavate rahadega. Päris eksootiline värk, tekitas põnevust. Vaatasin üle õla ka veidi, mismoodi see pokkerimäng siis käib (üks kutt osales nimelt samal õhtul ühel turniiril, lõkke ääres, grilli ja õlle kõrvalt toksis :D. Ma ei saanud jätkuvalt mitte kui midagi aru, igasugu tundmatud terminid lendasid: fold, all-in, flush, pot... Aga põnev oli, lisaks kõik need jutud suurtest summadest ja pikas perspektiivis korralikus plussis püsimisest.

    Ka mu enda kogemus pokkeriga on seni puhtalt veebipõhine. Päris esimese mängu tegin Facebookis :D Seal on veidi tobe, aga väga populaarne rakendus, Zynga Poker on vist nimi. Saad tasuta pokkerit taguda, inimesi on seal alati palju. Huvi püsis, samas andsin aru, et see on mingi lastevärk, õige pokker käib mujal ja teistmoodi.

    Siis ostsin impulssostuna R-Kioskist eestikeelse pokkeriajakirja Card Player (või on ametlik nimi siiski Pokkerikiri?). Muidu poleks ostnud, aga ühe hinnaga anti kaks numbrit, mõtlesin, et kahe numbri läbilugemine annab küll kõvasti tarkust juurde:)
    Ajakirjad on huvitavad, aga neid peab aina uuesti lugema hakkama, sest alguses ma ei saanud loomulikult jätkuvalt midagi aru, mingid stäkid, anted, blindid, heads-up, full ring, pot limit, odds.... pea tahtis uutest terminitest lõhki minna. Ajakirjast jäi meelde vana kooli pokkerihai Ivo Jurno soovitus:

    Algajatel soovitan internetis freerolle mängida, siis saavad nad aru, kui haprale oksale nad tegelikult istuda tahavad. Esialgu riskivabalt.
    Tegin endale selgeks, mida tähendab freeroll :) Tõmbasin alla Triobetist, Unibetist ja PokerStarsist pokkerimängimise tarkvara. Kõigepealt tegin PokerStarsis mõned mängud mänguraha peale, siis osalesin Triobetis mõnel freeroll turniiril. Tavaliselt jäin kusagile esimesse poolde, ühe korra sain 1200+ osalejaga 25. koha, mis oli ilmselt täielik algaja õnn.

    Õppisin freerollidega selgeks, kuidas asi põhimõtteliselt käib, õppisin ka seda, et tasuta osavõtuga turniiridel ei ole päris õige pokker. Inimesed lahmivad suvaliselt, võtavad mõttetuid riske, lükkavad pidevalt kõik nupud keskele. Mingist bluffist ja vastase lugemisest ei ole seal vist suurt tolku, finaallauas ehk.

    Rahamängust ja selle edust/ebaedust edaspidi.

    Aga blogima hakkasin sellepärast, et oma vead ja edud kirja panna. Endal hea lugeda ja analüüsida, ehk satub mõni asjalik pokkerihai ka lugema ja annab mõne kasuliku näpunäite. Neis pokkeriajakirjades rõhutasid mitmed tippmängijad, kuidas neid on väga palju aidanud teiste kõvade meestega mängust rääkimine.
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 21.04.10 at 14:57

  2. #2

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    keep on gamblin

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    gg

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Edu!

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Vahepeal olen ma pokkeriga veidi kaugemale jõudnud.

    Praegu olen siis selline pokkeripärdik:

    püüan iga päev vähemalt tunni-paar pokkerit sügada. Turniire ei mängi, sest need ei meeldi mulle :)
    Mängin hetkel Triobetis NL4 rahalaudu, 4 lauda korraga. Kasutan PT3 trialit, seni mängujärgseks analüüsiks, HUD-iga teen esimesi katsetusi.

    Rahalises mõttes olen PT3 järgi minimaalses plussis, tegelikult on seis parem, sest enamus aega on PT-vabalt taotud.


    Pokerstarsi panin kõigepealt 30$, mille ma lolli peaga sirgu lasin, 6$ on vist alles, istub niisama seal.

    Siis panin Triobeti 30€, millega käin ringi süsteemsemalt, praeguseks on sest saanud 72€. Prügiraha, loomulikult. Samas ma pooldan tugevalt BR managemendi ideed, et tuleb võtta üks väiksem raha ja seda vaikselt kasvatada, mitte uljalt gämblida, siis pidevalt kõrbeda ja pappi juurde panna.
    Seega olen kannatlik ja kasvatan seda pisirolli edasi järgmiste limiitide jaoks.

    Lisaks pokkerifoorumitele ja -videotele (pokertube ja siinsed videod) loen hetkel ka Sklansky "Theory of Poker", Amazonist on teel juba ka tema "NL Hold'em: Theory and Practice"

    Kui olen saanud BR nii kaugele, et saan ära osta PT3 litsentsi (ma põhimõtteliselt tahan seda osta POKKERIST teenitud rahaga :) ja saan ka liikuda kõrgemale limiidile, siis on juba uueks sihiks Harringtoni cashgame raamatud. Mulle lihtsalt meeldib cashgame oluliselt rohkem kui turniir.

    Ma annan täiesti aru, et pelgalt raamatute olemasolu ja nende sirvimine ei tee targemaks, ise peab mees olema, et iva välja otsida ja seda reaalselt rakendada.

    Selline heietus siis.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Edu ning järjekindlust!

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Edu, alustasin ise samamoodi 32 eurot kontole ja nl4 grindima, umbes aasta tagasi. :)

    Praeguseks jõlgun nl 20-50 vahel seetõttu, et mulle meeldib väga cashoutida :D

  8. #8

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    Edu, alustasin ise samamoodi 32 eurot kontole ja nl4 grindima, umbes aasta tagasi. :)

    Praeguseks jõlgun nl 20-50 vahel seetõttu, et mulle meeldib väga cashoutida :D
    Cashout->ATM->Titties

    A edu! :D

  9. #9

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    respect, et distspliini ja kannatust on.
    aga mulle ei meeldi nimi ja blogi nimi :). merlot on reeglina parim punastest marjajookidest, imo(e. minu arvates) :D

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Miks sulle pokkerikohver kingiti kui sul pokkeriga absoluutselt mingit kokkupuudet ei olnud? Kas see oli see meelega täiesti "lambikas" kingitus, mida kingitakse kui miskit asjaliku pähe ei tule?
    Oleks päris huvitav juhus kui sellest sai alguse sündmustejada, mis teeb sinust high stakes pokkeripro :)
    Edu!

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas SamGold
    Miks sulle pokkerikohver kingiti kui sul pokkeriga absoluutselt mingit kokkupuudet ei olnud? Kas see oli see meelega täiesti "lambikas" kingitus, mida kingitakse kui miskit asjaliku pähe ei tule?
    Oleks päris huvitav juhus kui sellest sai alguse sündmustejada, mis teeb sinust high stakes pokkeripro :)
    Edu!
    See on üks taolistest kingitustest, mille peale mõtled esimese asjana "Kuidas see nüüd juhtus?" Ma siiamaani ei tea, mis seda ajendas :)

  12. #12

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    good luck ja mulle meeldib teema pealkiri kuna merlot on jumalast kusi. ;D

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    aga mulle ei meeldi nimi ja blogi nimi :). merlot on reeglina parim punastest marjajookidest, imo(e. minu arvates) :D
    Ah, see kasutajanime valimine on alati üks häda. Tavalist minginimi+minginumber ka ei tahtnud ja siis tuli lambist meelde repliik film "Sideways"
    "No, if anyone orders Merlot, I'm leaving. I am NOT drinking any fucking Merlot!"

    Endal nii tugevaid tundmusi ei ole, aga ise Merlot'd ei osta, rohkem Chianti ja Rieslingi mees.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    respect, et distspliini ja kannatust on.
    aga mulle ei meeldi nimi ja blogi nimi :). merlot on reeglina parim punastest marjajookidest, imo(e. minu arvates) :D
    +1

    edu laudades.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Viimase aja kõige halvemini mängitud käsi. Minu meelest ma ei teinud siin midagi õigesti.

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    Prima
    10 Players
    Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

    Pre-Flop: ($0.10, 10 players) Hero is BB K 6
    [fermanagh1 posts $0.04]
    stöffl calls $0.04, benkiddo calls $0.04, 4 folds, fermanagh1 checks, goldenmoon calls $0.04, Mira27 calls $0.02, Hero checks

    Flop: 7 6 6 ($0.24, 6 players)
    Mira27 checks, Hero checks, stöffl checks, benkiddo checks, fermanagh1 checks, goldenmoon checks

    Turn: 5 ($0.24, 6 players)
    Mira27 checks, Hero checks, stöffl checks, benkiddo checks, fermanagh1 checks, goldenmoon checks

    River: 4 ($0.24, 6 players)
    Mira27 bets $0.12, Hero raises to $0.60, 4 folds, Mira27 goes all-in $4.06, Hero calls $3.58

    ( Click to show/hide )


    Ma isegi ei oska enam öelda, mis mu tohletanud ajus toimus, ilmselt mõtlesin, et oh ma olen ilgelt kaval ja sean donkidele rämeda lõksu. Riveriks olin oma kolmikusse juba nii armunud, et vaatasin kangekaelselt mööda sellest, mis mulle laualt tegelikult vastu vaatas.
    Debiilne checkimine monsteriga, jagan lõpuni tasuta kaarte, ja siis kui laual on on ilmselge rida, hakkan ma all-ini callima.

    Tavaliselt ma olen liigagi agressiivne, arusaamatu, kust selline munemine tuli.
    F*ck da slowplay ja vähem High Stakes Pokerit!

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Bet flop, Bet turn, Bet river!

    If there were 8 community cards, i would bet them all - until i get raised.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    nii madalatel limiitidel ja familily pot'is ei tasu "fancy" playd teha. juhtub

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Ma arvan ükskord on kõigl mõõt täis saanud ja endale tõotanud "never slowplay".

    Sellest hoolimata , vahest juhtub. Peaasi, et ise aru said.

    Muidugi teine oht on veel - tilti võib minna, enda lolli mängu peale, se tõsisem oht imo.

    Muidu tore oli lugeda, et algul ei teadnud midagi pokkerist ja arvasid, et eks ta üks gamblimine on aga näed, nüüd juba amazonist raamatud teel...siit võib tulla üks hea mängija küll. :)

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    Eilne õhtu läks jälle mööda Ameerika mägesid, suured võidud, suured kaotused, lõpuks mingi pooleteise dollariga plussis ;D



    Kõige hullem oli see kui ma tahtsin korralikku tõstet teha turnis, aga eksisin klikiga ja lükkasin kogemata kõik nupud keskele. Mõtlesin, et tühja ka, mul on ikkagi kolmik käes, küll ta ära tuleb. Teine mees callis muidugi minu AI ära ja hittis riveris flushi. Mina ei tea, ise küll mastitõmbega turnil AI-d ära ei calliks... Ju tal siis oli minu kohta mingi eluread, et ma blufin omal püksid jalast, tõenäolisem oli muidugi, et ta ei mõelnud midagi, tahtis gämblida.

    Tahaks juba HUDi kasutada, kuna mul on juba paljude kohta korralik data korjatud, aga see PT3 beeta paneb korralikult näkku. Ma olen seda nädala jooksul reinstallinud rohkem kui mitu korda. Sellest kirjutan lähemalt PT3 teemas.
    Kui sellele lahendust ei leia, kas mingi uue beeta vms näol, siis ei saagi detsembris PT3 ära osta, mis ma sellise ebastabiilse sitanikatsiga ikka teen. Siis peab vist HEM'i katsetama, kuigi kuuldavasti on see märksa keerulisem kui PT3.

    Üks asi on see, et mõtlen aina, et kui ma limiidis kõrgemale ronin, siis peab vist Triobeti seljataha jätma, esmapilgul on ainult NL4's pidevalt palju rahvast. Aga kuhu, ei tea. Pokerstarsis on konto olemas ja saaks veel boonusedeposiiti teha. Kui sel aastal teen (küll mitte 600$), siis ehk jõuan märtsi lõpuks lahti ka mängida. Rakebacki sealt küll ei saa, samas punktide eest saab nende poest igatsugu träna. mine võta kinni.

    Aga enne vist pole mõtet vahetuse peale mõelda, kui aasta alguses selgub, millistele tubadele Eestis ligipäs üldse säilib. Selle seadusemuudatuse ideele ma küll hästi pihta ei saa, samahästi võiks nõuda, et Amazon ja eBay ka oma serverid Eestisse toks, muidu kurat petavad meie talupoegi.

    Sellised mõtted siis.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    mismõttes HEM on keerulisem?

Lehekülg 1, kokku 28 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES