Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1

    Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

    Jälle need soldatid. Ei oska neid kohe üldse vist mängida :)

    UTG on maniakaalne donk. Tol hetkel oli read, et ta on jooksnud 42/24 üle 150 käe. Sellest ka mu 3bet, et saaksin ta vastu HU jääda.
    BB tundus lihtsalt callingstation. Tol hetkel reade polnud, aga tundus jooksvat kuskil 40/x kandis.
    Lisaks oleme BB-ga 160BB effective stackidega.
    Ma betisin flopi 35$,sest UTG-l oli alles 73$. Eesmärk oli, et kui BB callib ja UTG shoveb, siis ma saan overshoveda veel. Mis te sellest mõttest arvate? Oleks kõik fullstackid, oleksin ma siin ca 45$ pannud.
    Kas turni K meeldib meile või mitte? Mis meie plaan turnil on? Kas checkida järgi? Bet/fold? Bet/call? Kui bettida, siis kui palju?
    Kommentaarid iga tänava kohta oodatud.


    Absolute Poker No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - Absolute Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($93.45)
    Hero (MP1) ($318.12)
    MP2 ($15.60)
    CO ($163.05)
    Button ($57.14)
    SB ($107.84)
    BB ($383.24)

    Preflop: Hero is MP1 with J , J
    UTG raises to $6, Hero raises to $20, 4 folds, BB calls $18, UTG calls $14

    Flop: ($61) 4 , 5 , 3 (3 players)
    BB checks, UTG checks, Hero bets $35, BB calls $35, 1 fold

    Turn: ($131) K (2 players)
    BB checks, Hero ???

  2. #2

    Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

    tulistaks, 65/70% potist, QQ vast foldiks JJ ja middle pocketid samuti, AK paneks ullu kõrge pocket ka. vist.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    tulistaks, 65/70% potist, QQ vast foldiks JJ ja middle pocketid samuti, AK paneks ullu kõrge pocket ka. vist.
    Sinu põhjendused ei ole loogilised! Miks sa tahad JJ-iga bluffida - et kõik paremad käed raiseks/calliks ja halvemad foldiks. Bluffi siin AQ-ga, mitte JJ-iga.


  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

    Ma betiks flopis $50, sest ma ei taha stationi vastu mitte mingil juhul valuet kaotada. Kui BB callib ja UTG shoveb, siis me saame turniks poti nii suureks, et saame bohhuilt all-in minna.

    Nagu mängitud, turnil $70/fold.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    Jälle need soldatid. Ei oska neid kohe üldse vist mängida :)

    UTG on maniakaalne donk. Tol hetkel oli read, et ta on jooksnud 42/24 üle 150 käe. Sellest ka mu 3bet, et saaksin ta vastu HU jääda.
    BB tundus lihtsalt callingstation. Tol hetkel reade polnud, aga tundus jooksvat kuskil 40/x kandis.
    Lisaks oleme BB-ga 160BB effective stackidega.
    Ma betisin flopi 35$,sest UTG-l oli alles 73$. Eesmärk oli, et kui BB callib ja UTG shoveb, siis ma saan overshoveda veel. Mis te sellest mõttest arvate? Oleks kõik fullstackid, oleksin ma siin ca 45$ pannud.
    Kas turni K meeldib meile või mitte? Mis meie plaan turnil on? Kas checkida järgi? Bet/fold? Bet/call? Kui bettida, siis kui palju?
    Kommentaarid iga tänava kohta oodatud.
    Vaata poti suurust, utg ei shove blufina enivey(no fold equity) ja sa saad niikuinii overshoveda.

    Ma olen nii nuub siin, et ma selles olukorras bet pot (siin peaks AK foldima). Peale seda betti on turn K tema rangest minujaoks väljas ja siin on hea koht KK või AA esindada ja lükkaks $140+ ja ei sellise vastase vastu ei checkiks never. Madalate settide pärast mina 3bet potis ei muretse, eriti veel callingstationiga. Ainuke asi mille pärast mina muretsen on QQ ja seda üritakski selle turniga foldima saada.

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    Nagu mängitud, turnil $70/fold.
    +1

  6. #6

    Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

    Minu jaoks suht kerge valuebet. Ei eelda, et väga palju nõrgemaid käsi calliks, kuna ma aga tulistan siin 100% ulatuses, millega tegin c-beti, siis ei näe mingit põhjust checkida enamvähem nutsiga.
    Ahjaa. pfr raise võiks olla 22-23 ning flop c-bet 45-50.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES