Tere,

tekkis mõte, et võiks ühe korraliku grindimise päeva teha, aga oleks vaja veits lisamotivatsiooni ja põnevust. Mul pole mõtet seda üksi proovidagi - niikuinii lööks käega ja läheks magama mingi 5-7K käe juures. Mingit erilist beti ei soovi/viitsi teha, võiks mingi sarnase sõbraliku beti teha nagu oli septembris volüümi prop bet, aga seekord oleks kestvus 24 tundi ja eesmärk mängida selle ajajooksul 15000 kätt. Et siis kõik osavõtjad paneks "poti" näiteks sümboolsed $50 ja pärast jagatakse see raha nende vahel ära, et kes saavad 15K kätt täis. Teemas võiks olla iga 3k või 5K tagant tulemuste uuendamine jne.

Tegelt võiks mingi väikse lisa beti ka teha winrate peale, näiteks $25 igalt mängijalt läheb prizepooli ja siis see raha läheb nendele kellel top3 winrate on vms.

Ajaliselt sobiks mulle neljapäev, reedel pean vist maale sõitma ja seal ei saa hästi mängida ja pole nii palju aega ka. Ja niikuinii palju grinerid on reede õhtul kuskil väljas ja pidutsevad... :D

Ma pakun ajavahemikuks välja: 29. oktoober kell 9.00 (neljapäev) kuni 30. oktoober kell 9.00 (reede).

Igatahes kõik nõuanded, soovid ja soovitused on oodatud. Kui on piisavalt huvlisi ja täpse toimumisaja paika saaks siis võin uue korraliku teema ära teha reeglite jms.


Aitäh,
Ghost0

:)