Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8

Teema: Limit up?

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Limit up?

    See pigem niisama mõtete vahetamise teema, aga mis arvate. Kas olete endal tähendanud seda, et liikudes limiidis ülespoole, paraneb ka mäng? Ehk siis on kergem keskenduda kuna mäng tundub tõsisem ning seeläbi saab ma paremaid otsuseid vastu võtta.

    Tegelikult sama ka Barry Greenstein öelnud (poker player should feel living on the edge). Asi peab toimima muidugi bankrolli võimete piires, kuid kas olete kogenud limiidis üles minnes ka seda, et tulemused paranevad? Eelkõige siis enda parema mängu tõttu, vastased tavaloogika järgi kõrgemal siiski kehvemaks ei lähe.

    Muidugi eraldi dimensioon on ka oma mängustiili sobivus vastavasse limiiti. Allpool võib olla tullakse agressiivsusega rohkem kaasa kui üleval, kus on ehk lihtsam ka vastast seetõttu käe peale panna.

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Limit up?

    Limiitides liikudes lihtsamaks kindlasti mäng ei muutu. Pigem võib öelda, et loogilisemaks. Aga eks neid kel raha meeldib jagada, leidub igal pool.

    PS täna siis shot NL50 mul :D

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Limit up?

    jep.. minul on küll nii.. vanas limiidis lased juba lõdva randmega pikemat aega... siis uues oled keskendunum ja mängid hoolikamalt..

  4. #4

    Re: Limit up?

    ma väristan hullult uues limiidis...

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Limit up?

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    ma väristan hullult uues limiidis...
    +1

  6. #6

    Re: Limit up?

    Uues limiidis jah, mulle tundub ka, et vähemalt alguses oled hoolsam ja süvened rohkem.

  7. #7

    Re: Limit up?

    eks ta kindlasti ole, samas järgmine uus limiit on minu jaoks NL400, ülejäänud kõik proovitud, tiba funky on küll NL200 1 BI'ga mängida :P

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    389

    Re: Limit up?

    Imo mingi aeg kulub limiidiga harjumiseks ja vasta näppe on kah kerge saada, nl50 oli mu jaoks müstika alul kui weakilt mängiti tugevaid kaarte.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES