Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 36, kokku 36
  1. #21

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Imo on huumor, et olles seda kätt otsast lõpuni näinud, räägivad kõik sellest kui ez call jms.

  2. #22
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    imo on huumor et keegi üldse nosebleedi käsi kommenteerib kes ise 25/50+ ei mängi

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Viimasel ajal tundub et Antonius üks väheseid kes suudab Isildurit crushida

  4. #24
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Viimasel ajal tundub et Antonius üks väheseid kes suudab Isildurit crushida
    variance

  5. #25

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Haige call , eks ta ise tunnetab mängjat kellega ta möngib kindlasti paremini kui meie siin ju.
    Raha laialt loopida siis miks ka mitte kuna tõenäosus võita on ju suht suur ..arvestades poti suurust enne bluffi .

  6. #26

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    kes iganes siin kommenteerinud on, siis mina ei näe siin easy calli never ever. Variante on tohutult. Ei hakka pikemalt kommenteerima...

  7. #27
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    kes iganes siin kommenteerinud on, siis mina ei näe siin easy calli never ever. Variante on tohutult. Ei hakka pikemalt kommenteerima...
    ?

    Turni pot ja stacksized + kingsofcards call näitab ära mis tüüpi käsi kingsofcardsil on...ja ausalt õeldes on siin 0 varianti kuidas kingsofcards antoniust biidib...sellel boardil antud actioni korral kingsofcards ei ole huvitatud 1 paariga turni callima ja riverit foldima.

    Aga esita siis kasvõi 2 nendest tohututest variantidest.

  8. #28
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    lol

    sa ei tea nende eelnevat historyt, sa ei tea seda millised trikid võivad kingofcardsil varukas olla jnejne. Sellised tüübid on naeruväärsed, kes ütlevad et see obv 100% standard call ja ise ei biidi nosebleed stakesi.

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tsitaat Algselt postitas Koit
    lol

    sa ei tea nende eelnevat historyt, sa ei tea seda millised trikid võivad kingofcardsil varukas olla jnejne. Sellised tüübid on naeruväärsed, kes ütlevad et see obv 100% standard call ja ise ei biidi nosebleed stakesi.
    mhmh olen naljakas tüüp

    Too 1 kingsofcardsi käsi välja, mida Antonius riveris ei biidi ja mida kingsofcards võib nii mängida. 1 käsi ... mõtle kõikvõimalik ajaloo stoori välja.... ükskõik kui hullummelne see ei ole.... ja siis pane see 1 võimalik käsi ajaloost tulenevalt siia kirja.

  10. #30
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    mhmh olen naljakas tüüp

    Too 1 kingsofcardsi käsi välja, mida Antonius riveris ei biidi ja mida kingsofcards võib nii mängida. 1 käsi ... mõtle kõikvõimalik ajaloo stoori välja.... ükskõik kui hullummelne see ei ole.... ja siis pane see 1 võimalik käsi ajaloost tulenevalt siia kirja.
    Minu kui kõrvaltvaataja jaoks võib tal absoluutselt ükskõik mis käsi olla - ma ei tea, kuidas nosebleedis mängitakse ja ma ei saa öelda "kui tal oleks käes XX, siis ta oleks ju flopis teinud seda ja turnis seda". Kui üks käsi vaja välja tuua, siis AA näiteks?

  11. #31
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    mina ei näe üldse midagi imestamapanevat selles käes, vaadake stacke riveril, PA peab 20% kordadest siin ees olema, busted drawsid küll ja küll. Ise sellises käes osaledes ma muidugi mõtleks, et kas keegi on võimeline bluffima, kui "ma nagunii callin nii soodsate oddsidega"

    Nosebleedist leiab palju huvitavamaid käsi minu meelest, ärge laske summadel end pimestada.

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Minu kui kõrvaltvaataja jaoks võib tal absoluutselt ükskõik mis käsi olla - ma ei tea, kuidas nosebleedis mängitakse ja ma ei saa öelda "kui tal oleks käes XX, siis ta oleks ju flopis teinud seda ja turnis seda". Kui üks käsi vaja välja tuua, siis AA näiteks?
    Antonius never ever ei foldi turni 3betile ja AA-ga ei ole drawil turnil imelikku slowplayd vaja kellegil sellises olukorras tegema hakata(kahtlane kas nl5 fish isegi selleks suuteline on), sest riverit kingsofcards never AA-ga ei foldi ainuke asi mis siin saab kingsofcardil juhtuda, et antonious missed draw check/ foldib riveris... ehk value lost. Vaatasid sa ikka potsized/stacksized üle enne kui AA-d soovitasid :)?

  13. #33
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    mina ei näe üldse midagi imestamapanevat selles käes, vaadake stacke riveril, PA peab 20% kordadest siin ees olema, busted drawsid küll ja küll. Ise sellises käes osaledes ma muidugi mõtleks, et kas keegi on võimeline bluffima, kui "ma nagunii callin nii soodsate oddsidega"

    Nosebleedist leiab palju huvitavamaid käsi minu meelest, ärge laske summadel end pimestada.
    Ütle parem üks käsi mis ei ole busted draw

  14. #34
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Antonius never ever ei foldi turni 3betile ja AA-ga ei ole drawil turnil imelikku slowplayd vaja kellegil sellises olukorras tegema hakata(kahtlane kas nl5 fish isegi selleks suuteline on), sest riverit kingsofcards never AA-ga ei foldi ainuke asi mis siin saab kingsofcardil juhtuda, et antonious missed draw check/ foldib riveris... ehk value lost. Vaatasid sa ikka potsized/stacksized üle enne kui AA-d soovitasid :)?
    Ei vaadanud midagi, tahtsin lihtsalt öelda, et ma ei ole pädev mitte midagi nosebleedi kohta ütlema.

    Aga selles on lenC 'il õigus, et ei ole nii eriline käsi - ta peab maksma 100BB-d, et võita 400BB-d ja HU (või 3way) K-high calle ikka juhtub, see on ebaoluline, et tegemist on $500/$1000 'ga ja "omg 1.5 miljoniga", asja tuleb BB-des vaadata. Kas see call on hea, halb või insta ei ole mina pädev ütlema. Anyway, Haseeb Qureshi J-high call ja põhjendus on palju kõvem :P

  15. #35

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tegemist on kolmekäelise mänguga ja Codecci võiks kommenteerida, et kas Kings of Cards peaks turnil QQ-AA v AJ AI lükkama? Mina ütlen, et ei peaks. PA võib seda chraiseda väga suure rangega turnil... Küsiks lihtsalt nii palju, et kui tihti sa Davy teed K-high, korrutan K-high, mitte A-high calle?

  16. #36
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    Tegemist on kolmekäelise mänguga ja Codecci võiks kommenteerida, et kas Kings of Cards peaks turnil QQ-AA v AJ AI lükkama? Mina ütlen, et ei peaks. PA võib seda chraiseda väga suure rangega turnil... Küsiks lihtsalt nii palju, et kui tihti sa Davy teed K-high, korrutan K-high, mitte A-high calle?
    Ei oska kommenteerida, minu kõrgeim limiit on nende meeste big blind.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES