Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Sulle meeldib see diil?

Hääletajad
46. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, võtaksin osa

    5 10,87%
  • Jah, kuid pole raha

    6 13,04%
  • Enamvähem okei.

    11 23,91%
  • Jah, kuid summad on liiga väiksed :(

    3 6,52%
  • Ei meeldi

    21 45,65%
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 75
  1. #21

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Kuidas sa nii pambusse panid esimese turkaga ikka.
    Väga ohtlik steikida sind...

  2. #22

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper
    Kuidas sa nii pambusse panid esimese turkaga ikka.
    Väga ohtlik steikida sind...
    Mis mõttes?

    Ma küll omahast ei jaga midagi, aga sellist kätt ei saa ju maha panna?

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper
    Kuidas sa nii pambusse panid esimese turkaga ikka.
    Väga ohtlik steikida sind...
    turnis läksid nupud sisse kui ta veel ees oli ja river andis vastasele võidu mida sa sogad?

  4. #24

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    turnis läksid nupud sisse kui ta veel ees oli ja river andis vastasele võidu mida sa sogad?
    Vaata ennast:D

  5. #25
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    58

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Eesoleva 7 päeva kohta siis niipalju, et mängi oma mängu ja ära õlu õnge mine!
    Ise arvan, et oluline on anda inimesele võimalus end tõestada, kuid kas 7 päeva on piisavalt pikk selleks?

  6. #26

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Pumper, millest selline attitude?
    kui vend sai villaini vastu nupud sisse ma ei tea täpselt ~90% favoriidina, siis milleks halvustavalt kommenteerida?

  7. #27
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    58

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    huvilistele:

    preflop 29 / 71
    flop 62 / 38
    turn 92 / 8
    river 0 / 100

    protsendid on ymardatud, kuna omahas on suur tõenäosus splitiks

  8. #28

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas ahkdum
    huvilistele:

    preflop 29 / 71
    flop 62 / 38
    turn 92 / 8
    river 0 / 100

    protsendid on ymardatud, kuna omahas on suur tõenäosus splitiks
    Lisasin oma esimesele postitusele blogis ka väikese tutvustuse Classikucust. :)

  9. #29

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Ahjaa, keegi ei keela pakkumast eraldi steiki ka näiteks tänasele 500+50 Deepstack turniirile. Parim turniir, mis neil seal olemas.

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1
    Ahjaa, keegi ei keela pakkumast eraldi steiki ka näiteks tänasele 500+50 Deepstack turniirile. Parim turniir, mis neil seal olemas.
    Kuidas turka läks?

  11. #31

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kuidas turka läks?
    Lootsin, et ei küsi. :D

    Bubble Boy'ks jäin, ehk 7s koht.

    finaalis olles oli üks otsus vaja teha, mis short-termis osutus halvaks otsuseks, kuid long-termis?

    Blindid 600/1200

    Shortstackerid: Mina 5800, üks soomlane - Classicu regular 4000chippi millegiga istub minust 2 positsooni edasi, ja üks vene poiss, kellel 2700 chippi.

    Mängijaid alles 8. Esimesed 6 saavad raha.

    SB - mingi vana vene jota, callib kõike ja kõiki
    BB - shortstack, 2700 chippi


    UTG - fold
    MP+1 - fold
    MP+2 - raise 2400
    (Mina)MP+3 - QJo ?? allin? fold? (ma igatahes foldisin)
    CO - fold
    BTN(shorty somm) - fold
    SB(vene jota) - fold
    BB(vene shorty) - allin 2700

    MP+2 - call 2400+300

    BB näitab AKo
    MP+2 näitab TT

    flop: 9 T 4 turn: K river: 3

    ---------------------------------------------------------------------
    Järgmine käsi sai somm allinnile 4 calli AQ jäi pidama ja tõusis 20K peale. :) mina nüüd siis ainuke short. BB blank.. SB pealt leian 77 - MP+3 on sisse callinud - vajutan nuppe 4600 - BB callib ja ka esialgne limpija. Flop on 33J - BB paneb poti suuruse panuse ja hirmutab MP+3 käest ära. BB näitab AA. Turn ja river on blank ja player out.

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Miks lased nii väikseks stäki? Kui stäkk nii väike, siis bubble olukorrras praegu foldiks aga shoveks esimesel võimalusel iga kahe kaardiga, kui sinuni folditud.

    Ma ei ole turniiri mängija aga, mida ma olen märganud. Kui lives algul minumoodi jube tightilt istuda siis turna lõpu faasis saad jube palju respekti. Üleüldse live mängijad on jubedad elukad, kes tahavad limpida ja floppi näha. Kui aga ees on all-in, siis nad teevad uskumatult halbu folde, mis muidu on snap koljad ja teinekrod ka vastupidi väga halbu calle. Bubbles on enamus live regulare valitsevad foldimise maailmameistrid, eriti kui sul niti image.

    Online on aga vastupidi. Sa võid olla 6/6 üle 100 käe ja kui buttonilt shoved, siis snap callitakse sind A2o-ga maha. Siit ka järeldus, et lives ma ei laseks M'i alla, kuna sul vaja FE-d säilitada, sest tehakse halbu folde + mängitakse vähe käsi tunnis ja tihti nii, et peale igat orbitit on uued suuremad blindid seljas. Online aga vastupidi võid M'i alla lasta, kuna mängitakse rohkem ja kaart maksab rohkem, kui FE. Sest head mängijad callivad korrektselt, online dongid callivad nii või naa.

  13. #33

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    classicus on ju hypermegaturbo turniirid, kus final tables on kõigil alla 15 BB :)

  14. #34

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    kui mängisin oma esimesi turniire kätevärinal, siis võibolla lasin end nii shordiks, et FE-st polnud haisugi. hiljem pole seda juhtunud.
    MP3 74s on ka nuts kui sinuni folditud ja omad fold eq-d(st stack ei ole alla 5-6bb)
    olen mitmeid kordi maininud, et selle kaotamine on räme kuritegu oma võidusansside suhtes ja nagu ranka mainis, eriti lives.
    QJo on iisi fold, kui ees raise ja sul FE re-raisedes puudub. tulev board on ebaoluline.
    77 vs .. .. .. on lihtsalt bad luck.
    aps on kuskil varem sisse lastud.


  15. #35
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    QJo on ju AI, kuna turn tuli K.

  16. #36
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1
    Müüdud: 62/100

    Egert - 4 osakut
    ahkdum - 20 osakut
    Argo - 6 osakut
    Mart - 4 osakut
    popp00 - 8 osakut
    Keevitaja - 10 osakut
    Kristo T. - 10 osakut

    Lükkan sarja algust mõned päevad edasi - tahaks ikka osakud kõik maha müüa. :-\
    Oota sa ei olegi siis veel teiste rahade eest mängima hakanud w???

  17. #37

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Müüdud: 74/100 osakut

    Egert - 4 osakut - 100EEK - 5,41% osalust
    ahkdum - 20 osakut - 500EEK - 27,03% osalust
    Argo - 6 osakut - 150EEK - 8,11% osalust
    Mart - 4 osakut - 100EEK - 5,41% osalust
    popp00 - 8 osakut - 200EEK - 10,8% osalust
    Keevitaja - 10 osakut - 250EEK - 13,51% osalust
    Kristo T. - 10 osakut - 250EEK - 13,51% osalust
    Esko B.(mina ise) - 12 osakut - 300EEK - 16,22% osalust

    Kogu summa: 1850EEK

    Kuna kõiki loodetud osakuid müüa ei õnnestunud, siis lüheneb sari pühapäevalt reedele.


    09.11.09 kl 19.00 (E) - No Limit Texas Holdem, Buy In 100+10, 2 rb 60min+double add on, level 20 min *
    10.11.09 kl 19.00 (T) - Dealers Choice Texas/Omaha, Buy In 300+30, Dealers Choice 2x2500 pt, level 20 min
    11.11.09 kl 20.00 (K) - No Limit Texas Holdem, Buy In 300+30, Freezeout 3000 pt, level 20 min
    12.11.09 kl 19.00 (N) - No Limit Texas Holdem, Buy In 400+40, Freezeout DEEP STACK, level 20 min
    13.11.09 kl 19.00 (R) - No Limit Texas Holdem, Buy In 300+30, Terminaator 100 EEK, level 20 min **

    Turniirisarja kogumaksumus: 1840.-

    Summa LUKUS*

    (*Esmaspäevane turniir on arvutatud 410.-, Reedene turniir on Terminator chippidega, kus iga võidetud terminaator chip läheb võidetud potti.)

  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    K, N ja R proovin sinuga ühineda. Pead ei anna, sest ühel neil päevadest (arvatavasti neljapäeval) lähen trenni ja väga suure tõenäosusega kattub trenni aeg turniiriga.

    Ja järjest rohkem hakkab live meeldima, sest jube hea on teiste kaarte vaadata. Osad vist tahavad olla negreanud ja siis foldides viskavad suure spinniga kaarte nii, et alumine kaart paistab ja kui hästi, siis ka ülemine. Täna oleksin saanud südamerahus setmine olukorras foldida 88, 33, sest need kaardid olid surnud, kuna üks ninja lauas keerutas nii kaarte.

    Peale selle korra sai vilksamisi nähtud ka Aaroni kaarte, kui ta neid vaatas. Täpset kaarti küll ei näinud, oli miski väike klibu aga ei oleks uskunud, et nii kogenud live vennad ka nii lohakalt kaarte vaatavad.

    Aga raisk ei oska seda 10BB mängu mitte üldse. Täna blindid 150/300, ma paar kätt tagasi kaotasin 30% stäkist ja järgi 2400 (blindid just see käsi tõusid) ning ma CO. Planeeirsin, et lükkan UTG sisse any2, nüüd folditi minuni ja taga olid 3 mängijat, kes polnud kordagi gammelnud ja otsustasin lükata nüüd 45o-ga. Button raisk snap callis ,teised fold tal 88. Flop 8QJ. No nägemist, turni ka veel 8 lendas. Kas liiga vara gamblemiseks?? Ma ise lives ei taha M'i alla viie lasta, eriti kui nittarid taga.

  19. #39

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    K, N ja R proovin sinuga ühineda. Pead ei anna, sest ühel neil päevadest (arvatavasti neljapäeval) lähen trenni ja väga suure tõenäosusega kattub trenni aeg turniiriga.

    Ja järjest rohkem hakkab live meeldima, sest jube hea on teiste kaarte vaadata. Osad vist tahavad olla negreanud ja siis foldides viskavad suure spinniga kaarte nii, et alumine kaart paistab ja kui hästi, siis ka ülemine. Täna oleksin saanud südamerahus setmine olukorras foldida 88, 33, sest need kaardid olid surnud, kuna üks ninja lauas keerutas nii kaarte.

    Peale selle korra sai vilksamisi nähtud ka Aaroni kaarte, kui ta neid vaatas. Täpset kaarti küll ei näinud, oli miski väike klibu aga ei oleks uskunud, et nii kogenud live vennad ka nii lohakalt kaarte vaatavad.

    Aga raisk ei oska seda 10BB mängu mitte üldse. Täna blindid 150/300, ma paar kätt tagasi kaotasin 30% stäkist ja järgi 2400 (blindid just see käsi tõusid) ning ma CO. Planeeirsin, et lükkan UTG sisse any2, nüüd folditi minuni ja taga olid 3 mängijat, kes polnud kordagi gammelnud ja otsustasin lükata nüüd 45o-ga. Button raisk snap callis ,teised fold tal 88. Flop 8QJ. No nägemist, turni ka veel 8 lendas. Kas liiga vara gamblemiseks?? Ma ise lives ei taha M'i alla viie lasta, eriti kui nittarid taga.
    Lisasin enda turnast ka väikse blogi...

    Bankroll: 1440.-

  20. #40

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    K, N ja R proovin sinuga ühineda. Pead ei anna, sest ühel neil päevadest (arvatavasti neljapäeval) lähen trenni ja väga suure tõenäosusega kattub trenni aeg turniiriga.

    Ja järjest rohkem hakkab live meeldima, sest jube hea on teiste kaarte vaadata. Osad vist tahavad olla negreanud ja siis foldides viskavad suure spinniga kaarte nii, et alumine kaart paistab ja kui hästi, siis ka ülemine. Täna oleksin saanud südamerahus setmine olukorras foldida 88, 33, sest need kaardid olid surnud, kuna üks ninja lauas keerutas nii kaarte.

    Peale selle korra sai vilksamisi nähtud ka Aaroni kaarte, kui ta neid vaatas. Täpset kaarti küll ei näinud, oli miski väike klibu aga ei oleks uskunud, et nii kogenud live vennad ka nii lohakalt kaarte vaatavad.

    Aga raisk ei oska seda 10BB mängu mitte üldse. Täna blindid 150/300, ma paar kätt tagasi kaotasin 30% stäkist ja järgi 2400 (blindid just see käsi tõusid) ning ma CO. Planeeirsin, et lükkan UTG sisse any2, nüüd folditi minuni ja taga olid 3 mängijat, kes polnud kordagi gammelnud ja otsustasin lükata nüüd 45o-ga. Button raisk snap callis ,teised fold tal 88. Flop 8QJ. No nägemist, turni ka veel 8 lendas. Kas liiga vara gamblemiseks?? Ma ise lives ei taha M'i alla viie lasta, eriti kui nittarid taga.
    kui antesid ei ole siis tasub stacki vaadata pigem BB-de järgi ehk kriitiline shove when first in algab 5BB. 8BB-ga saab peaaegu kolm ringi rahulikult ooodata veel ju

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES