Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Sulle meeldib see diil?

Hääletajad
46. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, võtaksin osa

    5 10,87%
  • Jah, kuid pole raha

    6 13,04%
  • Enamvähem okei.

    11 23,91%
  • Jah, kuid summad on liiga väiksed :(

    3 6,52%
  • Ei meeldi

    21 45,65%
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 75, kokku 75

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    ei taha küll maaslamajat lüüa aga really? täpselt enne seda varastati kõik ära kui pidid hakkama tagasi maksma? teatad sellest nädal aega hiljem? miks sa kohe seda ei teatanud? teised usaldasid sulle oma raha ja sa ei vaevunud oma vargusejuttu neile teatama?

  2. #2

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    siuksed homod tuleb b2nnida ... i hate cheaters/scammers

  3. #3

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Kahjuks jah, alati probleemid selle tüübiga:S

    Ootaks foorumi tegelastelt ka mingit tegutsemist või see ongi must turg?

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1
    Vabandused..

    olen tõesti olnud internetita(ausalt öeldes ei tahtnud otsida mõnda internetipunkti, kuna rahad läinud ja mida ma oskan oma vabanduseks öelda) + nv'l( ehk laupäeval korra rankaga pubis juttu ajades) läks pangakaardid + raha plus muud tähtsad dokumendid. Suht bad beat hetkel. Hea õnne korral ei tehta liigkiireid järeldusi ja ei tembeldata mind petturiks.

    Vabandused investorite ees - püüan oma võlgnevuse kiirelt likvideerida. (ehk nii kiirelt, kui uuesti raha saan)

    lugupidamisega,


    PS! Lisasin ka sama jutu ee.pokernews.com portaali
    Kuna foorumis leiab aset järjekordne juhtum, kus investorite raha on kadunud ning kogu jutt ja tegutsemine on kahtlane, siis uurisin natuke asju.

    Alustuseks kogu Su ülaltoodud jutt on väga kahtlane ja kui see peaks nii olema, siis äärmiselt vastutustundetu. Miks käiakse laupäeva õhtul linnas ringi kogu diili rahadega ja ollakse ise purjus? See tähendab seda, et olid rahadega väga hooletu ning rahad oleksid suure tõenäosusega ikkagi otsa saanud peo käigus. Mina loeks seda ise suuresti tahtlikuks tegutsemiseks.

    Samuti, kui mindi laupäeval jooma, siis see eeldab seda, et mängijal on endal tagavarad olemas näiteks pangakaartide peal. Nagu Su jutust aru saan, et dokumendid ja pangakaardid kadusid ära aga pangast saab ju uue koodikaardi mõne minutiga ja pangakaardi paari päevaga, et maksta tagasi rahad osanikele.

    Ning lõpetuseks teatad sellest alles meile kõigile nädal aega hiljem, sest polnud internetti või ei tahtnud netti minna, sest rahad läinud.

    Samuti tuli nüüd veel infot, et paljudel on olnud varemgi probleeme Sinule raha usaldamisega ja selle tagasi saamisega.

    Seega kuna kõik näib ikkagi pettuse moodi, siis loodan, et tagastad investoritele nende raha kiiremas korras või oleme jälle ühe petturi võrra rikkamad Eesti pokkerimaastikul, mis ei ole just kõige lõbusam tiitel ühele live pokkeri huvilisele.





  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    blahblah kirjutasin pika posti aga kustutasin ära. mõte lihtne - mikrolimiitide mängijatele pole mõtet anda stake lissalt foorumipostituse põhjal. mängija peab ise õppima oma rahakoti peal pokkerit beatima. netis on niivõrd madalaid limiitie juba võimalik mängida, et nl10 või 1-2 taalasete sng'de jaoks stake küsimine on tobedus.

  6. #6

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Nagu Su jutust aru saan, et dokumendid ja pangakaardid kadusid ära aga pangast saab ju uue koodikaardi mõne minutiga ja pangakaardi paari päevaga, et maksta tagasi rahad osanikele.
    Ma ei kaitse teda, aga endal kunagi (eelmine aasta) kadus rahakott ära. Kus sees oli mul ID-kaart, juhiload, pangakaardid ja koodikaart. Pass oli kehtetu. Kas ma ootasin 3 nädalat ja elasin selle aja võlgu või ja? Käisin aegunud passi ja sünni tunnistusega Tartus mingi 5 kontorit läbi. kõigis kohtades saadeti minema.. ilma juhiloata, ID-kaardita või passita ei saa sa pangast midagi. niisiis ootasingi 3 nädalat enne kui sain oma rahale ligi.
    moraal. koodikaart rahakotist välja. juhiluba ja ID-kaart eraldi kohtadesse, kui passi pole

  7. #7

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Jah, ma ei saa end välja vabandada - diili tahtsin, kuna tahtsin regulaarselt pokkerit mängida. Ja regulaarseks pokkeriks ei olnud enesel raha - töötu - seega pole ka arvel raha(koodikaardi saanud - arvel ilutseb 0).

    Hetkel, et raha saada, läheb mul paraku aega ja lahendan selle esimesel võimalusel - antud intsidendi puhul teeksin ka moraalset kahju saanud investoritele väikese kompensatsiooni - ühele turniirile tasuta osakud(igale investorile siis sellel hulgal, nagu Classicu seeriale on osakuid ostetud).

    PS! Mustajatel ja maaslamajat löövat armastavatele(nimesid mainimata) paluks konkreetseid fakte ja nimesid, kuna endale ei meenu mitte ühtegi taolist ja vähem taolist diilidega intsidenti. Aitäh!

  8. #8

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    suht normaalne vend oled,kui töötu ja võtad laenu,et gambelda.Võiks nagu asjad tähtsuse järjekorda seada,kui niigi sitad seisud,siis miks asja sitemaks teha.
    on ju teada,et pokker on mäng,kus võid iga käega üle saada ja siis ongi ******.

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Stake küsimine ja laenu võtmine vähe erinevad asjad ikka =S .

  10. #10

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    suht normaalne vend oled,kui töötu ja võtad laenu,et gambelda.Võiks nagu asjad tähtsuse järjekorda seada,kui niigi sitad seisud,siis miks asja sitemaks teha.
    on ju teada,et pokker on mäng,kus võid iga käega üle saada ja siis ongi ******.
    Kui siin nüüd laenudest juttu on - kas ma pean sellele kuidagi vastama?

    Tegemist on diiliga, steikimisega, investeerimisega.

    Antud juhul, minu viiepäevane sari ei toitnud ja 5st turniirist (mille buy-in'ide, rebuyde/addonide kogusumma oli 1850.-) võtsin välja kõigest 1000 EEKi.

    Diili, steigi, investeerimis suusõnalises lepingus seisab punkt - kui kasumit pole, ehk summat mis oleks üle 1850ne, siis kogusumma läheb investoritele tagastamiseks.

    Seega... Minu viga, probleem ja tõeline BLACK ei seisne laenamises (ega mitte ka diili tegemises), vaid selles, et raha oli minuga kaasas ning mitte panka kantud, ning kuna rahakott ja jope on läinud - läinud on ka rahakotis olev raha(TIGRANO'le selgituseks - ei olnud purjus + oli oma rahanatuke ka rahakotis).

    Ja vabandust, probleem oli ka muidugi selles, et ei andnud rahausaldajatele sellest koheselt teada.

  11. #11

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Nii.. öine 8 tunniseks veninud deep stack lõppes edukalt - triobetist on rahad mu panga poole teel - sealt siis edasi investoritele.

    Vabandused veel kord pika ootamise eest..

  12. #12

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    ma ei saa aru milleks üldse steigitakse inimesi ?
    Kui tal endal pole nagu raha, et mängida, siis kuidas saab loota, et ta on võimeline kasumit tootma ?
    Nagu endal pole raha ehk läks kunagi ehk bustoks või tegi ma ei tea mida ja nüüd küsitakse steiki, kuidas saab nagu oodata kasumit ?
    Muidugi saan aru kui küsid steiki suuremaks turnaks kuhu ise ei saa minna kua scared money aga muidu toodad kena kasumit.

    Küsida võib ju, aga ei saa steikijatest aru.

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas pwndre
    ma ei saa aru milleks üldse steigitakse inimesi ?
    Kui tal endal pole nagu raha, et mängida, siis kuidas saab loota, et ta on võimeline kasumit tootma ?
    Nagu endal pole raha ehk läks kunagi ehk bustoks või tegi ma ei tea mida ja nüüd küsitakse steiki, kuidas saab nagu oodata kasumit ?
    Muidugi saan aru kui küsid steiki suuremaks turnaks kuhu ise ei saa minna kua scared money aga muidu toodad kena kasumit.

    Küsida võib ju, aga ei saa steikijatest aru.
    ahnus, lootus ilma midagi tegemata kasumit teenida.

  14. #14

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Ootab veelt ühelt isikult pangaandmeid. Ülejäänud makstud*

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Classic kasiinosse nädalaks luku taha!

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1
    Ootab veelt ühelt isikult pangaandmeid. Ülejäänud makstud*
    Tubli

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES