Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 43
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    [NL 10 FR] Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Nonii sõbrad, võtsin vastu otsuse hakata pidama midagi päevikulaadset, et trackida oma arengut. Jätsin poolteist kuud tagasi SnGd sinnapaika, beatisin neid küll, kuid vastaste liiga sagedased donkcallid bubble-situatsioonis ja sellest tulenev mindseti pidev kõikumine rikkusid igasuguse mänguisu ja otsustasin cashgame õppima hakata. Esimene kuu on nüüdseks siis seljataga ning peale veidi valulist algust olen asjad enam-vähem paika saanud. Mängida olen jõudnud vaid 10k kätt kuna kool ja vahepeal ka töö piiravad aega oluliselt :(. Homme postitan siia ka stätid ja graafiku, aga hetkel panen kirja novembri eesmärgid:

    1. Jätkata viimase 2 nädala stiilis distsiplineeritumat mängu ja loobuda variatsiooni suurendavatest olukordadest kuniks tunnen et tean 100 % mida teen.
    2. Mängida minimaalselt 15000 kätt.
    3. Bankroll ajada 250 $ peale ja võtta shot NL 10s
    4. Aasta aja pärast samal ajal tahaks biitida NL 100 vähemalt 3bb/100 :D

    Seniks aga tänud Teile mõlemale, kes vaevusid mu blogihakatist lugema, loodan et teete seda ka edaspidi ning annate stätside koha pealt vajalikku nõu!

    Strateeg

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    edu!

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Soovitan nats volüümi lisada, muidu ei pruugi eesmärk nii lihtsalt täituda.

    Edu

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Soovitan nats volüümi lisada, muidu ei pruugi eesmärk nii lihtsalt täituda.

    Edu
    Ma ei soovita, pigem tasuks rõhuda ikka kvaliteedile.

  5. #5
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    eesmärk peaks olema 6 kuuga see ära teha, kuna on võimalik kui süveneda, aga aasta on ka norm

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    tünud kõigile lugemast, aga eesmärk ongi püstitatud suunaga kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Seda seetõttu et andes endale aru, et TÜ õigusteaduskonna magistriõppe ja töö kõrvalt ei ole inimlikult võimalik volüümi suurendada. Lisaks eelnevale tahax öelda südamest suured tänud estpatrickule, kelle nl 10 videod olid minu jaoks nuts nl 5 biitimiseks (vähemalt esimese cashgame kuu lõikes). see fakt et sa leiad aega oma elu kõrvalt meiesuguseid tohmaneid õpetada näitab Sinu isiksuse suurust!

  7. #7

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Mul on sama kala Pokerstarsis DP pildiks ja biidin NL100, nii, et Sul on lootust

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg
    tünud kõigile lugemast, aga eesmärk ongi püstitatud suunaga kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Seda seetõttu et andes endale aru, et TÜ õigusteaduskonna magistriõppe ja töö kõrvalt ei ole inimlikult võimalik volüümi suurendada. Lisaks eelnevale tahax öelda südamest suured tänud estpatrickule, kelle nl 10 videod olid minu jaoks nuts nl 5 biitimiseks (vähemalt esimese cashgame kuu lõikes). see fakt et sa leiad aega oma elu kõrvalt meiesuguseid tohmaneid õpetada näitab Sinu isiksuse suurust!
    huhu, kui õiguse magistrit biidid, siis biidid nl 100 notime :D

  9. #9

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg
    tünud kõigile lugemast, aga eesmärk ongi püstitatud suunaga kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Seda seetõttu et andes endale aru, et TÜ õigusteaduskonna magistriõppe ja töö kõrvalt ei ole inimlikult võimalik volüümi suurendada. Lisaks eelnevale tahax öelda südamest suured tänud estpatrickule, kelle nl 10 videod olid minu jaoks nuts nl 5 biitimiseks (vähemalt esimese cashgame kuu lõikes). see fakt et sa leiad aega oma elu kõrvalt meiesuguseid tohmaneid õpetada näitab Sinu isiksuse suurust!
    ära ehita ESTpatricku egot ülesse, hakkab ära donkama oma raha veel :P

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Oh sa pagan, kus ma olen eile öösel härdameelseks muutunud :D aga no kui juba RudiTurbo selle DP biidib siis ei saa minagi kehvem olla ju :D. puhh eile oli juura rebaste pidu nii et lähemad 5 tundi ilmselt mängida ei saa (loe ei suuda), ilmselt löön esimese kuu lukku ja lasen statsid üles, et vastu päid ja jalgu saada :D

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Patricu videod on tõesti kuldsed. Endalgi sarnased eesmärgid mis sul. Eile tegin natuke NL10 ja hakkasin kohe biite saama mida NL4's pole kunagi saanud.
    Edu sulle, hoian päevikul silma peal!

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Niih, tänud kõigile edu soovijatele, sama Teile! allpool siis statid ja graafik, kus viga näed laita seal tule ja aita :D








  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    SB'lt tõmba tightimaks ja PFR võiks üldiselt ka suurem tiba olla.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    endal olid samad mõtted just, üritasin ise jälile jõuda, miks VPIP ja PFR vahe on nagu ta on, aga ei oska midagi öelda, limbin ainult ranka tabeli järgi ja PP callin raisele järgi SB on ilmselt asi selles, et limpereid karistama minne solen ise vastu näppe saanud.

    Lisaks veel selle, et tegu NL 5 fullringiga

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Nagu patrick oma videos ütles võib cbeti ka vähem teha. Ise tegin ennem kolepalju cbeti ja nüüd võtsin kõvasti vähemaks, sest keegi ei austa cbeti ja callitakse igasuguse pasaga maha.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg
    Oh sa pagan, kus ma olen eile öösel härdameelseks muutunud :D aga no kui juba RudiTurbo selle DP biidib siis ei saa minagi kehvem olla ju :D. puhh eile oli juura rebaste pidu nii et lähemad 5 tundi ilmselt mängida ei saa (loe ei suuda), ilmselt löön esimese kuu lukku ja lasen statsid üles, et vastu päid ja jalgu saada :D
    Kuidas peoga rahule jäid ? :)

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    No pidu oli korralik :D hotshot ja rumm tegid ka muidugi oma töö :) aga tänane sess läks küll päin persetta krt fishid hittisid päris mõnnalt mu vastu, lähen koju siis panen mõne käe ka siia.

    Edit: no polegi suurt midagi postitada neist kätest 1 BI läks AA vs KTs flopist AI T96r flopil no mast tahtis tulla, kohe peale seda ei suutnud halfstack 3beti peale foldida AJ0 ja flopist KK nupud obv A tahtis tulla ning siis tiltasin sama fishi vastu veel mingi 3 taalase poti.Jooks oli ka sittmuidugi set % oli 3,2 :D ja poolteist BI alla EV jooksin.

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    NOVEMBRI KOKKUVÕTE

    Niisis, kuu on selja taga ning aeg teha kokkuvõtteid. Kuu eesmärgid olid siis sellised:
    1. Jätkata viimase 2 nädala stiilis distsiplineeritumat mängu ja loobuda variatsiooni suurendavatest olukordadest kuniks tunnen et tean 100 % mida teen. FAIL/PASS Sellega on nii ja naa, NL 10 suutsin lollused tegemata jätta, aga NL 5 jäi julgelt 4 BI suhteliselt kergetesse olukordadesse. Tegelikkuses ka NL 10 party shortstackerite tõttu sai suhteliselt palju münti visatud peale 2p2 artikli lugemist, kokkuvõttes oli see siiski +EV.
    2. Mängida minimaalselt 15000 kätt. PASS Käsi tuli kokku 20469
    3. Bankroll ajada 250 $ peale ja võtta shot NL 10s PASS Boonuste ja RB toel sain rolli ilusti üles NL 10 shot kulges ka üsna lõbusalt:
    ( Click to show/hide )

    Nagu näha siis mõnuselt üle EV :P. Kuna NL 5 on osad käed Pärnus lauaarvutis siis lisan NL5 graphi hiljem.

    Detsembri eesmärgid:
    1. Mängida vähemalt 30000 kätt
    2. NL 10 Beatida ja roll 600 $ peale ning shot NL 25s kuu lõpu poole.
    3. Vältida igasuguse cashoudi tegemist iga hinna eest
    4. Party Pokeris esimese nädalaga 200 pointsi et saaks No deposit boonusest saadud raha FT üle kanda ning seal hakata boonust lahti hoorama
    5. Igal pühapäeval teha siia nädala kokuvõte.

    Esialgu vist aitab ka.:D



  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima

    ( Click to show/hide )


    Ei saa kilkamata jätta, elu parim lühike sessioon, lasin tunnikese 16 tablet NL 5t FTPs ja tulemus oli selline :D lõuna ajal Nl 10st ka poolteist Bi nii et päev igati korras ja nüüd pudeli taha !

    Ilusat õhtut kõigile!

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Strateeg aastaga NL 100 beatima


    DETSEMBRI KOKKUVÕTE

    Epic fail oli see detsember, kuskil keskel taipasin, et ei kontrolli ikka üldse tilti ja olen suht breakeven donk isegi micros. Karm tõsi lõi vasraga pähe jqa asusin 2p2s stickisid lugema. Ja ennäe imet kes oleks võinud arvata, et sellest kasu on :D Aga ok vaatame sis lähemalt kuidas kuu möödus:

    Detsembri eesmärgid:
    1. Mängida vähemalt 30000 kätt PASS, 30489 kätt sai mängitud.
    2. NL 10 Beatida ja roll 600 $ peale ning shot NL 25s kuu lõpu poole. FAIL; FAIL JA FAIL Ei oskagi kommenteerida, ei tundunud väga ambitsioonikas plaan, aga läks täiesti peesse see asi mul :D
    3. Vältida igasuguse cashoudi tegemist iga hinna eest FAIL Veel pole teinud aga enamus bankrolli tuleb olude sunnil välja kanda ja uuel aastal uuesti roll ehitada. Kahju :/ 30 BI NL10 jaoks oleks paras olnud järgmine kuu lammutada aga noh jätkan veel NL 5s :(
    4. Party Pokeris esimese nädalaga 200 pointsi et saaks No deposit boonusest saadud raha FT üle kanda ning seal hakata boonust lahti hoorama FAIL Sittagi ma viitsisin seal rigged toas mängida, ei seedi absoluutselt ei softi ega üleüldse mitte midagi selle PP juures . Aga eesmärgi täitmise asemel jäin no deposit boonusest ilma ja 50 taala withdrawitiu mult nagu nalja :D vähemalt võidud jäid alles.
    5. Igal pühapäeval teha siia nädala kokuvõte. Ei ole vist suureks üllatuseks et ka see on FAIL :D

    JAANUARI EESMÄRGID:

    Vähem feilida ja koolis sess korralikult ära thea, kui aega üle jääb siis videosid vaadata või lugeda midagi, mängin ainult siis kui tahtmine suur.

    Graafikuid ei viitsi panna, ega midagi ilusat pole lõpp läks ilusti, aga pool kuud tagusin nagu masin klahve ja variatsioon+tilt tõid mingi 9BI miinust, lõpuks judsin peaaegu nulli, mingi 3 BI miinust, rakebacki ja boonusega koos suisa 50 USD plussi :D (Krt nii vist rikkaks ei saa )

    HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!




Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES