Keerasin selle kuuga pokkeris uue lehe. Peale paari päevast grindi NL10mnes läksin täiesti lampi NL50 HU'd pelama, ei mäletagi miks aga plaan oli järgmine: Osta sisse $50mnega, autorebuy max ja ahistada $10'seid shorte. Varem olin ise ka shortina hit and runnimas käinud kunagi ammu. Peale natuke aega mängimist leidsin, et vastased on ikka väga kõrgelt kukkunud. Mängides oma esimesed sessid HU's mängisin ise ka nagu paras pärdik aga suutsin ikkagi mingi kasumi tekitada, siiski, suutsin komistada regularide otsa, kes mu tühjaks kammisid ja tulemuseks oli breakeven run nagu allolevalt graafikult näha. Olin sellest kullaaugust nii vaimustuses, et polnud aega mitte midagi muud enam peale donkide lüpsmise teha. Mõtted olid koguaeg, millal saaks jälle arvuti taha, sest "aeg on raha".
Olles mänginud 17 000 kätt jõudsin ma päris põhja, bankrollil vaatas vastu roll $3xx ja otsustasin asja käsile võtta. Üritasin vältida oma kõige suuremat viga- jooksmist regularide otsa. Sain sellega ilusti hakkama ning järgmised 10 000 kätt läks juba ülesmäge. 25 000 käega olin juba nii mõndagi õppinud. Esimeste päevade minreisimine preflop oli ära unustatud. Tundsin end nagu kala vees, suutsin oma stiili kohendada iga mängija jaoks eraldi, suutsin osad oma mänguga tilti ajada ja tegin paar päris jõhkrat readi. Näiteks callisin AK'ga 50 daala tühjal boardil maha. Äss kõrgega suutsin teha veel mitmeid herocalle. Ütleme nii, et 80% mu herocallidest olid potti võitvad. Õppisin iga päevaga aina rohkem- iga kaotatud suurest potist õppisin väga palju ja neid vigu enam ei korda. Asjad läksid valatult, mängisin väga suure volüümiga tavaliselt 1 laud korraga, harva ka kaks lauda, kui üks vastane oli mega aeglane. Järgmised 10 päeva olid päris jõhkrad, PT3mest vaatas vastu 10 päevasel graphil $1500 kasum. Kokku mängisin selle 10 päevaga 22 000 kätt. Ei nimetaks seda heateriks, kuna suutsin suutsin tableselectida lihtsalt sellised vennad, kellest ma üle olin.
Oli viimane eelviimane päev. Eilsest oli meeles kuu kõige halvem jooks. Ei hittinud absull midagi ja tuli breakeven-väike miinus graph. Hommiku kiiruga arvuti taha ja laud lahti. Plõks, 2 shorti hit and runnivad minu rahadega. Räige tilt. Satun mingi dongi vastu, kes oma $50mnega daabeldab minu peal, vastu minu 2nd nutsi. Olin päris kettas, suutsin veel natuke raha maha tiltida kui käsi täie jõuga vastu lauda lendas ja voodi poole lendasin. Võtsin otsuse, et puhkan 2 päeva ja uut kuud alustan esmaspäevast.

Kokkuvõttes jäin kuuga väga rahule. Suutsin NL10mne perse saata ja alustada headsupiga + suutsin tekitada reaalse kasumi. Lugedes läbi null artiklit ja vaadates null videot HU kohta olin isegi väga üllatunud, et nii hästi biidin. Põhiline skill tuli lihtsalt toorelt mängides, tundsin, kuidas arenen ja vastaseid üha paremini loen. Ei mäletagi täpselt millal lõpetasin minreisimise või 2pairi slowplaymise drawisel boardil(irw) aga selle kuuga suutsin põhja panna oma HU 'karjäärile' ja nüüdseks on mul juba välja kujunenud kindel taktika mille järgi mängida. Tean kuidas plaanin mängida igat kätt ja ei tegele liigse ülemõtlemisega.

Oktoobrikuu graph, esimene 40 000 kätt NL50nes ever, 21 päevaga. (lõpp on ...) Edit: Tunde tuli kokku tervelt 176



Novembri eesmärkidest:

-Mängida ainult NL50 HU
-Mängida 30k kätt
-Jääda kuuga plussi
-Tekitada puhast kasumit üle 1000$
-Clearida poolelijäänud 350$ boonus
-Otsida endale coach, kes viitsiks msnis paar kätt üle vaadata ja niisama HU teemadel juttu rääkida.
-Saada Gladiator promost vähemalt $100
-Postitada paar põnevamat kätt foorumisse
-Teha sama 'sisukas' post kuu lõpus


Muusikat:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m_-Gld700LE[/youtube]