Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 60 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 1197
  1. #481
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO PRO

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    No ma üritasingi sellele rõhku panna, aga siis lendasid "näksi sitta" ja "situ verd", mis pole kuidagi asjakohased

    E:Öeldakse, et konstruktiivne kriitika on edasiviiv, aga kui seda ei taluta, siis tekitab see vaid tüli.
    Kus kohas konstruktiivne kriitika oli?

  2. #482

    Re: PLO PRO

    Vinney, sulle teadmiseks, kui käib sõnelus kahe osapoole vahel, siis kolmandal lüüakse alati nina puruks, seega eluliseks teadmiseks, ära topi oma nina võõrastesse asjadesse.

  3. #483
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: PLO PRO

    6u te kirjutate kiiremini kui ma refreshida suudan.
    aga laske edasi, mulle meeldib.

  4. #484

    Re: PLO PRO

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kus kohas konstruktiivne kriitika oli?
    Et pöörata rõhku, kuidas kaotada oma mängust spewimist ja ei tasu õnnestunud spewimisega bragida, aga imo see "vestlus" on nii tupikusse jooksnud, et ma ei viitsi enam. Mõttetu kes-on-kõvem-mees-vaidlus

  5. #485
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO PRO

    Tohman, mis Su Starsi kasutaja on?

  6. #486

    Re: PLO PRO

    Pole mõtet minu spewimisi siia kõrvale tuua. Nagu ma ütlesin, mulle aitab sellest e-peenise mõõtmisest.

  7. #487
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO PRO

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    Et pöörata rõhku, kuidas kaotada oma mängust spewimist ja ei tasu õnnestunud spewimisega bragida, aga imo see "vestlus" on nii tupikusse jooksnud, et ma ei viitsi enam. Mõttetu kes-on-kõvem-mees-vaidlus
    Ma küsisin kätt postitades juba kas oli mõttetu spewimine. Kui suudad anda vasta range, millega ta fishil järgi limbib ja hiljem callib või foldib meie shove peale, siis see oleks konskrutiivne arutlus, mitte mingi üsna erineva käe postitamine koos ülbe märkusega.

  8. #488
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: PLO PRO

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Ei olnud ju sama. Vastane limpis + oli dead money fishi näol. Väga suur vahe on sees.
    http://www.pokertableratings.com/sta...arch/donplinc.
    sup

  9. #489

    Re: PLO PRO

    käsi võis olla teoreetiliselt erinev, kui mänguviisilt pretty much the same, mis tõesti on minu jaoks spew, tõesti ta MP2 avamisrangest võib olla A9s ees, kuid siiski 4bet rangest vaevalt. Shovedes ehk on mingi equity, kuid siiski, ma arvan, et see on spew, sest üldjoontes vaevalt 4bettor seal leiab foldi enam (kui pole muidugi vastupidist readi, et nt n-ö test 4betib ja foldib shovele). Esimeses käes võis tal seal samuti olla mingi Axs või väike PP, aga üldjuhul on kätele eelnev action erinev, kuid siiski teine käsi on spew, mitte et ma tahaks ülbitseda, aga isegi kui esimeses käes on võimalik leida mingi loogika, siis teises kahjuks mitte ja sestap jääb mulje, et esimene oli lihtsalt joppamine, kui teises astusid imo päris sügavale pange.

  10. #490

    Re: PLO PRO

    [ ] Moderaatorile sobilik käitumine

  11. #491

    Re: PLO PRO

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 42.823% 40.49% 02.33% 113702075 6553859.00 { As9s }
    Hand 1: 57.177% 54.84% 02.33% 154008063 6553859.00 { 22+, A6s+, KJs+, ATo+, KJo+ }

  12. #492
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PLO PRO

    Villainile sa ei saa never panna peale 4beti sellist range ju?
    Vapsik juba tunnistas isegi, et ei olnud hästi mängitud käsi.

    Edit:// Või milleks üldse see range pandud on, tema avamisrange sellelt positsioonilt? See ei aita meid ju käe käiku arvestades enne 5bet shovemist?

  13. #493

    Re: PLO PRO

    Ei see range on random, see on illustreerivaks näiteks, et isegi sellise range puhul pole väljavaated head ja vaevalt isegi ühel tõsisel fishilgi 4bet range sellest kehvem on.

  14. #494
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PLO PRO

    Keda see käsi siin huvitab - öeldi ju ammu, et spew? Teema ju hoopis muus. Ehkki Vapsiku reaktsioon vormilt kõige kenam ei olnud, on see igati mõistetav - kellegi s**asti mängitud käe PTRist välja toomine ja temale nina alla hõõrumine on suhteliselt mage. Kui ise käes ei osalenud (siiani on selline mulje jäänud vähemalt - vabanda kui eksin) ja pole enda HH seda saata, siis ei tundu kõige viisakam tegu.

  15. #495
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO PRO

    Näksi sitta ei ole just tõesti mingi super väljend, aga väga ei kahetse et nii ütlesin.

    Miks siis nii?

    Sest ma ei viitsi pikka ja asjaliku vastust anda vennale, kes ise seda ei tee. Olen juba varem Su poste näinud ja päris suur osa on sellest minu meelest mõttetu müra, a la mingid WTF?, ha-ha, lol jne ning kuna Sa käe juures ei toonud välja mitte ühtegi põhjust, siis mida ma ikka pikalt seletan ja ütlesin nii kuidas on, sest minu meelest oli ainus eesmärk mulle ära panemine.

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas see oli väga spevine?

    Esimene vend on suvaline bronzestar ja reraiseja 14/10/4. Ise ei suutnud teda ühegi loogilise käe peale panna ja igaks juhuks shovesin:

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 ($9)
    MP2 ($12.10)
    CO ($26.35)
    Button ($21.30)
    Hero (SB) ($28.90)
    BB ($25)
    UTG ($15)

    Preflop: Hero is SB with 9, A
    2 folds, MP2 calls $0.25, CO calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.65, 1 fold, MP2 calls $1.50, CO raises $5.50, Hero raises $27.15 (All-In), 2 folds

    Nagu bold näitab, siis küsisin ka ise kas spewine ja ei ole kuskil midagi braginud. Kui oli spewine, siis oleksid võinud seda kohe koos põhjendusega öelda, mitte mingi poolteist nädalat hiljem ning mingit teise käe lollust nina alla hõõruda.

    Võidetud A9s käsi minu meelest väga hull ei ole, aga väga kindel selles ka ei olnud, kuna sellist liini pole varem TAG regide poolt näinud.

    Käsi vist oli kuskil paarsada ja nagu mainisin oli tegemist 14/10/4 tüüpi vastasega. Kuna ta PF limpis fishile järgi, siis minu meelest tema range seal väga tugev ei ole. Väike võimalus jääb, et ta trappis seal, aga kuna tema selja taga ühtegi väga agro mängijat polnud, siis ma sisuliselt välistaks selle. Minu meelest võib ta seal järgi limpida mingite väikeste paaride, suited connctoritega ja ka väiksemate A-dega. Tema üldine range võib tal seal olla midagi sellist 22-66 (küllatki tihti), vahel ka ehk 77 ja 88 ning võib-olla ka 99 (aga viimastega teeb ta seda kõvasti harvemini kui näiteks 22 või 33-ga). 56s-TJs, võib-olla ka QJs. A2s-ATs (IMO usun, et mida suurem Axs, seda suurem tõenäosus, et ta isoleerib sellega ehk siis ei saa võtta lihtsalt pokerstove ja sisse panna kindlat ranget, sest näiteks ATs võib ta järgi limpida ta järgi 20% ajast, aga A2s ning A3s-iga 70% ajast ehk siis on kindel kalle ühele poole). A2o-AJo + veel mingid offsuit connentorid ja suuremad offsuit käed.

    Kuna vastane on oli 14/10/4, siis ma usun, et ta on kindlasti movedeks võimeline ning võib-olla nägi mind kui tight regi ja lootis AQ või TT suguse käe pealt maha saada. Üldjuhul sellised vennad callivad või foldivad kogu oma range, aga väheke trikim vend võib ka pmst kogu oma range reraise peale minna. Kuna minu jaoks tema range väga tugev ei tundunud ning erilist loogikat ei näinud, siis uskusin, et mul on piisavalt FE-d, et shove oleks kasulik, sest A9s kasum antud käes ei tule mitte selle pealt, et ta callib, vaid hoopis sealt kui ta foldib oma 33, KJ või TJs.

    Teise käe kohta ma olen juba sada korda öelnud, et mõttetu spew. Ära ole esimesel levelil kinni, sest kui Sul on UTG käes KK ning saad 3-beti vastu, siis need käed ei ole täpselt samad.

    NL-25 A9s käes vastane üritas minu meelest ebaloogilst teed pidi suurt kätt esindada. Fishil järgi limpimine LP-t pole IMO kuigi tugeva käe tunnus.
    NL-100 A9s käes, aga vastane mäng oli igati loogiline suurel käele. Tavaline openraise ja suht tundmatu mängija 4-bettimine).

    Pastilaalt ka muidugi kuldsed sõnad:

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Keda see käsi siin huvitab - öeldi ju ammu, et spew? Teema ju hoopis muus. Ehkki Vapsiku reaktsioon vormilt kõige kenam ei olnud, on see igati mõistetav - kellegi s**asti mängitud käe PTRist välja toomine ja temale nina alla hõõrumine on suhteliselt mage. Kui ise käes ei osalenud (siiani on selline mulje jäänud vähemalt - vabanda kui eksin) ja pole enda HH seda saata, siis ei tundu kõige viisakam tegu.

  16. #496

    Re: PLO PRO

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    Esimene tõste võinuks 16 kandis olla, edasi pole hullu, kuigi A kicker võinuks väiksem olla.

  17. #497
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO PRO

    Läheb lahti. TT-d ei teinud, aga WBCOOPi ME-l ja veerandil olen veel ok stäkiga sees. Närv on sees ja loodetavasti suudan ka edukalt unega võidelda.

  18. #498
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: PLO PRO

    edu sulle

  19. #499
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO PRO

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    edu sulle
    Ty. Esimeseks pausiks märkimisväärseid potte pole mul olnud (turni pole veel näinud) ja stäkk on 10 825. Laud paistan üsna hea olevat. Kuna OPR uimab, siis turna tulemusi ei tea, aga stattide ja 3 nähtavat SilverStari ja üks BrozeStar kinnitavad seda igati.

    Ma ei tea kas närvides või milles asi, aga kõht valutab hetkel ja pole just hea olla.

  20. #500
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PLO PRO

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Ty. Esimeseks pausiks märkimisväärseid potte pole mul olnud (turni pole veel näinud) ja stäkk on 10 825. Laud paistan üsna hea olevat. Kuna OPR uimab, siis turna tulemusi ei tea, aga stattide ja 3 nähtavat SilverStari ja üks BrozeStar kinnitavad seda igati.

    Ma ei tea kas närvides või milles asi, aga kõht valutab hetkel ja pole just hea olla.
    GL! Toored tikrid obv.

Lehekülg 25, kokku 60 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES