Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 32
  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Üleskutse microgrinderitele

    Vaadates senist videomaterjali, on valdav enamus olnud pigem õpetliku suunitlusega. Teen üleskutse NL10 meestele teha ise videosid, et kogenumad mängijad need üle vaataks. Olen kindel, et kui teeksite video, siis Ranka, Tigrano, mina ja teised leiaksid lähipäevil aega see poole tunnine/tunnine klipp üle vaadata ja analüüsida/arutleda. Kui on vaja miskit tehnilist nõu, siis postitage julgelt "Video/Audio Tehnilised Küsimused" alafoorumisse, kus Klamber aitab teid iga asjaga välja. Ise arvan, et see moodus on just kõige effektiivsem viis arenemiseks.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Väärt idee.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Hea idee!

    Teine mõte oleks, et varastaks 2p2-ast "sessioonide ülevaatamise" idee. Mõte siis selles, et loositakse välja paarid, kes vaatavad üksteise sessioonid üle.

    Näiteks: Session paaridele registreerub 4 meest - Vembu, Miki, Minni ja Tembu, kes kõik mängivad 10NL. Siis loositakse paarid. Loosi tahtel said kokku Vembu ja Tembu ning Minni ja Miki.

    Siis Vembu mängib 1000 kätt ja Tembu mängib 1000 kätt. Siis Tembu saadab oma 1000 kätt Vembule ja Vembu saadab oma 1000 kätt Tembu'le. Tembu vaatab üle Vembu käed ning kirjutab kõik kohad, mis tema arvates on valesti ülesse! Ja saadab faili Vembule.

    Vembu faili näide, mis saadeti Tembule: "Hey Tembu, kolmdandas käes (käe number #1340434324), sul oli AA, miks kurad sa minraised preflopis ja siis check-folidisd flopi. Õige oleks raiseda rohkem preflop, et tappa ära vastase implied oddsid ning flopis kindlat all-in, kuna vastasel võib olla nii palju tõmbeid, mida sa juhid."

    Siis Tembu räägib - Ooo vembu, et thansk, et aitasid mul vea parandada, nüüd tean, et nii ei tohi ja miks ei tohi. Seega asi klaar. Kui aga Tembu hakkab ajama, et see on jura ja tekib KONFLIKT, siis postitavad tolle käe siia, et saada teada, mis on õigem mäng!

    Sama töö teeb ära ka Tembu, kes saadab Vembu ülevaadattud käed paranduste ja ideedega Vembule!

    Nii saavad mõlemad paremaks!

    Ainuke probleem on, et tean 2p2 kogemustest, et osad vandid registreerisid end ära aga eriti teiste käsi vaadata ei tahtnud. Sama võib ka tekkida siin ja see viib selleni, e tkeegi ei taha enam teiste käsi vaadata, kuna keeratakse nii kärna ja seetõttu oleks vaja mingit kontrolli, et säärane süsteem toimiks.

    Mis arvate?

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Ma oleks huviline, teine küsimus on see, kui palju NL10 grinderid üksteise soovitusi kuulda võtaks. Kui keegi kõrgemal limiidil pro kommenteeriks siis oleks teine asi hoopis.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ma oleks huviline, teine küsimus on see, kui palju NL10 grinderid üksteise soovitusi kuulda võtaks. Kui keegi kõrgemal limiidil pro kommenteeriks siis oleks teine asi hoopis.
    Vahe on selles, et 10NL on tunnihinne näiteks $4 (täiesti lampi number) aga 100NL $22. Tihti peale on nii, et 100NL limiidi mängija 10NL mängija käsi vaadates ei saa paremaks, kuna vead on nii elementaarsed ja 100NL on sama tee läbi käinud. Seega peale 10NL mängija käte vaatamist 100NL mängija oskustase ega tunnitase ei tõuse! Pigem ta võiks antud tunni kulutada oma mängule, kui 10NL käte vaatamiseks ja teeniks vähemalt $22 kasumit. Ühesõnaga see ei ole kõrgema limiidi mängijale kasulik!

    10NL omad kui vaatavad üksteise käsi, siis neil on täpselt sama tunnitasu ning oskused enam vähem samad. Seega, käsi vaadates saavad nad mõlemad paremaks ja nende oskused tõusevad. Nad saavad suurema winrate ja tunnitasu ning saavad liikuda üles, kus on veel suurem tunnitasu! Seega on see neile mõlemale kasulik sümbioos!

  6. #6
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Väärt mõte. Osaleks kindlasti.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Väärt mõte. Osaleks kindlasti.
    Siis oleks vaja, kes seda teeks... Ise hetkel küll ei viitsiks sebida ja teiseks tuleks välja mõelda kindlasti mingi süsteem, et saaks kontrollida, kas mõlemad osapooled täidavad oma kohustusi vastavalt lubatule.

  8. #8

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Hea idee. Osaleks ise ka kindlasti.

  9. #9

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Ma oleks ka sellest huvitatud. Ainult, et vb võiks oodata veidi, näiteks kui hakkaks juba NL20 + mängima, sest NL10 ei ole väga keeruline beatida. Kuigi võib-olla ongi NL10 mingi suur viga, mis tekitab poole vähem kasumit kõrgematel limiitidel?!

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    minu üks video 4 tabelimisest või 5 tabelimisest ftps enne cashouti on kuskil ringlemas, aga kiire olnud ja keegi pole viitsinud uurida

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    minu üks video 4 tabelimisest või 5 tabelimisest ftps enne cashouti on kuskil ringlemas, aga kiire olnud ja keegi pole viitsinud uurida
    minu kapsa-aeda loobid kive vä? :D

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    minu üks video 4 tabelimisest või 5 tabelimisest ftps enne cashouti on kuskil ringlemas, aga kiire olnud ja keegi pole viitsinud uurida
    Ma tõmbaks alla, saatke link, katsun NL10 grinderite teema hulka kähku panna, mul tuli takus olin eemal ju >:(

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    sinu kapsaeda jh, aga nii oluline pole
    lihtsalt tahtsin ka sõna võtta

  14. #14

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Luban, et teen ka kindlasti mingi nl10 video, kui olen natuke uurinud.. kuidas video tegemisega positiivselt hakkama saada. Aga jah, aega ei oska öelda.. loodan, et lähima 2-3 nädala jooksul, sest tegelt on graafik suht tihe ja enamik vaba aega kulub enda arendamisele. Aga niipea kui mõned üleliigsed vabad päevad, võtan selle ette, sest lubasin seda ka kuskil juba varem. Kindlasti on selleks ajaks juba keegi jõudnud siia mõned videod läkitada, aga nii sportliku huvi mõttes teen kindlasti mingi aeg ise ka selle ära :P

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    ma videot ei saa teha, kuna nl10 mängin nii paljude foorumi lugejatega koos, siis neil oleks eelis(ala mihkel88 hea mängija, jagame maid igapoäev ja ta saaks eelise jne. Järgmisest kuust hakkan ainult nl20 mä ngima siis teen 6max video

  16. #16
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ma videot ei saa teha, kuna nl10 mängin nii paljude foorumi lugejatega koos, siis neil oleks eelis(ala mihkel88 hea mängija, jagame maid igapoäev ja ta saaks eelise jne. Järgmisest kuust hakkan ainult nl20 mä ngima siis teen 6max video
    Ma olen üpris kindel, et videot tehes saaksid sa rohkem kasu kui kahju. Aga ise tead.

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    et noh, põhimõtteliselt poleks mul midaig selle vastu, sest üldiselt, kuna ma niikunii mängin hetkel veel üsna vähe (seoses sellega et suurem osa nädalast teen tööd või elan :D)... siis mängin ka üsna standartselt, v.a aeg-ajalt (loe, siis kui vaja)... aga samas eks ma teen kindlasti eksimusi ja muid asju, niiet video tegemine aitaks.... aitaks kindlasti ka siis , nagu keegi kuskil oma blogis rääkis... et ma ise mõtleks elavalt kaasa... seega... hm... seega ehk toimiks paremini ühes-teises situatsioonis

    igatahes idee tore, aga selle võiks panna eraldi strateegia alla...

    ps. nl10ne nurgakese kohta võiks teha eraldi strateegilise foorumi alateemade topicu vms... noh grinderite nurgake ja nii edasi, et see võiks siis juba sinna alla minna, samas see tundub segasemaks ajamisena ... kapsas

  18. #18
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ps. nl10ne nurgakese kohta võiks teha eraldi strateegilise foorumi alateemade topicu vms... noh grinderite nurgake ja nii edasi, et see võiks siis juba sinna alla minna, samas see tundub segasemaks ajamisena ... kapsas

    Katsun natuke mõelda kuidas saame nl10 grinderite nurka paremini hallata ehk õppematerjalid, videod jne oleks kergemini kätte saadavamad

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    ma isegi tegin mingise 32minti.. a jube suur on ja pole kuhugi üles panna

  20. #20

    Re: Üleskutse microgrinderitele

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    ma isegi tegin mingise 32minti.. a jube suur on ja pole kuhugi üles panna
    kui suur on ja millega tegid

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES