Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 15 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 281
  1. #81
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas rmartin
    et siis sisuliselt on see kampaania üleskutse gamblimisele ja loteriile, sest siit foorumist küll ei ole leidnud kohta kus leiaks arvestatava mängusoovituse 50 eurost kuu ajaga 4k euroni ja seda bankrollikohaselt.
    no räige gamble faktor algul lähed 50 euriga shortina nl 200 taguma :D

    saad seal end nats üles siis liigud juba nl 600 taguma või nl 1k jne :D muidugi peab olema kilpkonna õnn ja kaardid peavad pidama aga primas tõmbab ikka riverisse mingi jama kokku nagu mul eile ühes turnas kus sain blindil olles AA ja oli jäänud mingi 22k peale ja avarage stack oli juba sirka 38k vms , 2 venda ees kytsid allinn juba ja obv mul ei jäänud muud üle kui ise ka allinn minna, tulemus oli see et AA vs TT vs KT ning TT tõmbas runner runner masti endale ja jäin 4k peale shortiks , õnneks 88 järgmisel käel tõmbasin setti ja sain triple uppi




  2. #82
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas rmartin
    et siis sisuliselt on see kampaania üleskutse gamblimisele ja loteriile, sest siit foorumist küll ei ole leidnud kohta kus leiaks arvestatava mängusoovituse 50 eurost kuu ajaga 4k euroni ja seda bankrollikohaselt.
    obv on gambling..
    aga see ei tähenda et see -EV oleks..
    kui su bankroll on 5k€+ siis ei ole ju eriti hull kui riskid 10 korda 50€ winner takes it all SNGa et hitida ennast 500€ peale.

  3. #83

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    niipidi vaadates küll, minu viga, vaatasin seda oma mätta otsast, et kui kraabin 50e kokku ja lähen sellega ütitama.
    Edu tegijatele!

  4. #84

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    promo on hea, aga ma siin viimased päevad olen mõelnud sõjaplaani :D, kuidas löögile pääseda, ehk kuidas kõige kiiremini roll boosterisse saada...hmmmhmmmmhmmmm

  5. #85
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    promo on hea, aga ma siin viimased päevad olen mõelnud sõjaplaani :D, kuidas löögile pääseda, ehk kuidas kõige kiiremini roll boosterisse saada...hmmmhmmmmhmmmm
    haige on see kui oled paar tundi enne lõppu kolmandal kohal 4k€ bankrolliga ja esimese/teise koha omanikul on 5-6k€ siis on +EV kogu oma roll flipi peale panna :)

    ja isegi 2k€ rolliga peaks üritama kahte flipi võita et skoorida 6k€

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    ma arvan et kuskil 5-7k euri

    oleneb, kui hot run ja kui palju algul gamble elementi teha.

    Kes HU teeb võib ka päris kiiresti üles liikuda kui hea run on, alustab seal 20+2 HU ja korjab endale rolli üles ja hakkab 100+9 euriseid tegema :D muidugi seal võib päris kõva swing sisse tulla üles ja alla, et pigem kui HU roll 500 peale saada vms siis mõtekam juba nl 25 liikuda või nl 50 shot võtta, aga see juba iga inimese enda otsustada selge on see, et riskima peab, sest nl 5 alustada grindimist võtab suht ulmelilst aega, et üles suruda.
    Olge reaalsed.

  7. #87

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    haige on see kui oled paar tundi enne lõppu kolmandal kohal 4k€ bankrolliga ja esimese/teise koha omanikul on 5-6k€ siis on +EV kogu oma roll flipi peale panna :)

    ja isegi 2k€ rolliga peaks üritama kahte flipi võita et skoorida 6k€
    jah, viimasel võistluspäeval vaatad, eestlased on lampi kusagil plo1000 laudades LOLLLLLLLL

  8. #88

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Kui oled neile meili saatnud, et tahaks regada, kas saadavad kinnituskirja vastu või pead ise lambist teadma, et oled nüüd regatud?

  9. #89

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Kui oled neile meili saatnud, et tahaks regada, kas saadavad kinnituskirja vastu või pead ise lambist teadma, et oled nüüd regatud?
    Registreerunud mängijate nimekirjad (aliased) avaldatakse PN ja PP foorumites reedel ja esmaspäeval.

    Meili teel kinnituskirju ei saadeta. Kui esmaspäevaks kell 18 on registreerunute kontol 50 EUR (+/- 1%), siis osalete Bankrolli väljakutses.

  10. #90

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    me lebovennaga siin arutasime natukene.
    aga kas keegi oskab öelda, palju sngdes saab VPPsid ?

    nl50s, umbes mitu kymmend tuhat kätt oleks vaja 10 000 vpp teenimisel ? Ise pakun 40k...

  11. #91

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    irw...leboga mõtlesime, et what abut BADBEAT lauad :D?
    jobistad-kobistad 100 000$ ära ning siis lihtsalt lükkad jalad lauale ja ootad detsi lõppu, lol

  12. #92
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Irw kui kampaania reeglites pole midagi BB jackpoti kohta öeldud siis jah :D Pmst kui seal 100k$ võita siis eriti peakest ei vaevaks nagunii EPT paketile pääsemisega ;D

    Ise arvaks ka, et nl50-s ca 40k kätt. Aga pole see bankrolli ehitamine midagi nii lihtne ning mingitest 5-7k bankrollidest kuu lõpus pole mõtet unistada. Nagu ka viimane reigiralli näitas siis need, kes alguses kõige rohkem räägivad loobuvad kõige varem. Ja tihti hea start ei pruugi tähendada maratoni puhul veel midagi. Vaatasin veel kevadise BR challenge teema PN foorumis läbi ja nagu näha oli siis oli tee tippu enamusele ikka väga raske ja okkaline. Ainult võitja ruulis täiega.

  13. #93

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    ma pabistan seda et ei saa alguses duublit, siis lähen tilti ja hakkan reloadima ehk täiega raha burnima :D
    peaks unibetile kirjutama et nad mulle banni paneks kuuks ajaks, siis on asi kindel lol

  14. #94
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Ma ei kavatse miskit ulme gambooli tegema hakata. Rahulikult kulgen ja las rebuytajad tõmbavad eest ära. Eelmine kord keegi metsnik sai rolli kiirelt üle 1000 aga paraku varsti oli busto ja lõpetas kogu ürituse. Nii küll ei tahaks.

  15. #95
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    irw...leboga mõtlesime, et what abut BADBEAT lauad :D?
    jobistad-kobistad 100 000$ ära ning siis lihtsalt lükkad jalad lauale ja ootad detsi lõppu, lol
    See reik nendes laudades on väga julm, ei ole mõõtnud aga üldse ei imestalks, kui BBJ laudades kaotatakse 0.5-1 PT/BB oma winratest. Siit mõelge ise edasi, kui tihti lendab BBJ sulle näkku ja kui palju annab see 0.5-1PT/BB sulle lisaraha mängides tavalaudades.


  16. #96
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See reik nendes laudades on väga julm, ei ole mõõtnud aga üldse ei imestalks, kui BBJ laudades kaotatakse 0.5-1 PT/BB oma winratest. Siit mõelge ise edasi, kui tihti lendab BBJ sulle näkku ja kui palju annab see 0.5-1PT/BB sulle lisaraha mängides tavalaudades.

    Seda kindlasti, et winrate kannatab, kuna potist v6etakse iga kord raha.
    Aga ma olen alati seda m6elnud, et kuna m6tlevad inimesed peaksid neist
    laudadest eemale hoidma julma rakei t6ttu ja just v2hem m6tlevamad on need,
    kes l2hevad "suurt raha hittima" + m2ngitakse rohkem k2si, et hittida badbeati,
    siis seet6ttu peaksid BB lauad olema v2ga palju kalasemad ja seet6ttu on winrate siiski
    tasakaalus + sul on yliv2ike v6imalus "hittida suur raha"

  17. #97
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Seda kindlasti, et winrate kannatab, kuna potist v6etakse iga kord raha.
    Aga ma olen alati seda m6elnud, et kuna m6tlevad inimesed peaksid neist
    laudadest eemale hoidma julma rakei t6ttu ja just v2hem m6tlevamad on need,
    kes l2hevad "suurt raha hittima" + m2ngitakse rohkem k2si, et hittida badbeati,
    siis seet6ttu peaksid BB lauad olema v2ga palju kalasemad ja seet6ttu on winrate siiski
    tasakaalus + sul on yliv2ike v6imalus "hittida suur raha"
    Nii ja naa. Palju on primas 10/8 nitte ja dongid nendes laudades on suhteliselt tight-passiivsed 20BB stäkkidega.

  18. #98
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Osalen ja ühtlasi pakun betti minu $200 teie $800 vastu, et ma võidan selle ürituse. Pakkumine kehtib nendele, kes osa ei võta ja kaotab kehtivuse kui postitatakse esimene osalejate nimekiri.

  19. #99
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Osalen ja ühtlasi pakun betti minu $200 teie $800 vastu, et ma võidan selle ürituse. Pakkumine kehtib nendele, kes osa ei võta ja kaotab kehtivuse kui postitatakse esimene osalejate nimekiri.
    Ma pakuks sellist betti. Kui sa võidad ostan sulle crystal head vodka, kui sa ei võida siis ostad mulle crystal head vodka.



    See peaks miski 50-60 doltsi maksma.

    EDIT: quote, kui nõus.

  20. #100
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Osalen ja ühtlasi pakun betti minu $200 teie $800 vastu, et ma võidan selle ürituse. Pakkumine kehtib nendele, kes osa ei võta ja kaotab kehtivuse kui postitatakse esimene osalejate nimekiri.
    kas 150 000 kroonist jääb väheks et tahad veel ekstra 800$ teenida :) ?

Lehekülg 5, kokku 15 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES