Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 15 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 281
  1. #121
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    https://ee.unibet.com/infocenter/ind...ker.vip_points

    Siin on link kuidas VIP punkte teenid!
    tyvm

  2. #122
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    hetke seisuga on väljakutsega liitunud järgmised mängijad:


    albundy33
    VinQbator
    economist13
    silku108
    Jackiboy
    Julian125
    Shvamm
    bluetramm
    Kalkun
    ants99
    albundy8
    Keiss
    Khel
    Keevitaja
    Kauposss
    runnar
    variatsi00n
    Masterpuppet
    newway190
    ovaat
    stennn

    järgmine nimi juba esmaspäeval.

  3. #123
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    Lisaksin omalt poolt mõned ideed kuda unibetis edukalt pangarulli kasvatada.

    1. Ostke sisse umbes 30BB'ga ning oodake situatsiooni kui keegi tight mängija on preflop tõstnud ning teine tight mängija 3bettinud. Nüüd on sobiv moment sisse lükata heade implied oddsidega käed nagu kõik suited kuningad ja emandad, kõik ässad ja madalad paarid. Küll aga tuleks ettenägelikult foldida kõrgemad paarid sest me mängime ikkagi vastaseid mitte käsi.
    2. Ebaõnne korral, kui nt Hero on otsustanud slowplayda oma A3o A678 laual ning riveriks tuleb 9 (tekitab lauale ka 4flushi) siis on poti võitmiseks veel paar võimalust :
    a) openshoveda ülejäänud stack sõltumata poti suurusest
    b) juhul kui Herol on alles jäänud näiteks 35BB stack umbes 30BB potis saab maximum value kavalalt check-raisedes.
    3. juhul kui Hero on on coldcallinud 3beti (või lihtsalt limpcallinud preflop) heade disguised kätega nagu K7o või 23s ning nähes floppi mis teda täiesti missib on strateegiliselt vale lihtsalt check/foldida. 2 streeti on veel ees! Selleks on hea haarata initsiatiiv bettides näiteks 1bb 20bb potti. Juhul kui villain raiseb võib callida iga summa. Turnil, mis toob Herole kas kolmede paari või näiteks 7 high flushdraw võib seekord lihtsalt openshoveda ning naerda kui river toob vajaliku tripsi või neljanda flushikaardi.

    täiendan kui midagi meelde tuleb
    muhahahha, ja väga hea lugu sorm.

    lenC kas siis teeme crystal head vodka peale beti v ei tee??!??!

  4. #124
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    tra ma arvasin miskipärast, et variatsioon ütles seda :( Aga teeme nii, et kui ma ei võida, siis ostan sulle selle pudeli ära, aga kui ma võidan, siis sina pead järgmise aasta superstaari eelvooru minema.

  5. #125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    tra ma arvasin miskipärast, et variatsioon ütles seda :( Aga teeme nii, et kui ma ei võida, siis ostan sulle selle pudeli ära, aga kui ma võidan, siis sina pead järgmise aasta superstaari eelvooru minema.
    Nope. Kindel viin mulle aga tahaks midagi huvitavamat.

  6. #126
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Kui te väidate, et Unibet (Microgameing) on rigged siis modifitseeriga enda mängu. Te olete ju head mängijad ja teate, et avstavalt oludele tuleb ka mängutaktikat muua.

    Toon siinkohal ära väikse õpetuse:

    Preflopp mäng

    1. UTG ja UTG +1 tuleb insta foldida AA, KK, QQ, JJ, AK ja AQ (AJ on maitseasi). Mängimisväärsteteks kaartideks muutuvad Kxos ja suited 2+ capperid (näiteks T8s, J6s, 74s jne). UTG tuleb olla ettevaatlik, sest tagapool võib olla veel halvemaid lehti.
    2. MP kõlbavad all in panna juba ka Axos ja 57os sorti lehed.
    3. Kui riid on paigas siis hädapärast võib buttnolit JJ ja TT minna pimedaid varastama, sest shants on vähenenud, et kellelgi saaks mingi mõnus crapp olla ja lootus on pott enne flopp võita. Samas kui teate, et vastane callib any 2 tuleb limpida ja loota võimalikult palju ülekaarte lauda, sest siis tuleb kindalsti T riverisse ja saate ilusa poti.

    Postflopp mäng

    1. Kui olete hittinud rea või masti, siis on insta fold, sest raudselt toob river lauda maja vastasele.
    2. Nuts on auku reatõmme, sest see tuleb kokku 80% juhtudest (soovitan sloplay, et value kätte saada)
    3. Runner runner mastitõmbed on ka täiesti mängitavad, kuna aga keegi teis selle peale ei pane soovitan välja bettida või checkreisida!
    4. Teine paar flopist on ohtlik, kuna keegi võib olla hittinud bottom paari ja obv saab ta riverisse tripsi. Ühesõnaga tuleb olla ettevaatlik, aga see on mängitav käsi.
    5. Ma loodan, et ei pea siin mainima, et kõik setid ja top 2 (või 1) paar on insta fold!

    Edu.ee
    Selle teksti peaks iga pokkerimängija välja trükkima ja ära raamima! :)

  7. #127
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    tra ma arvasin miskipärast, et variatsioon ütles seda :( Aga teeme nii, et kui ma ei võida, siis ostan sulle selle pudeli ära, aga kui ma võidan, siis sina pead järgmise aasta superstaari eelvooru minema.
    ALgataks kampaania: Ranka superstariks! Mina olen nõud ühe sellise pudeli välja panema, kui ta järgmine aasta superstaari saate eelvooru läheb. Kes veel? Ma julgeks pakkuda, et migi paar kasti saab kokku küll :D

  8. #128
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    ALgataks kampaania: Ranka superstariks! Mina olen nõud ühe sellise pudeli välja panema, kui ta järgmine aasta superstaari saate eelvooru läheb. Kes veel? Ma julgeks pakkuda, et migi paar kasti saab kokku küll :D
    ma võin 4packi anda

  9. #129
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Kui te väidate, et Unibet (Microgameing) on rigged siis modifitseeriga enda mängu. Te olete ju head mängijad ja teate, et avstavalt oludele tuleb ka mängutaktikat muua.

    Toon siinkohal ära väikse õpetuse:

    Preflopp mäng

    1. UTG ja UTG +1 tuleb insta foldida AA, KK, QQ, JJ, AK ja AQ (AJ on maitseasi). Mängimisväärsteteks kaartideks muutuvad Kxos ja suited 2+ capperid (näiteks T8s, J6s, 74s jne). UTG tuleb olla ettevaatlik, sest tagapool võib olla veel halvemaid lehti.
    2. MP kõlbavad all in panna juba ka Axos ja 57os sorti lehed.
    3. Kui riid on paigas siis hädapärast võib buttnolit JJ ja TT minna pimedaid varastama, sest shants on vähenenud, et kellelgi saaks mingi mõnus crapp olla ja lootus on pott enne flopp võita. Samas kui teate, et vastane callib any 2 tuleb limpida ja loota võimalikult palju ülekaarte lauda, sest siis tuleb kindalsti T riverisse ja saate ilusa poti.

    Postflopp mäng

    1. Kui olete hittinud rea või masti, siis on insta fold, sest raudselt toob river lauda maja vastasele.
    2. Nuts on auku reatõmme, sest see tuleb kokku 80% juhtudest (soovitan sloplay, et value kätte saada)
    3. Runner runner mastitõmbed on ka täiesti mängitavad, kuna aga keegi teis selle peale ei pane soovitan välja bettida või checkreisida!
    4. Teine paar flopist on ohtlik, kuna keegi võib olla hittinud bottom paari ja obv saab ta riverisse tripsi. Ühesõnaga tuleb olla ettevaatlik, aga see on mängitav käsi.
    5. Ma loodan, et ei pea siin mainima, et kõik setid ja top 2 (või 1) paar on insta fold!

    Edu.ee
    andekas ja naljakas. edu Teile mehed kampaanias.

  10. #130

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Noh 10k punne ei tohiks tegelikult väga probleem olla, kuna kuue nädalaga teeb ikka väga palju ära. Asi on selles et alguses peab palju gamblema, mida ma üldse ei oska kuna mul õnn puudub täielikult :D.
    Aga jh ei ole mõtet enda rütmi, mindsetti ja palju muud ära keppida seal.
    Jääge ikka oma saidile truuks ja grindiga seal sellise hooga, nagu te üritate grindida unibetis.
    Igatahes see minu arvamus. Aga edu teile.

  11. #131
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Ma soovitan kõigil mängida 1/2 Fixed Limitit, sest selles on vaja umbes 20 000 kätt, et saada see 20 000 VIP kätte. Täpseid numbreid on raske öelda, aga see tähendab väga head rakebacki. Selleks ei pea mingi eriline fixed limiti hai ka olema, sest VIP punkte saad ka siis, kui ise kätte raha ei panusta, aga rake on võetud vähemlat $0.25. Istud ja ootad lihtsalt oma käsi ja vip punkte.

  12. #132

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Ma soovitan kõigil mängida 1/2 Fixed Limitit, sest selles on vaja umbes 20 000 kätt, et saada see 20 000 VIP kätte. Täpseid numbreid on raske öelda, aga see tähendab väga head rakebacki. Selleks ei pea mingi eriline fixed limiti hai ka olema, sest VIP punkte saad ka siis, kui ise kätte raha ei panusta, aga rake on võetud vähemlat $0.25. Istud ja ootad lihtsalt oma käsi ja vip punkte.
    kas mõtled 6maxi või FR?

  13. #133
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    6max, kui saaks Full Ring lasta oleks puhas kullaauk, aga neid laudu seal suhtelislet harva.

  14. #134
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Ma soovitan kõigil mängida 1/2 Fixed Limitit, sest selles on vaja umbes 20 000 kätt, et saada see 20 000 VIP kätte. Täpseid numbreid on raske öelda, aga see tähendab väga head rakebacki. Selleks ei pea mingi eriline fixed limiti hai ka olema, sest VIP punkte saad ka siis, kui ise kätte raha ei panusta, aga rake on võetud vähemlat $0.25. Istud ja ootad lihtsalt oma käsi ja vip punkte.
    Tekib küsimus, et kas mängida võitmiseks või mängida rake maksmiseks?

  15. #135
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tekib küsimus, et kas mängida võitmiseks või mängida rake maksmiseks?
    Peaasi, et süsteemi beadid ju :)

  16. #136
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Võitmiseks tuleb roll kudagi üles saada ja ikka NL lasta. Kuna mina ei oska NL cashi mängida, siis mina lähen rake maksmise ja VIP kogumise peale. Võitja peab ikka mingi hetk suundauma NL400+ laudadesse gamblima, aga mina sellist mängu kardetavasti ei biidi.

  17. #137

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Mida see Platnium club endast kujutab seal unibetis?

  18. #138
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas mihkel7
    Mida see Platnium club endast kujutab seal unibetis?
    Saad rakebacki diili järngevateks kuudeks. Selleks, et see saada tuleb koguda ühe kuu jooksul 10k VIP - seal on küll teisiti kirjas, aga see on vale! Kui hiljem enam ei plaani Unibetis mängima hakata, siis on soovitatav esimene kuu koguda 9999 VIP, sest siis need korrutatakse 4ga ja siis järgmisel kuul ülejäänud (juhul kui mängid VIP kogumise peale).

  19. #139

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Saad rakebacki diili järngevateks kuudeks. Selleks, et see saada tuleb koguda ühe kuu jooksul 10k VIP - seal on küll teisiti kirjas, aga see on vale! Kui hiljem enam ei plaani Unibetis mängima hakata, siis on soovitatav esimene kuu koguda 9999 VIP, sest siis need korrutatakse 4ga ja siis järgmisel kuul ülejäänud (juhul kui mängid VIP kogumise peale).
    Keegi teab mis suurusjärgus see rakeback tuleb?

  20. #140
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas mihkel7
    Keegi teab mis suurusjärgus see rakeback tuleb?
    30% on standard, aga on võimalik endale ka parem deal välja kaubelda

Lehekülg 7, kokku 15 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES