Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 15 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 281
  1. #201

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas silku108
    Alustasin nl20s kahel laual ja hetkel siis + 10 BI..peab meeldima..Tase on seal nii kohutav, et ma ei tea kuidas seal üldse kaotada on võimalik.
    On võimalik. Ooota kuni biite hakkad saama
    Täna tõmmati NL50s enda vastu 1 outerine ilusti ära maja vs trips ja river tõi vastasele neliku. Suht mõnus tunne oli.... peab meeldima

  2. #202

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tean küll mis imeasju seal juhtuda võib, ennegi seal mängitud ja lubatud, et kunagi enam sinna rigged võrku ei lähe, seekord lihtsalt hea run sattund ja kogu see eelnev jama meelest läind :P

  3. #203
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas silku108
    ma ei tea kuidas seal üldse kaotada on võimalik.
    Naljamees.

    Ma igatahes "rõõmsalt" busto nüüd. #¤%&/()/(%&¤#"¤#¤%&/()&/%¤&#"¤!#¤%&/

    Uus roll sisse ja HU-sse järelikult. Olen lubanud küll, et neid rigged done ei mängi enam, aga loodetavasti enam ei kipu sinna.

  4. #204
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    keegi juba PL/NL100+ ka grindib?

  5. #205

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Eile alustasin vaikselt. Tundub, et peab volüümi juurde keerama ja Done või HU-d ikka tegema...
    Ise oleks ka kõige meelsamini DoN-ide või HU SNG-dega alustanud, aga nende reik on Microgamingus 10%, samas kui igal pool mujal on standard 5%. Põhimõtte pärast ei mängi sellise ulmelise reigiga mänge.

    Ja ka tava-SNG-de valik on olematu. Mingid 5-mängijaga extreme ja super turbo mängud aint. Kui loll saab MG ikka olla, see ei mahu pähe, et sellist saasta pakub. Lihtsalt tehku silmad lahti ja vaadaku, mida populaarsemad kohad ehk siis Pokerstars ja Full Tilt pakuvad, ise pole midagi vaja leiutadagi, seal on hästi näha kus volüüm on, mida enim mängitakse.

    Üritasin siis cashiga veits üle pika aja, aga tundsin, et ei suuda leida sellist motivatsiooni, et seda päevade kaupa nühkida ja suundusin HU cashi, kus muidugi ühe buy-in'iga liiga kaugele ei jõua... ei tahtnud neid lambist sinna rohkem ka tampima hakata, nii et minu jaoks see üritus lõppenud, gl kõigile kes jätkavad!

  6. #206
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas erplander

    Ja ka tava-SNG-de valik on olematu. Mingid 5-mängijaga extreme ja super turbo mängud aint. Kui loll saab MG ikka olla, see ei mahu pähe, et sellist saasta pakub.

    nõustun täielikult. valik 0. ei tea mis mõtlevad..

  7. #207
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas silku108
    Alustasin nl20s kahel laual ja hetkel siis + 10 BI..peab meeldima..Tase on seal nii kohutav, et ma ei tea kuidas seal üldse kaotada on võimalik.
    selle Sinu enda lause võib vast varsti Sulle pasteda, kui hakkad 1 oudiseid siia postitama :)

  8. #208

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    selle Sinu enda lause võib vast varsti Sulle pasteda, kui hakkad 1 oudiseid siia postitama :)
    Arvata võib jh :D

  9. #209
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    nõustun täielikult. valik 0. ei tea mis mõtlevad..
    +1

  10. #210
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Mina nühin Fixed Limitit!

    Hetkel roll 162 euriot.
    VIP 300

    Esialgu nühin rahulikult 1/2 (160 peaks seal juba teoreetiliselt piisama, et mitte bustosse minna, aga eks see paistab).
    Edasine plaan:
    roll 300+ mängin ka 2/4
    roll 500+ mängin ka 3/6
    roll 900+ mängin ka 5/10
    Seda muidugi ainult, siis kui on häid laudasid, sest VIP punktide teenimiseks ei ole mõtet kõremal kui 1/2 mängida.

  11. #211

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Minge ***** kui rigged urgas see unibet on... mida ma töötan ennast üles kui mitte kui sittagi ei pea, AK vs A8 - maha ikka 8 (täisfish vastas), AK vs A5 - maha 4678, AA vs A10 - maha mast. Mõnus kui 10 minutiga nii nussitakse mitme tunni töö ära

  12. #212
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas RistoR
    Minge ***** kui rigged urgas see unibet on... mida ma töötan ennast üles kui mitte kui sittagi ei pea, AK vs A8 - maha ikka 8 (täisfish vastas), AK vs A5 - maha 4678, AA vs A10 - maha mast. Mõnus kui 10 minutiga nii nussitakse mitme tunni töö ära
    Mida sa halad DONKE, palun vaata minu posti selle kohta, kuidas tuleb mängida rigged saidil! Obv ju, et AK ja AA on intsa fold preflopp nutside vastu nagu Axos jms. Paranda enda mängu, siis tuleb ka tulemust!

  13. #213

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Mida sa halad DONKE, palun vaata minu posti selle kohta, kuidas tuleb mängida rigged saidil! Obv ju, et AK ja AA on intsa fold preflopp nutside vastu nagu Axos jms. Paranda enda mängu, siis tuleb ka tulemust!

    EI OLE NALJAKAS.

    P.S. never ever ei hala siia teemasse enam

  14. #214
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Minu jaoks on ka asi l6ppenud. Plaan oligi ainult yhe buyiniga oma luckboxi proovile
    panna ja ega midagi yllatavat ei juhtunud, see, mis seal toimub...noh teate isegi.
    Viimaseks k2eks j2i kah AK vs AQ preflop allinid ja flopis juba hoor pani n2ppu omale.

    A mis ma nende 950 VIP punktiga nyyd teen, kas neid keegi duubeldab ka mul kuu l6pus
    v6i v6in kohe hakata Carnagedele regama?

  15. #215
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Minu jaoks on ka asi l6ppenud. Plaan oligi ainult yhe buyiniga oma luckboxi proovile
    panna ja ega midagi yllatavat ei juhtunud, see, mis seal toimub...noh teate isegi.
    Viimaseks k2eks j2i kah AK vs AQ preflop allinid ja flopis juba hoor pani n2ppu omale.

    A mis ma nende 950 VIP punktiga nyyd teen, kas neid keegi duubeldab ka mul kuu l6pus
    v6i v6in kohe hakata Carnagedele regama?
    Midagi vist saad juurde küll ja isegi kui need ära kasutad (aga ma pole kindel). Samas sul juba 9,5% ju sellest 1000 eurisest boonusest kogutud, kui samamoodi peaksid iga 950 VIP kogumise jaoks ainult 50 euri kulutama jääksid ju plussi :)

  16. #216
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Ma tahaks näha inimest ,kes suudab stabiilselt unibetis teenida.. !!

  17. #217
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Peab ka tunnistama et suht sitasti on läinud 3 rebuyd ja 0eurot.
    Vahepeal on ca150 eurot kokku tulnud, aga siis tuleb jälle downswing ja busto.Samas tuleb tunnisada, et ebamugav on ka shordina kusil Nl100 vms Pl100 lauas istuda ja double uppi passida. Ja ega neid soodsaid double uppe ka keegi anna...
    Vb 2 rebuyd proovin veel, siis annan alla....ja 1-0 unibetile...
    praegu ka 1k punni, aga neist pole mingit kasu kui bankrolli yles ei saa ja normaalselt mängima hakata.

  18. #218

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Peab ka tunnistama et suht sitasti on läinud 3 rebuyd ja 0eurot.
    Vahepeal on ca150 eurot kokku tulnud, aga siis tuleb jälle downswing ja busto.Samas tuleb tunnisada, et ebamugav on ka shordina kusil Nl100 vms Pl100 lauas istuda ja double uppi passida. Ja ega neid soodsaid double uppe ka keegi anna...
    Vb 2 rebuyd proovin veel, siis annan alla....ja 1-0 unibetile...
    praegu ka 1k punni, aga neist pole mingit kasu kui bankrolli yles ei saa ja normaalselt mängima hakata.
    Pärast rebuy perioodi lõppu võid nii palju raha kui tahad juurde kanda ja punnid täis teha. Võsitluses sa loomulikult sel juhul arvesse ei lähe.

  19. #219
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Mul hetkel selline seis:
    roll 643 eurot
    VIP 2650
    Mänguaeg 10H
    Rebuy tehtud 3

    Olen mänginud peamiselt 1/2 fixed limit 6max laudades ja niipalju korraga kui võtta annab. Vahelduseks mõned SNG või omaha H/L cash.




  20. #220
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Unibetis algab bankrolli väljakutse ahvatlevatele auhindadele

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Mul hetkel selline seis:
    roll 643 eurot
    VIP 2650
    Mänguaeg 10H
    Rebuy tehtud 3

    Olen mänginud peamiselt 1/2 fixed limit 6max laudades ja niipalju korraga kui võtta annab. Vahelduseks mõned SNG või omaha H/L cash.
    15 päeva küll juba, aga algus on vist kõige raskem, seega väga ilus algus!!! :D

Lehekülg 11, kokku 15 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES